Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Dawałem w książkach, ale tutaj też dam. Wychodzi nowy duży czytnik z notatnikiem i kolorowym e-inkiem
 
Dawałem w książkach, ale tutaj też dam. Wychodzi nowy duży czytnik z notatnikiem i kolorowym e-inkiem
No spoko, ale 500USD za czytnik?
 
Panowie, jakiegoś tvboxa co by przez niego płynnie youtuba włączać na tv, na którym nie ma smarta.
Mam MiBox ale przestał działać, chuj wie, kilka rzeczy udało się przez niego pooglądać i nagle zaczął się zacinać i nie ruszy dalej, tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka pomaga ale za każdym razem to samo.
 
Panowie, jakiegoś tvboxa co by przez niego płynnie youtuba włączać na tv, na którym nie ma smarta.
Mam MiBox ale przestał działać, chuj wie, kilka rzeczy udało się przez niego pooglądać i nagle zaczął się zacinać i nie ruszy dalej, tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka pomaga ale za każdym razem to samo.
Próbowałeś mu twardy reset zrobić?
 
Panowie, jakiegoś tvboxa co by przez niego płynnie youtuba włączać na tv, na którym nie ma smarta.
Mam MiBox ale przestał działać, chuj wie, kilka rzeczy udało się przez niego pooglądać i nagle zaczął się zacinać i nie ruszy dalej, tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka pomaga ale za każdym razem to samo.
Apple TV 4K :kis:
 
Apple TV 4K :kis:
Rozumiem, że o to chodzi:


+

 
Panowie, jakiegoś tvboxa co by przez niego płynnie youtuba włączać na tv, na którym nie ma smarta.
Mam MiBox ale przestał działać, chuj wie, kilka rzeczy udało się przez niego pooglądać i nagle zaczął się zacinać i nie ruszy dalej, tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka pomaga ale za każdym razem to samo.
Chromecast polecam, wspiera wszystkie aplikacje streamingowe, łatwy do podłączenia, możliwość przesyłania plików z telefonu, laptopa na telewizor. Aktualnie chyba po 150 zł chodzi. Można poczekać na black friday i pewnie będzie taniej. Dodatkowy atut to fakt, że można go podłączyć za telewizor, zamiast leżeć na szafce.
 
Ktoś poleci UPS? Na co zwracać uwagę?

Chciałbym zabezpieczyć przepięciowo no i na chwilowe (kilka minut?) braki prądu pudło, monitor, router... Chciałbym żeby były nie tylko gniazda IEC ale także 230V.

Budżet elastyczny - nawet nie wiem ile trza dać by coś sensownego kupić. Zakładam że minimum kilkaset złoty, a pewnie więcej niż 1k?
 
Ktoś poleci UPS? Na co zwracać uwagę?

Chciałbym zabezpieczyć przepięciowo no i na chwilowe (kilka minut?) braki prądu pudło, monitor, router... Chciałbym żeby były nie tylko gniazda IEC ale także 230V.

Budżet elastyczny - nawet nie wiem ile trza dać by coś sensownego kupić. Zakładam że minimum kilkaset złoty, a pewnie więcej niż 1k?
Polecam UPSa chociaż mają chujowo i muszą od rana sobie pakować busa
:lesnarhappy:
 
Ktoś poleci UPS? Na co zwracać uwagę?

Chciałbym zabezpieczyć przepięciowo no i na chwilowe (kilka minut?) braki prądu pudło, monitor, router... Chciałbym żeby były nie tylko gniazda IEC ale także 230V.

Budżet elastyczny - nawet nie wiem ile trza dać by coś sensownego kupić. Zakładam że minimum kilkaset złoty, a pewnie więcej niż 1k?
Cholera, chciałem Ci tu wkleić to co ja mam, ale po kliknięciu w link wchodzi tylko w aukcję z akumulatorem a nie ma ups. Ale na zdjęciach widać ups

https://allegro.pl/oferta/ups-zasilacz-awaryjny-sinus-pro-1000e-1000w-100ah-11995394632

Tak czy inaczej to była w pytkę wersja wybrana przez kolegę co się zna na takich rzeczach i wybierał dla siebie. Kosztowało wszystko ok. 1200 zł.

Mam w piwnicy, wszystko jeszcze w pudełku i nie używane, nawet zastanawiałem się ostatnio czy trzymać czy komuś pogonić...
 
LOL ale ten ups szumi, myślałem że tylko jak bateria się ładuje to będzie głośno, ale to tak permanentnie. Nie ma porównania do żadnego urządenia domowego, chyba tylko odkurzacz XD
W morde jeża tego nie da się mieć w pokoju w którym się przebywa :/
 
Last edited:
Kupiłem amazfit gtr3.
Chwilę w nim pochodzę i podzielę się uwagami. Dałem 108 funtow
I jakie wrażenia z użytkowania ???
 
I jakie wrażenia z użytkowania ???
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i cieszę się, że nie kupiłem nic droższego. W ciągu dnia w zasadzie go nie noszę, zakładam tylko podczas wyjść i na noc. Nie uprawiam sportów a moja jedyna aktywność fizyczna to marsze. Zegarka używam to poglądowego sprawdzenia stanu mojej wydolności i czasu marszu. Na końcu wrzuce screeny z danymi jakie zegarek przekazuje do aplikacji Zepp po zakończonej aktywności.

Co mi się podoba w zegarku.
- Duży czytelny i jasny wyświetlacz
- Czytelna i fajna aplikacja na telefon
- Cena
- Bateria - trzyma bardzo długo. Przy moim użytkowaniu to nawet 3 tygodnie.
- Możliwość sterowania muzyką z telefonu. Ograniczone ale jest - play/pausa, nastepna i poprzednia piosenka oraz głośność
- Mozliwosc odpisania na wiadomosci - uwaga nie mozna napisac samodzielnie - trzeba przygotowac sobie gotowe odpowiedzi (nie wiem ile maksymalnie mozna ich miec) np. Zaraz bede, oddzwonie pozniej itp. Tresci mozna modyfikowac.
- Powiadomienia o przychodzacych rozmowach. Mozna odebrac przez zegarek ale nie mozna rozmawiac. Tak czy siak powiadomienie jest widoczne
- Opcja znajdz telefon. Dosc czesto klade telefon w roznych miejscach i wystarczy przycisnac przycisk i o ile telefon jest w zasiegu to zaczyna wydawac głosne piski i łatwo mozna go zlokalizowac

Co mnie wkurwia:
- płatne tarcze. Darmowych jest chyba z 5 a za reszte trzeba placic. Ja zadnej nie kupiłem i uzywam stockowych

Inne opcje zegarka
- Pogoda
- Saturacja krwi
- Alarm
- Kalendarz google (tylko podglad)
- Wschod i zachod slonca
- Kompas
-Barometr
- Stoper
-Minutnik
- Lista "do zrobienia" - tylko podglad
- Mozliwosc sterowania aparatem telefonu - wyzwalacz
- Analiza snu - plytki - gleboki sen (czy to dziala nie mi oceniac) oraz moment w ktorym zasypiamy i budzimy sie oraz ewentualne pobudki podczas spania - to wg mnie dziala dobrze

W zegarku mozna ustawic jak czesto ma dokonywac sprawdzania saturacji i tetna - podczas wykonywania treningu automatycznie zmienia sie to na wysoka czestotliwosc
Edit: Gps w zegarku dziala precyzyjnie - nie mam zastrzezen
Screenshot_2023-11-10-11-18-49-921_com.huami.watch.hmwatchmanager-edit.jpgScreenshot_2023-11-10-11-19-26-781_com.huami.watch.hmwatchmanager-edit.jpgScreenshot_2023-11-10-11-19-47-651_com.huami.watch.hmwatchmanager-edit.jpgScreenshot_2023-11-10-11-20-07-233_com.huami.watch.hmwatchmanager-edit.jpgScreenshot_2023-11-10-11-20-21-978_com.huami.watch.hmwatchmanager-edit.jpgScreenshot_2023-11-10-11-44-29-302_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg
 
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i cieszę się, że nie kupiłem nic droższego. W ciągu dnia w zasadzie go nie noszę, zakładam tylko podczas wyjść i na noc. Nie uprawiam sportów a moja jedyna aktywność fizyczna to marsze. Zegarka używam to poglądowego sprawdzenia stanu mojej wydolności i czasu marszu. Na końcu wrzuce screeny z danymi jakie zegarek przekazuje do aplikacji Zepp po zakończonej aktywności.

Co mi się podoba w zegarku.
- Duży czytelny i jasny wyświetlacz
- Czytelna i fajna aplikacja na telefon
- Cena
- Bateria - trzyma bardzo długo. Przy moim użytkowaniu to nawet 3 tygodnie.
- Możliwość sterowania muzyką z telefonu. Ograniczone ale jest - play/pausa, nastepna i poprzednia piosenka oraz głośność
- Mozliwosc odpisania na wiadomosci - uwaga nie mozna napisac samodzielnie - trzeba przygotowac sobie gotowe odpowiedzi (nie wiem ile maksymalnie mozna ich miec) np. Zaraz bede, oddzwonie pozniej itp. Tresci mozna modyfikowac.
- Powiadomienia o przychodzacych rozmowach. Mozna odebrac przez zegarek ale nie mozna rozmawiac. Tak czy siak powiadomienie jest widoczne
- Opcja znajdz telefon. Dosc czesto klade telefon w roznych miejscach i wystarczy przycisnac przycisk i o ile telefon jest w zasiegu to zaczyna wydawac głosne piski i łatwo mozna go zlokalizowac

Co mnie wkurwia:
- płatne tarcze. Darmowych jest chyba z 5 a za reszte trzeba placic. Ja zadnej nie kupiłem i uzywam stockowych

Inne opcje zegarka
- Pogoda
- Saturacja krwi
- Alarm
- Kalendarz google (tylko podglad)
- Wschod i zachod slonca
- Kompas
-Barometr
- Stoper
-Minutnik
- Lista "do zrobienia" - tylko podglad
- Mozliwosc sterowania aparatem telefonu - wyzwalacz
- Analiza snu - plytki - gleboki sen (czy to dziala nie mi oceniac) oraz moment w ktorym zasypiamy i budzimy sie oraz ewentualne pobudki podczas spania - to wg mnie dziala dobrze

W zegarku mozna ustawic jak czesto ma dokonywac sprawdzania saturacji i tetna - podczas wykonywania treningu automatycznie zmienia sie to na wysoka czestotliwosc
Edit: Gps w zegarku dziala precyzyjnie - nie mam zastrzezen
View attachment 83477View attachment 83476View attachment 83475View attachment 83474View attachment 83473View attachment 83478
Propsy mordo za rzetelną i szczegółową wypowiedź :OK:
 
Propsy mordo za rzetelną i szczegółową wypowiedź :OK:
Właśnie mi się przypomniało coś ale musisz to potwierdzić sobie bo nie wiem czy dobrze pamiętam.
Wersja PRO posiada wbudowaną pamięć podręczna do której można wrzucić muzykę i słuchać bezpośrednio z zegarka. Pytanie czy ta opcja jest warta dopłacania chociaż ceny może już i tak spadły.
 
Właśnie mi się przypomniało coś ale musisz to potwierdzić sobie bo nie wiem czy dobrze pamiętam.
Wersja PRO posiada wbudowaną pamięć podręczna do której można wrzucić muzykę i słuchać bezpośrednio z zegarka. Pytanie czy ta opcja jest warta dopłacania chociaż ceny może już i tak spadły.
Tylko jeśli planujesz zostać profesjonalnym biegaczem, czy jakiś inny sport, gdzie telefon w kieszeni czy nerce to zbyt wiele.

A ile tej dopłaty? Choć fakt, że i tak część funkcji jest dostępna z telefonu poniekąd wymusza posiadanie telefonu ze sobą. Samsung to to nie jest, ale w końcu 400, a nie 1000 czy 2000.
 
Back
Top