Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Screenshot_2023-11-16-12-28-52-364_com.android.chrome.jpg

Mordy, nada się dla kobity do multimediów i na studia? Zero grania
 
Ktoś ma jakieś słuchawki dokanałowe bezprzewodowe i może je polecić, bo trzymają kilka dobrych godzin i w pokrowcu tak rzeczywiście jak reklamuje producent do 30h łącznie?
Bo miałem edifiery x6 to te kurwy nawet godziny nie były w stanie wytrzymać, teraz szukam jakichś do 250pln ale żeby potrzymały dłużej na jednym ładowaniu.
 
Ktoś ma jakieś słuchawki dokanałowe bezprzewodowe i może je polecić, bo trzymają kilka dobrych godzin i w pokrowcu tak rzeczywiście jak reklamuje producent do 30h łącznie?
Bo miałem edifiery x6 to te kurwy nawet godziny nie były w stanie wytrzymać, teraz szukam jakichś do 250pln ale żeby potrzymały dłużej na jednym ładowaniu.
QCY T13
 
Ktoś ma jakieś słuchawki dokanałowe bezprzewodowe i może je polecić, bo trzymają kilka dobrych godzin i w pokrowcu tak rzeczywiście jak reklamuje producent do 30h łącznie?
Bo miałem edifiery x6 to te kurwy nawet godziny nie były w stanie wytrzymać, teraz szukam jakichś do 250pln ale żeby potrzymały dłużej na jednym ładowaniu.

Podobno mega wygodne. Polecam wziac, jak nie przypasuja zwrócisz.
Też ok, jeśli chodzi o budżetowe słuchawki. Mimo wszystko ww. Samsungi podobno "kleją" się do ucha i można w nich bezproblemowo ćwiczyć.
 
Te są bardzo tanie. Używałeś i potwierdzasz, że potrafią na jednym ładowaniu do 8h? Bo już raz na podobnych cenowo się przejechałem i nie chciałbym drugi raz tego samego. Ale cena bardzo atrakcyjna.
Miałem kiedy qcy, po 2 miesiącach jedna przestała grać. Wkurwiłem się, i kupiłem jabra elite 4 za około 350zl. Graja o niebo lepiej, mają fajną aplikację na telefon i eleganckie wytłumienie otoczenia.
Nie ma co oszczędzać na słuchawkach jeśli z nich dużo korzystasz.
 
Te są bardzo tanie. Używałeś i potwierdzasz, że potrafią na jednym ładowaniu do 8h? Bo już raz na podobnych cenowo się przejechałem i nie chciałbym drugi raz tego samego. Ale cena bardzo atrakcyjna.
Używałem Xiaomi mi buds, trzymały sporo, sześć godzin czy więcej to na pewno, ale zrezygnowałem bo jedna się spierdoliła od naciśnięcia przycisku do czegoś tam. Ale kupiłem z aliexpress za 70 dych bodajże, więc myślę że jakbym się z tym dłużej pokulał, to może bym został przy bezprzewodowych (choć do strzelanek online to gówno się nie nadaje, za długi czas transmisji dźwięku z gierki do słuchawki). Ale muzyka czy coś spoczko.
 
Opy, jest sprawa.

Chciałbym sobie coś w biurze postawić żeby grało muzyczkę ale moją a nie gównoradio, np. z pendraka a nie przez telefon jak głośniki jbl i żeby miało jakiś basik bo muzyki się nie da słuchać jak robi plastikowe pyk pyk zamiast bum bum.

Kto słuchał muzyki na takich głośnikach ten wie o czym piszę :beczka:

b9a152894890a04f9b1f63c732eb



Istnieje coś takiego małego, zgrabnego a z odpowiednią mocą?
 
Opy, jest sprawa.

Chciałbym sobie coś w biurze postawić żeby grało muzyczkę ale moją a nie gównoradio, np. z pendraka a nie przez telefon jak głośniki jbl i żeby miało jakiś basik bo muzyki się nie da słuchać jak robi plastikowe pyk pyk zamiast bum bum.

Kto słuchał muzyki na takich głośnikach ten wie o czym piszę :beczka:

b9a152894890a04f9b1f63c732eb



Istnieje coś takiego małego, zgrabnego a z odpowiednią mocą?
Tak, zerknij na przenośne głośniki i boomboxy. Najlepiej jakichś lechitnych firm, jak JBL. Za stówkę czy dwie robisz hałas.
 
Opy, jest sprawa.

Chciałbym sobie coś w biurze postawić żeby grało muzyczkę ale moją a nie gównoradio, np. z pendraka a nie przez telefon jak głośniki jbl i żeby miało jakiś basik bo muzyki się nie da słuchać jak robi plastikowe pyk pyk zamiast bum bum.

Kto słuchał muzyki na takich głośnikach ten wie o czym piszę :beczka:

b9a152894890a04f9b1f63c732eb



Istnieje coś takiego małego, zgrabnego a z odpowiednią mocą?
Po jakichś dwóch latach bateria bardzo krótko trzyma, ale na kablu śmiga.
 
Słychać jakiś bass? Bębny wojenne będzie dobrze słychać? :awesome:
Nie jest to krystaliczny dźwięk, ale ten głośnik potrafi lekko jebnąć basem.
Jak chcesz coś z mega jebnięciem to widziałem kiedyś na budowie jakiś głośnik manty wielkości sporego, tak z dwustuwatowego głośnika, z nakurwiającymi światełkami i innymi kolorofonami. Jebało umaumca jak dzikie
 
Nie jest to krystaliczny dźwięk, ale ten głośnik potrafi lekko jebnąć basem.
Jak chcesz coś z mega jebnięciem to widziałem kiedyś na budowie jakiś głośnik manty wielkości sporego, tak z dwustuwatowego głośnika, z nakurwiającymi światełkami i innymi kolorofonami. Jebało umaumca jak dzikie
Nie no, tyle to nie :)

Ok, dzięki, obadam.
 
Te są bardzo tanie. Używałeś i potwierdzasz, że potrafią na jednym ładowaniu do 8h? Bo już raz na podobnych cenowo się przejechałem i nie chciałbym drugi raz tego samego. Ale cena bardzo atrakcyjna.
Używam do biegania/siłowni to do 2h wytrzymują. Jesli potrzebujesz żeby działały 8h na jednym ładowaniu to raczej bym szukał czegoś lepszego.
 
Te są bardzo tanie. Używałeś i potwierdzasz, że potrafią na jednym ładowaniu do 8h? Bo już raz na podobnych cenowo się przejechałem i nie chciałbym drugi raz tego samego. Ale cena bardzo atrakcyjna.
Mam od paru miesięcy i co prawda 8h nigdy nie używałem bez ładowania, ale 6 godzin dają radę, to akurat sprawdziłem. Jeśli chodzi o tę półkę to nie ma chyba nic lepszego. Miałem kiedyś jakieś droższe edifiery to te wg mnie dużo lepsze
 
Te są bardzo tanie. Używałeś i potwierdzasz, że potrafią na jednym ładowaniu do 8h? Bo już raz na podobnych cenowo się przejechałem i nie chciałbym drugi raz tego samego. Ale cena bardzo atrakcyjna.
A do jakiej kwoty możesz zakupić słuchawki? Mam inny model QCY i nie narzekałem, oczywiście czasem były niespodzianki, np jedna słuchawka się nie naładowała, rozłączyła, ale jak za cenę do 80 zł to bez tragedii.
 
A do jakiej kwoty możesz zakupić słuchawki? Mam inny model QCY i nie narzekałem, oczywiście czasem były niespodzianki, np jedna słuchawka się nie naładowała, rozłączyła, ale jak za cenę do 80 zł to bez tragedii.
Pisałem do 250pln, ale za tą cenę to już bym naprawdę liczył na konkretne słuchawki, więc jak nie, to będę szukał tych tańszych.
 
Ziomeczki, takie pytanie od debila (chociaż do poziomu s....a chyba jeszcze nie upadłem). Zastanawiam się nad zakupem vpn (i nie, nie zrobię tego podczas Blek frajdej, tylko w ogóle:crazy:). Jak to jest z tymi torrentami, pobierając jakiś amerykański film, jest możliwe że właściciele praw autorskich (wytwórnia, polscy dystrybutorzy etc.) Mnie pozwą za seedowanie? Bo przecież chyba trzeba by mieć bota, żeby zaraz po skończeniu pobierania w dokładności co do bita nie zaczęło się seedowanie. Oczekuję samych pomocnych odpowiedzi i przy okazji polećcie jakieś najtańsze vpn-y hue hue.
 
Ziomeczki, takie pytanie od debila (chociaż do poziomu s....a chyba jeszcze nie upadłem). Zastanawiam się nad zakupem vpn (i nie, nie zrobię tego podczas Blek frajdej, tylko w ogóle:crazy:). Jak to jest z tymi torrentami, pobierając jakiś amerykański film, jest możliwe że właściciele praw autorskich (wytwórnia, polscy dystrybutorzy etc.) Mnie pozwą za seedowanie? Bo przecież chyba trzeba by mieć bota, żeby zaraz po skończeniu pobierania w dokładności co do bita nie zaczęło się seedowanie. Oczekuję samych pomocnych odpowiedzi i przy okazji polećcie jakieś, najtańsze vpn-y hue hue.
A nie lepiej korzystać np z tb7? Tam nic nie udostępniasz, a zamiast płacić za vpn kupisz sobie konto premium.
 
A nie lepiej korzystać np z tb7? Tam nic nie udostępniasz, a zamiast płacić za vpn kupisz sobie konto premium.

Niby tak, ale z doswiadczenia wiem że takie stronki lubia znikać. Wyjebie hajs na premium, a tu po tygodniu im sie dobiorą do dupy. Torrent to jednak torrent, od lat jest tam wszystko
 
Opy, jest sprawa.

Chciałbym sobie coś w biurze postawić żeby grało muzyczkę ale moją a nie gównoradio, np. z pendraka a nie przez telefon jak głośniki jbl i żeby miało jakiś basik bo muzyki się nie da słuchać jak robi plastikowe pyk pyk zamiast bum bum.

Kto słuchał muzyki na takich głośnikach ten wie o czym piszę :beczka:

b9a152894890a04f9b1f63c732eb



Istnieje coś takiego małego, zgrabnego a z odpowiednią mocą?
Te głośniki pamiętają Quake 1. Dałem plusa
 
Niby tak, ale z doswiadczenia wiem że takie stronki lubia znikać. Wyjebie hajs na premium, a tu po tygodniu im sie dobiorą do dupy. Torrent to jednak torrent, od lat jest tam wszystko
Tb7 już jest kilka lat, sam korzystam :jjsmile:
 
Ziomeczki, takie pytanie od debila (chociaż do poziomu s....a chyba jeszcze nie upadłem). Zastanawiam się nad zakupem vpn (i nie, nie zrobię tego podczas Blek frajdej, tylko w ogóle:crazy:). Jak to jest z tymi torrentami, pobierając jakiś amerykański film, jest możliwe że właściciele praw autorskich (wytwórnia, polscy dystrybutorzy etc.) Mnie pozwą za seedowanie? Bo przecież chyba trzeba by mieć bota, żeby zaraz po skończeniu pobierania w dokładności co do bita nie zaczęło się seedowanie. Oczekuję samych pomocnych odpowiedzi i przy okazji polećcie jakieś najtańsze vpn-y hue hue.
Nigdy nie miałem zadnych problemów przy korzystaniu z VPN. Z własnego doświadczenia polecam Nord Vpn lub surfshark. Ale tak jak kolega mówił tb7 to pewna strona. Jak chcesz to mogę podeslac więcej takich stron tylko za kilka dni bo nie jestem w domu
 
Back
Top