Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Siema
jest jakiś dobry telefon do 1500 zł?
Jakie wymagania?

@Roshi
 
dobra bateria przede wszystkim, no i żeby nie zamulał
Powyżej dorzuciłem listę w podobnych cenach, może coś się spodoba. Jeśli chodzi o niezawodność i niezamulanie to podobno Pixel jest dobry. Co do baterii to polecam sprawdzić ww. modele na stronach:


Według ww. rankingu G84 i POCO najlepsza bateria, ale wiadomo, że to też zależy od tego co robisz.
 
Jakie wymagania?

@Roshi
Wstrzymujemy sie, znowu :blebleble: dozbieram hajsu i moze na wiosne...
pomoz czarnuchowi znalezc do 1500.
 
Wstrzymujemy sie, znowu :blebleble: dozbieram hajsu i moze na wiosne...
pomoz czarnuchowi znalezc do 1500.
Odezwij się jak będzie bliżej możliwości zakupu, bo ceny zmieniają się na bieżąco. Dodatkowo sporo nowych modeli zapowiedzą na koniec/początek roku, więc może potanieją. Jak coś będzie ciekawego na pepperku to podeśle w międzyczasie
 
ASUS ROG ktos testowal?
Typowy gamingowy smartfon. Wielki gabaryt sporo ramu, ale na minus aparaty. Dodatkowo wsparcie tj. zabezpeiczenie pewnie 4 lata a aktualizacje androida 2 wersje. Jeśli grasz na smartfonie w gierki i emulujesz to jak najbardziej fajny zakup. Jeśli zależy Ci na aparatach to tak o, jest ok, ale bez rewelacji.


Więcej ramu/pamięci i tańszy a też X-kom. Ogólnie X-kom zawsze patrz allegro przed zakupem u nich bo często tak robią, że na innej stronie taniej.
 
Kierwa, sporo tu towaru (nie do ćpania niestety). Kupował ktoś coś w tym sklepie? Zanim to przeglądnę to minie z tydzień, pytanie czy ceny tu są bardziej dojebane czy to raczej standard bo jest tu sporo rzeczy, na które miałbym ochotę :awesome:

 

@Roshi jak chcesz czekać do wiosny, to już lepiej na to - cena u Azjatów to 2k pln za 24gb ramu i 1T pamięci :antonio:

O ile będzie dostępny :suchykarol:
Honor 90 GT wchodzi do sprzedaży w Chinach. Najtańszy wariant 12 + 256 GB kosztuje 2599 juanów, czyli 1436 zł. Topowy model 24 GB + 1 TB oznacza natomiast wydatek 3699 juanów, czyli 2044 zł. W europejskich warunkach takie ceny byłyby nieco wyższe, ale wciąż atrakcyjne. Na nasz rynek urządzenie prawdopodobnie jednak nie trafi
 
@w4ar czy inny spec
już wszystko skonfigurowałem na nowy telefon tylko apki niektóre mi się nie przeniosły
takie jakieś of firm jak KFC czy Whatsapp
ktoś wie dlaczego i muszę każdą ręcznie?
 
@w4ar czy inny spec
już wszystko skonfigurowałem na nowy telefon tylko apki niektóre mi się nie przeniosły
takie jakieś of firm jak KFC czy Whatsapp
ktoś wie dlaczego i muszę każdą ręcznie?
Ciężko stwierdzić ale tak czasem jest. Chyba od połączenia konta (w googlu) lub oprogramowania (oneplus) to może zależeć. Najlepiej manualnie wgrac
 
Pytanie do smartwatchowych gadżetowców. Chcę kupić dla dziewczyny jakiegoś smartwatcha, który musi, cytuję:

"Tylko damski musi być
Żeby liczył kroki
Km
Puls
Kiedy spie"

Czyli zasadniczo chyba po prostu damski z GPSem i pulsometrem. To chyba nie są jakieś gigantyczne wymagania na dzisiejsze smartwatche? Kojarzy ktoś i poleci coś? U mnie w pracy paru kolegów ma Garminy, firmę ogólnie polecacie i jakiś konkretny damski model? Nie napalam się na tą firmę, po prostu to jedyna o której mam jakiekolwiek opnie i chyba jedyna którą z głowy kojarzę co robi smartwatche. Z tym pomiarem snu, to wiem, że jeden kolega ma po nocy cały wykres/podsumowanie snu czy coś takiego, nie wiem czy to standardem jest. Zdaje się, że ma Garmina Forerunnera, ale głowy nie dam.

Ma ktoś żony/dziewczyny/konkubiny/siostry/matki/kochanki/córki/babki/dociążatorki, które posiadają coś takiego i jest to sprzęt godny polecenia?
 
W sumie to smutne


Elo Tonsil, serio?
Tonsil, łucznik, gerlach i pewnie wiele innych, już tylko nazwa pozostała.
 
Pytanie do smartwatchowych gadżetowców. Chcę kupić dla dziewczyny jakiegoś smartwatcha, który musi, cytuję:

"Tylko damski musi być
Żeby liczył kroki
Km
Puls
Kiedy spie"

Czyli zasadniczo chyba po prostu damski z GPSem i pulsometrem. To chyba nie są jakieś gigantyczne wymagania na dzisiejsze smartwatche? Kojarzy ktoś i poleci coś? U mnie w pracy paru kolegów ma Garminy, firmę ogólnie polecacie i jakiś konkretny damski model? Nie napalam się na tą firmę, po prostu to jedyna o której mam jakiekolwiek opnie i chyba jedyna którą z głowy kojarzę co robi smartwatche. Z tym pomiarem snu, to wiem, że jeden kolega ma po nocy cały wykres/podsumowanie snu czy coś takiego, nie wiem czy to standardem jest. Zdaje się, że ma Garmina Forerunnera, ale głowy nie dam.

Ma ktoś żony/dziewczyny/konkubiny/siostry/matki/kochanki/córki/babki/dociążatorki, które posiadają coś takiego i jest to sprzęt godny polecenia?
Garmin to bardziej zegarki sportowe niż typowe smartwatche. Do takiego zastosowania, o którym piszesz to wystarczy jakiś amazfit, huawei czy samsung.
 
Back
Top