Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Rodzice mają komórki ale dalej korzystają ze stacjonarnego bo ich rówieśnicy mają i dzwonią za darmo na stacjonarne :fjedzia:
Zawsze 1 prezent więcej bym miał :cool:
Ustaw im po prostu jakąś taryfe, albo pakiet, żeby mieli do siebie za free. Telefony stancjonarne miałem w życiu 2, w tym jeden taki
Bratek_zielony.jpeg
 
potrzebuje jak najmniejszy telefon ktory posiada bluetooth, ma dostep do neta i gps. Ma ktos jakis pomysl?
 
Orientuję się ktoś gdzie teraz jest najlepsza oferta na abonament ? kończy mi się w grudniu w Orange i za dużo tego jest :D
 
Orientuję się ktoś gdzie teraz jest najlepsza oferta na abonament ? kończy mi się w grudniu w Orange i za dużo tego jest :D
@Matszo92 przed odejściem coś tam wspominał, że wyrwał niezły abonament, ale już nie pamiętam, czy Plus, czy Play. Może wróci to podpowie.
 
Jeśli macie nc+ lub Wasi rodzice czy dziadkowie mają, to dajcie im znać, że z uwagi na utratę przez nc+ kanału Universal Channel HD każdy, kto go posiadał w pakiecie (a chyba w każdym od Comfort+ był) może rozwiązać umowę bez karencji i zachowania okresu wypowiedzenia :)
unnamed.jpg

Ja się od nich ulatniam i przechodzę na tv na kartę. Zero uwiązania (a tu jeszcze 17 miesięcy miałem), dla dzieciaków 3 kanały z bajkami, a dla żony HGTV. Resztę w dupie mam w sumie i nawet pełnego sportowego pakietu od nc mi nie szkoda. Jebany złodziej czasu :)
 
Jeśli macie nc+ lub Wasi rodzice czy dziadkowie mają, to dajcie im znać, że z uwagi na utratę przez nc+ kanału Universal Channel HD każdy, kto go posiadał w pakiecie (a chyba w każdym od Comfort+ był) może rozwiązać umowę bez karencji i zachowania okresu wypowiedzenia :)
View attachment 8929
Ja się od nich ulatniam i przechodzę na tv na kartę. Zero uwiązania (a tu jeszcze 17 miesięcy miałem), dla dzieciaków 3 kanały z bajkami, a dla żony HGTV. Resztę w dupie mam w sumie i nawet pełnego sportowego pakietu od nc mi nie szkoda. Jebany złodziej czasu :)
Telewizja?
 
Jeśli macie nc+ lub Wasi rodzice czy dziadkowie mają, to dajcie im znać, że z uwagi na utratę przez nc+ kanału Universal Channel HD każdy, kto go posiadał w pakiecie (a chyba w każdym od Comfort+ był) może rozwiązać umowę bez karencji i zachowania okresu wypowiedzenia :)
View attachment 8929
Ja się od nich ulatniam i przechodzę na tv na kartę. Zero uwiązania (a tu jeszcze 17 miesięcy miałem), dla dzieciaków 3 kanały z bajkami, a dla żony HGTV. Resztę w dupie mam w sumie i nawet pełnego sportowego pakietu od nc mi nie szkoda. Jebany złodziej czasu :)
Podobno nie wszyscy mogą, a od pewnego czasu już był z gwiazdką, czyli niegwarantowany. W dodatku było niedawno info, że włączając sobie PLUS Miesiąca(kiedyś były nawet HBO za free na 2 miechy) zmieniała się pakietyzacja i też nie było tego kanału gwarantowanego. Do mnie już dzwonią w sprawie przedłużenia, ale poczekam do marca jak z prawami do Premier League i co z współpracą z Eleven.
 
IPhone SE, xperia x compact albo xperia xz1 compact
w sumie doprecyzuje. Chodzi o naprawde maly telefon i jak najtanszy ktory bede mogl podlaczyc do pulsometru i sciagnac np endomondo. Taki ktorego nie bedzie mi ani troche szkoda jak wypierdole sie i glupi ryj rozwale.

Nie wyskoczylo mi powiadomienie o wiadomosci.
 
Który lepszy i dlaczego: Xiaomi Redmi Note 4 czy Xiaomi Mi A1?
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redminote4-vs-xiaomi-mia1/

Tu masz szybkie porównanie parametrów. Najmocniejsza wersja Note 4 ma tyle samo Ramu i pamięci co A1, inne są słabsze. Pozostałe bebechy też ma A1 lepsze (procesor i procesor graficzny). Do tego, Note ma starszy system z nakładami i brak gwarancji dla aktualizacji a w A1 masz czystego androida w najnowszej wersji.
 
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redminote4-vs-xiaomi-mia1/

Tu masz szybkie porównanie parametrów. Najmocniejsza wersja Note 4 ma tyle samo Ramu i pamięci co A1, inne są słabsze. Pozostałe bebechy też ma A1 lepsze (procesor i procesor graficzny). Do tego, Note ma starszy system z nakładami i brak gwarancji dla aktualizacji a w A1 masz czystego androida w najnowszej wersji.
Własnie ten czysty android jest chyba mocną kartą przetargową. Redmi ma mocniejszą baterię ale w sumie wystarczy mi żeby wytrzymał jeden dzień. Chuj biere A1
 
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redminote4-vs-xiaomi-mia1/

Pozostałe bebechy też ma A1 lepsze (procesor i procesor graficzny).
Akurat w Polsce jest sprzedawana(przez "normalnych" sprzedawców) wersja Redmi Note 4 z procesorem Snapdragon 625 oraz graficznym Adreno 506, czyli takim samym jak A1.

Z oficjalnym wsparciem możesz mieć rację, ale co do gwarancji aktualizacji oficjalnej na którymkolwiek telefonie to nie ma żadnej. Baterię rzeczywiście ma słabszą ten A1 jednak na czystym andku i w 625 nie ma specjalnych problemów z wytrzymaniem 1 dnia.
 
ale co do gwarancji aktualizacji oficjalnej na którymkolwiek telefonie to nie ma żadnej.
I tu się mylisz bo samo google gwarantuje aktualizacje. Taki jest cały sens tego telefonu i to ze został on stworzony we współpracy z google, na czym opierali reklamy tego telefonu.
 
I tu się mylisz bo samo google gwarantuje aktualizacje. Taki jest cały sens tego telefonu i to ze został on stworzony we współpracy z google, na czym opierali reklamy tego telefonu.
Aż przez 18 miesięcy w programie Android One. No mega dużo czasu:no no: Potem mogą się nagle urwać.
 
Aż przez 18 miesięcy w programie Android One. No mega dużo czasu:no no: Potem mogą się nagle urwać.
Biorąc pod uwagę to ze inne telefony z tej Polki cenowej nie maja żadnej gwarancji systemu to jest to duża różnica. Dodatkowo średnia długość uzytkowania smartfona, zwłaszcza ze średniej-niższej Polki, jak model A1 to około 2 lata wiec to 18 miesięcy to dość sporo :fjedzia:
 
Biorąc pod uwagę to ze inne telefony z tej Polki cenowej nie maja żadnej gwarancji systemu to jest to duża różnica. Dodatkowo średnia długość uzytkowania smartfona, zwłaszcza ze średniej-niższej Polki, jak model A1 to około 2 lata wiec to 18 miesięcy to dość sporo :fjedzia:
Moim zdaniem te telefony Note 4 vs. A1 są nieporównywalne mimo wszystko. Inna półka mimo podobnych parametrów. Czysty Andek vs. MIUI to jednak różnica, w dodatku inny(lepszy aparat) w A1, OTG 2.0, Typ-C USB, Gorilla Glass.
 
Moim zdaniem te telefony Note 4 vs. A1 są nieporównywalne mimo wszystko. Inna półka mimo podobnych parametrów. Czysty Andek vs. MIUI to jednak różnica, w dodatku inny(lepszy aparat) w A1, OTG 2.0, Typ-C USB, Gorilla Glass.
Zgadzam się, ale padło pytanie żeby je porównać to się starałem to zrobić
 
Laptop do płacenia rachunków, sporadycznie przeglądania internetu, ew jakiś youtube, napisanie maila itd. Żadnego grania, pracy wynagającej więcej pamięci czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Nada się takie coś?

https://www.x-kom.pl/p/386917-noteb...apad-120s-14-n4200-4gb-128gb-win10-szary.html

Dodam, że ważnym kryterium jest niska waga lapka oraz... wygląda.
W takim przypadku bardziej tablet lub coś w 2w1, albo takie gówienko: https://www.x-kom.pl/p/362274-noteb...limnote-142-z8350-2048mb-32gb-windows-10.html
Niekoniecznie z X-Kom bo tam ceny zawyżone.
 
W takim przypadku bardziej tablet lub coś w 2w1, albo takie gówienko: https://www.x-kom.pl/p/362274-noteb...limnote-142-z8350-2048mb-32gb-windows-10.html
Niekoniecznie z X-Kom bo tam ceny zawyżone.

No toz pisałem ze tak na codzień to iPad Air 2, do czytania neta, streamow itd. Ale jednak komp się czaaaaaasami przydaje. To lenovo co teraz mam to mnie tylko wkurwia, choćby dlatego ze muszę podkładać coś za ekran żeby nie opadł :matt:
 
Nie rozumiem o co ci chodzi. Zgubiłeś chyba wyrazy. Kiano jest laptopem, że tak zaznaczę, bo jakiś post mi wklejasz z iPadem.

//Nie wiem czemu nie widzę cytowania, które mam w panelu edycji postu. Jak coś to oznaczam @lugasek.
 
W takim przypadku bardziej tablet lub coś w 2w1, albo takie gówienko: https://www.x-kom.pl/p/362274-noteb...limnote-142-z8350-2048mb-32gb-windows-10.html
Niekoniecznie z X-Kom bo tam ceny zawyżone.

Mam iPad Air 2 i głównie jego używam ale żona mówi, ze przydałby się nam laptop. Wiesz, jednak jakiś dłuższy mail lub napisanie czego w wordzie na ekranie dotykowym jest słabe :wink: generalnie jak bym wziął jakiegoś taniego klocka ale o a chce coś lekkiego i ładnego :lol: do tej pory mieliśmy jakies lenovo 17” jeszcze z czasów studenckich, gdzie służył w 90% jako stacjonarna ale w święta zdechł w nim ekran

@lugasek :deniro:
 
Back
Top