Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

wybór jest prosty :fjedzia: nie chce nic umniejszać pozostałym telefonom, które podałeś ale wg mnie tylko ten model zapewni Ci płynnośc działania na 3-4 lata z racji najlepszej optymalizacji systemu.

hehe, wlasnie przy Iphone mam najbardziej mieszane oczucia bo tu zdecydowanie na na minus jest Cena :D oraz rozmiar wyświetlacza bo szczerze przywykłem do wyswietlaczy powyżej 5" (wiem, mozna kupic plusa. Ale tu jeszcze bardziej na minus cena)
 
wybór jest prosty :fjedzia: nie chce nic umniejszać pozostałym telefonom, które podałeś ale wg mnie tylko ten model zapewni Ci płynnośc działania na 3-4 lata z racji najlepszej optymalizacji systemu.


A np. Jak wypada porównanie iphone 8 vs 7 plus?
 
A np. Jak wypada porównanie iphone 8 vs 7 plus?
japrdle, olej te pseudofony, bo się tylko wkurwisz, jak będziesz chciał coś zainstalować, czy kopiować, czy nawet na tym normalnie pracować, czy grać, czy cokolwiek/...

ifon to zero gwarancji na to, co hipsterom odjebie za rok, nie mówiąc o 2, czy 3 latach...Nie będziesz oglądał yt za rok, bo komuś tam się coś ufilmi. Nie będziesz ściągał płyt, bo nie. Nie skopiujesz dzwonka od ziomka, bo nie wolno! Wysłanie zdjęcia? Wstaw certyfikaty oryginalności, wyślij do sprawdzenia, może się zgodzą. Chcesz zadzwonić do babci? A to twoja babcia na pewno? Wklej drzewo genealogiczne, swoje id i id babci, plus badania genetyczne, jest szansa, że admin przymruży oko.

Wy poważnie z tymi szajsjapkami? @Mnichu ?

Tylko azjata, nie wstydzący się azjatyckich korzeni. Ta 20stka, Xiaomi, ze swojej strony dorzucę Oukitela k10, bo ja nie lubię płacić za firmę, skoro sąsiad wszystko już skopiował, i dorzucił jebitną baterię, że jeszcze można koleżankom załadować...no wiesz, co im można.
Ktoś tu pisał, że to pewnie zdjęć nie robi, a jak robi, to chujowe (bo optyka Samsunga...:facepalm:). Szkoda tylko, że nikt nie jest profesjonalnym fotografem, żeby to wykorzystać.
Masz linka, coby nie było https://www.cheapstore.pl/pl/p/Oukitel-K10-6GB-RAM-64GB-6.0-Helio-P23-NFC-Face-ID-11000mAh/663
 
wybór jest prosty :fjedzia: nie chce nic umniejszać pozostałym telefonom, które podałeś ale wg mnie tylko ten model zapewni Ci płynnośc działania na 3-4 lata z racji najlepszej optymalizacji systemu.
Tylko do Iphonów trzeba przywyknąć. I najlepiej mieć kilka produktów Apple, żeby one ze sobą współgrały, bo takie jest ich główne przeznaczenie, co zresztą nieudolnie próbuje spapugować M$.

Xiaomi to Xiaomi, dobre i nawet bardzo dobre, ale to wciąż Xiaomi. Ostatnio Huawei zrobił mega robotę z tymi P20, aż wstałem i zacząłem klaskać po pierwszych recenzjach.
 
@Drzewo tak serio, nie możesz zaprzeczyć ze iPhone dłużej działa płynnie niż jakikolwiek telefon z Androidem. Już tutaj kilka razy pisałem ze mam telefo na andku, zazwyczaj flagowiec (służbowy), oraz 2-3 letni telefon na ios i zawsze ale to kurwa zawsze ten drugi chodzi lepiej, płynniej, nie wiesza się itd. W tej chwili mam Huawei p10 oraz iPhone SE i zgadnij który działa lepiej?

Co do tego co pisałeś powyżej to tylko kwestia dzwonka się zgadza. Cała reszta to głupoty, wiec jak mam cię w tym temacie odbierać serio?

Ja nie mówię, ze telefon na androidzie jest zły ale jeśli ktoś szuka czegoś co będzie płynnie działało 3-4 lata, to jest to najlepszy wybór.


@Vic3k co do różnic między 7 a 8 to nie wiem za bardzo ponieważ, jak napisałem wyżej, zazwyczaj kupuje iPhone poprzedniej generacji i do 8 jeszcze nie doszedłem ;)
 
Już tutaj kilka razy pisałem ze mam telefo na andku, zazwyczaj flagowiec (służbowy), oraz 2-3 letni telefon na ios i zawsze ale to kurwa zawsze ten drugi chodzi lepiej, płynniej, nie wiesza się itd.

mam podobne odczucia porównując działanie mojego Lg g4(2.5r) a dziewczyny 5s (ok4 lat).

Kurła kiedyś to było łatwiej :D przy wyborze Nokii 3310 nie było takich rozkminek bo strzelam że jak działałą x lat temu tak samo działa dzisiaj :D
 
@Drzewo tak serio, nie możesz zaprzeczyć ze iPhone dłużej działa płynnie niż jakikolwiek telefon z Androidem. Już tutaj kilka razy pisałem ze mam telefo na andku, zazwyczaj flagowiec (służbowy), oraz 2-3 letni telefon na ios i zawsze ale to kurwa zawsze ten drugi chodzi lepiej, płynniej, nie wiesza się itd. W tej chwili mam Huawei p10 oraz iPhone SE i zgadnij który działa lepiej?

Co do tego co pisałeś powyżej to tylko kwestia dzwonka się zgadza. Cała reszta to głupoty, wiec jak mam cię w tym temacie odbierać serio?

Ja nie mówię, ze telefon na androidzie jest zły ale jeśli ktoś szuka czegoś co będzie płynnie działało 3-4 lata, to jest to najlepszy wybór.


@Vic3k co do różnic między 7 a 8 to nie wiem za bardzo ponieważ, jak napisałem wyżej, zazwyczaj kupuje iPhone poprzedniej generacji i do 8 jeszcze nie doszedłem ;)
Zawsze kupowałem telefony na andku, każdy miałem po kilka lat (max 8, hehe), i zero problemów. Owszem, ten co miałem go najdłużej zawiesił się może dwa razy, ale reset klasycznie pomógł. W firmach pracuję czasem na ifonach, na makach, i nie ma gorszego syfu - owszem, są stabilne, ale jak one się już zwieszą, to albo reset, albo serwis. 50/50. A jak chcesz coś pokombinować w stylu PC - ni chuja. Jak chcesz coś kopiować, podpiąć dwa monitory - ni chuja, albo specjalne złączki za 500 pln. A i tak nie masz gwarancji - ostatnio firma, w której się zatrudniłem, dostała oficjalnej kurwicy, bo całą wyposażyli w maki, i wszyscy mają kurwicę, bo air ma wielkie problemy z dwoma monitorami, na przykład. I wiele innych problemów. I dlatego u mnie wygrywa android. I jak mam cię odbierać serio? Biorę cię tak serio, jak wymianę plików między andkiem a ifonem :beer:
 
Te @Drzewo ale my tutaj rozmawiamy o telefonach a ty wyjeżdzasz z komputerami/laptopami ::really:: owszem, tam trzeba za wszystko płacić, złączki, kable itd ale z telefonami jest zupełnie inaczej. Daaaaawno temu było tak, np aplikacja która była darmowa na andka na ios była płatna ale już dawni się to zmieniło. Jak dla mnie sprawa jest prosta telefony na ios działają dużo sprawniej ponieważ maja dużo lepsza optymalizacje systemu i tyle - łatwiej jest zoptymalizować system dla kilku/kilkunastu urządzeń, niż dla kilka tysięcy różnych i tyle.

Co do tego, ze pracowałeś na różnych telefonach na andku i Ci się nie wieszaly to gratuluje, miałeś farta. Ja w swojej historii miałem galaxy s2, s4, s6, htc one m8, Oneplus One X, Huawei p8 i p9. Nie licząc galaxy s2, którego miałem blisko 3 lata, każdy z tych telefonów nie wytrzymał u mnie więcej niż rok. Zazwyczaj powodem zmiany było to, ze zaczynały ładować, wieszać się i ogólnie mnie wkurwiac.

No dobra HTC wywaliłem po pijaku do śmieci na mieście a z Oneplus One wskoczyłem do basenu ::snoopd::
 
Te @Drzewo ale my tutaj rozmawiamy o telefonach a ty wyjeżdzasz z komputerami/laptopami ::really:: owszem, tam trzeba za wszystko płacić, złączki, kable itd ale z telefonami jest zupełnie inaczej. Daaaaawno temu było tak, np aplikacja która była darmowa na andka na ios była płatna ale już dawni się to zmieniło. Jak dla mnie sprawa jest prosta telefony na ios działają dużo sprawniej ponieważ maja dużo lepsza optymalizacje systemu i tyle - łatwiej jest zoptymalizować system dla kilku/kilkunastu urządzeń, niż dla kilka tysięcy różnych i tyle.

Co do tego, ze pracowałeś na różnych telefonach na andku i Ci się nie wieszaly to gratuluje, miałeś farta. Ja w swojej historii miałem galaxy s2, s4, s6, htc one m8, Oneplus One X, Huawei p8 i p9. Nie licząc galaxy s2, którego miałem blisko 3 lata, każdy z tych telefonów nie wytrzymał u mnie więcej niż rok. Zazwyczaj powodem zmiany było to, ze zaczynały ładować, wieszać się i ogólnie mnie wkurwiac.

No dobra HTC wywaliłem po pijaku do śmieci na mieście a z Oneplus One wskoczyłem do basenu ::snoopd::
Hehehe, ok. Rozumiem. Chujowo trafić to stracić. Dlaczego napisałem pierwszy komentarz - z powodu coraz większych ograniczeń ios'a.
A będzie ich jeszcze więcej. Plus lipna bateria, ograniczenia wszystkiego dodatkowo (i nie chodzi tu o płatne apki), mikrowyświetlacze, i optymalnie napisane systemy, które się też wieszają. Z moich statystyk wynika, że wieszają się tak samo często, jak andki, ale w japku jak się zwiesi, to albo uratujesz, albo serwis. W andku wiadomo, reset.

Piszę po całości - telefony, tablety, kompy. Japka to jeden chuj, wszystko padaka dla krasnoludków i hipsteróf.
 
@Drzewo a jakie to są coraz większe ograniczenia ios? Wyjaśnij mi bo jakiś tego nie widzę.

Co do tego, ze telefon/tablet/komp od apple to dla Ciebie jeden chuj, nawet mimo różnych systemów, to tylko pokazuje jakim jesteś w temacie ignorantem, który tylko próbuje się zgrywać na eksperta.

A tu już w ogóle poleciałeś :penn:
Z moich statystyk wynika, że wieszają się tak samo często, jak andki, ale w japku jak się zwiesi, to albo uratujesz, albo serwis.

Kurwa, nie ma to jak argumentować coś „swoimi statystykami” :DC:

Bardzo dobre, dawni się z nikogo na forum tak nie obśmiałem :DC:
 
@Drzewo a jakie to są coraz większe ograniczenia ios? Wyjaśnij mi bo jakiś tego nie widzę.

Co do tego, ze telefon/tablet/komp od apple to dla Ciebie jeden chuj, nawet mimo różnych systemów, to tylko pokazuje jakim jesteś w temacie ignorantem, który tylko próbuje się zgrywać na eksperta.

A tu już w ogóle poleciałeś :penn:


Kurwa, nie ma to jak argumentować coś „swoimi statystykami” :DC:

Bardzo dobre, dawni się z nikogo na forum tak nie obśmiałem :DC:
O ograniczeniach ios powinieneś coś tam wiedzieć, jako ekspert.
To, że jeden chuj - to w temacie problematyczności.
Co do moich statystyk - to nie tylko moje, ale to ty rozpocząłeś swoją bogatą karierę od s2.
 
miui-10-testy.jpg


@bart123 chyba się załapiemy na miui 10
 
500-800 myślę, raczej bym się zapatrywał nad takim co ma 32 gb, bo obecnie to na komie wbudowana 16gb, nic nie mam na komie praktycznie, a brak pamięci (na każdym androidzie tak?)
Z tańszego to polecany i posiadany przez wielu Redmi Note 4(możliwa wersja 4/64GB) lub droższy Mi A1 z czystym andkiem (3/32GB). Mają swoje wady i zalety.
 
Xiaomi ostatecznie mnie wkurwilo wiec pora zmienic. Telefon do 800 dosc pojemny lub z mozliwoscia wsadzenia karty, zeby nie mial problemow z laczeniem sie z urzadzeniami bluetooth (da sie kilka urzadzenia na raz uzywac?). No i zeby byl trwaly i stosunkowo nie duzy. Ktos cos?
 
Xiaomi ostatecznie mnie wkurwilo wiec pora zmienic. Telefon do 800 dosc pojemny lub z mozliwoscia wsadzenia karty, zeby nie mial problemow z laczeniem sie z urzadzeniami bluetooth (da sie kilka urzadzenia na raz uzywac?). No i zeby byl trwaly i stosunkowo nie duzy. Ktos cos?
Najpierw odpowiedz, co na tej dodatkowej pamięci chcesz trzymać. Bo jak okaże się, że będziesz musiał potem zawartością żonglować, to odradzam takie podejście. Teraz rozsądne minimum to 4GB/32GB plus możliwość dołożenia karty. Jak dobrze pamiętam goły fon ma zajęte jakieś 12-14GB przez sam system i dodatki, więc 16GB to strzał w stopę. 3GB ramu to strzał w stopę nr 2, bo spora część procesów muli, albo wypierdala z gier nie wiedzieć czemu. Brak możliwości dołożenia karty...hmm. Ja mam 32GB, i w sumie nie używam karty. Mam kilka gb zajętych przez muzę, jakiś film i pół sezonu serialu, jakbym się gdzieś nudził, kilka dobrych gier po giga, kilka książek, i ze sto magazynów do poczytania. I zawsze mam kilka GB wolnego. Czasem 1, czy dwa GB, jak akurat serial się większy trafi.
 
Najpierw odpowiedz, co na tej dodatkowej pamięci chcesz trzymać. Bo jak okaże się, że będziesz musiał potem zawartością żonglować, to odradzam takie podejście. Teraz rozsądne minimum to 4GB/32GB plus możliwość dołożenia karty. Jak dobrze pamiętam goły fon ma zajęte jakieś 12-14GB przez sam system i dodatki, więc 16GB to strzał w stopę. 3GB ramu to strzał w stopę nr 2, bo spora część procesów muli, albo wypierdala z gier nie wiedzieć czemu. Brak możliwości dołożenia karty...hmm. Ja mam 32GB, i w sumie nie używam karty. Mam kilka gb zajętych przez muzę, jakiś film i pół sezonu serialu, jakbym się gdzieś nudził, kilka dobrych gier po giga, kilka książek, i ze sto magazynów do poczytania. I zawsze mam kilka GB wolnego. Czasem 1, czy dwa GB, jak akurat serial się większy trafi.
Muzyka i moze raz na jakis czas seril lub film. Ale glownie muzyka
 
Muzyka i moze raz na jakis czas seril lub film. Ale glownie muzyka
Aha. No tak czy siak nie wpakuj się w 3GB ramu, 16GB pamięci też omijaj szerokim łukiem. Mój spełnia takie parametry (4GB, 32GB, możliwość dwóch kart) na luzie, a kosztował jakieś chyba 500 pln :werdum: Jedyny aspekt to to, że nie jest mały. Plus to to, że seriale, filmy i gry na nim wyglądają normalnie - jak gram z gościem w PUBG online, ja na swoim, on na zajebistym ifonie za 4K, to ja gram i napierdalam, a on musi używać mikroskopu, żeby wroga dostrzec...:pjelen: Także tego...:gsp:
 
Aha. No tak czy siak nie wpakuj się w 3GB ramu, 16GB pamięci też omijaj szerokim łukiem. Mój spełnia takie parametry (4GB, 32GB, możliwość dwóch kart) na luzie, a kosztował jakieś chyba 500 pln :werdum: Jedyny aspekt to to, że nie jest mały. Plus to to, że seriale, filmy i gry na nim wyglądają normalnie - jak gram z gościem w PUBG online, ja na swoim, on na zajebistym ifonie za 4K, to ja gram i napierdalam, a on musi używać mikroskopu, żeby wroga dostrzec...:pjelen: Także tego...:gsp:
Co masz za telefon?
Ja to swój(galaxy s4) musze zmienić, bo już co raz gorzej działa, bateria leci w dół w ciągu połowy dnia no i zaczął mulić.
 
Aha. No tak czy siak nie wpakuj się w 3GB ramu, 16GB pamięci też omijaj szerokim łukiem. Mój spełnia takie parametry (4GB, 32GB, możliwość dwóch kart) na luzie, a kosztował jakieś chyba 500 pln :werdum: Jedyny aspekt to to, że nie jest mały. Plus to to, że seriale, filmy i gry na nim wyglądają normalnie - jak gram z gościem w PUBG online, ja na swoim, on na zajebistym ifonie za 4K, to ja gram i napierdalam, a on musi używać mikroskopu, żeby wroga dostrzec...:pjelen: Także tego...:gsp:
a jaki masz?
 
Co masz za telefon?
Ja to swój(galaxy s4) musze zmienić, bo już co raz gorzej działa, bateria leci w dół w ciągu połowy dnia no i zaczął mulić.
oukitel K6000 pro. Myślałem nad kupnem K10, ale się wstrzymam, chyba, że zrobią updejta, bo nie u mnie nie mogą się dziać rzeczy typu zamulanie ekranu. Na K6000 pro nic takiego się nie dzieje, a testowałem już różne gry, i daje radę, działa wszystko płynnie, mimo, ze niby tylko 3GB - jakoś to rozwiązali na poziomie rdzeni i zarządzania mocą procka.
 
Back
Top