1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Discussion in 'Cohones' started by Anonymous, Nov 7, 2016.

1. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,989
    Punkty:
    3,190
    Tylko Sony aqua m4, @Cactus!

Żartuje. Nie bierz tego gówna. Mam ten telefon i muli konkret.
    Ps. Weź tam uruchom swoje zdolności poznawcze w necie naraz coś Ci wpadnie.
    Najważniejsze,by miał min. 16 GB pamięci wbudowanej ( to niezbędne minimum, bez tego,nawet nie ma co podchodzić).
    Córce kupiłem Samsunga J5 i ogólnie Samsungi fajne fotki robią.
    Mój Soniacz, robi chujowe np.
    Co do Chińczyków nie wiem. Ale tyłu tam chujów żyje,że pewnie raz na jakiś czas im się uda zrobić lepszy i tańszy model,niż inne nacji.
    Yo

Cactus likes this.
  2. w4ar

w4ar Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,370
    Zdobyte Lajki:
    122
    Punkty:
    1,790
    Cactus likes this.
  3. Cactus

Cactus KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,508
    Zdobyte Lajki:
    2,959
    Punkty:
    1,790
    No to chyba biorę tego Honora, a 4X też spoko propozycja widzę, do tego w bardzo przystępnej cenie, będę pamiętał jak ktoś bliski będzie zmieniał fona. Dzięki każdemu za pomoc!

kokaina likes this.
  4. Matszo92

Matszo92 Fighter

Komentarze:
    5,932
    Zdobyte Lajki:
    8,680
    Punkty:
    290
    Wziąłem 4x i jestem w szoku że za takie pieniądze można miec taki fajny telefon. Ładowac mógłbym co 2 dzien ale jakoś wole miec rano 100%

Cactus likes this.
  5. kamerling

kamerling WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,222
    Zdobyte Lajki:
    934
    Punkty:
    1,190
    Ja jestem fanem najnowszych Samsungów. Mam S6 od ponad roku i naprawdę, złego słowa napisać nie mogę. Wszystko działa bajecznie. Mnie osobiście SOT rzędu 3-4 h satysfakcjonuje i nie narzekam na baterię, choć wiem, że ten parametr powinien być lepszy.

W niedalekiej przyszłości pewnie zrobię przesiadkę na S7 albo na S8, a szóstkę dam rodzicom. Rozważam też opcję (o ile będzie cacko bez wad) Note'a 8...

6. Mnichu

Mnichu WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,407
    Zdobyte Lajki:
    4,601
    Punkty:
    140
    Właśnie dziś żona oddała s6 do serwisu - albo spalona płyta główna albo poszedł wyświetlacz ;)

7. kamerling

kamerling WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,222
    Zdobyte Lajki:
    934
    Punkty:
    1,190
    @Mnichu

Uuuuuu, przerąbane. Usterki fabryczne czy coś się stało podczas użytkowania?

Ja to się cieszę, bo zawsze kiedy kupowałem telefon, to był on w idealnym stanie (nówki, nieużywane). Nawet jednej ryski nigdy nie miałem. Poza tym - jestem typem człowieka, który bardzo dba o sprzęt.

8. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,989
    Punkty:
    3,190
    Ale to chyba normalne,nie?

9. kamerling

kamerling WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,222
    Zdobyte Lajki:
    934
    Punkty:
    1,190
    Nie zawsze. Ludzie np. kupowali Samsungi Note 7, które miały tendencję do samozapłonu (nie każdy egzemplarz oczywiście), czy też inne modele, które miały jakieś rózowe odcienie na wyświetlaczu, albo po prostu jakieś zarysowania na obudowanie/wyświetlaczu, czy też problemy z baterią już na starcie.

10. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,989
    Punkty:
    3,190
    Nie spotkałem się. Ale może faktycznie jakieś tam tandety się zdarzają

11. Mnichu

Mnichu WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,407
    Zdobyte Lajki:
    4,601
    Punkty:
    140
    W sumie nie wiadomo, telefon tez był kupione nowy 16 miesięcy temu. Raz córka wytraciła żonie telefon z ręki i troszczkę odkleiła się szybka ekranu u samej góry (ponad LCD, nie na jego powierzchni) ale to było we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu nic się złego nie działo aż tu nagle dwa dni temu zaczął sam z siebie gasnąć ekran i zapalała się niebieska dioda (pomimo braku jakiegokolwiek powiadomienia). Wczoraj już jak się ekran wyłączył to był problem z włączeniem go ponownie a wieczorem zdechł całkiem. Sam telefon się włącza bo diody i podświetlenie na dole działa.

12. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,989
    Punkty:
    3,190
    Mi telefon wypadł z kieszeni jak siedziałem na kiblu w tyrze, z jakiś 40 centymetrów. Szlag trafił wyświetlacz.
    Ale wymienili, bo gwarancja

13. lugasek

lugasek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,675
    Zdobyte Lajki:
    7,032
    Punkty:
    1,190
    32gb, 16 to juz za mało.

bart123 likes this.
  14. Zaraza

Zaraza BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    971
    Zdobyte Lajki:
    476
    Punkty:
    1,790
    Panowie, mi zbliza sie koniec kontraktu wiec bede bral cos nowego, wiec pytam co polecacie ? S8 za drogi abonament jeszcze, iphona 7 nie wezme dla zasady, sony nic nowego nie wypuscilo.. Wiec troche nie wiem co wziac, macie jakies rekomendacje ? Skonczy sie chyba na tym, ze wezme tego iphona 7 i go ojebie, ale chcialbym cos nowego, bo z5 zdecydowanie odstaje juz, a zreszta i tak juz dojechalem go, wiec nie wiem, doradzcie cos:fjedzia:
    Dodam, ze w z5 najbardziej boli mnie aparat, ciezko zlapac ostrosc, wiec w tym aspekcie chcialbym znacznej poprawy.

15. Mnichu

Mnichu WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,407
    Zdobyte Lajki:
    4,601
    Punkty:
    140
    No i miałem telefon z serwisu z diagnoza, rozjebane coś w wyswietlaczu i trzeba go wymienic - koszt bagatela 899zl a nowego s6 można na Allegro (od dobrego sprzedawcy) wybaczyć za 1400zl

16. lugasek

lugasek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,675
    Zdobyte Lajki:
    7,032
    Punkty:
    1,190
    lg g6, albo chuj p10

17. Shajs

Shajs UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,743
    Zdobyte Lajki:
    8,405
    Punkty:
    1,190
    Przyjrzyj się Lg G6

18. Zaraza

Zaraza BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    971
    Zdobyte Lajki:
    476
    Punkty:
    1,790
    Do huwaweia chyba sie nie przekonam nigdy, g6 obczaje, a co myslicie o tym telefonie od googla?

19. bart123

bart123 WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,500
    Zdobyte Lajki:
    2,360
    Punkty:
    290
    W Polsce tego nie ma(Google Pixel) jak chcesz brać na abonament. A za cenę Pixela brałbym właśnie Galaxy S8(lepiej wersję +), bo ok. 3300 chodzą na złotówki.

20. Zaraza

Zaraza BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    971
    Zdobyte Lajki:
    476
    Punkty:
    1,790
    W sumie, popatrzylem i rzczywiscie podobne abonamenty, troche tanszy pixela, ale na tego pixela chyba moglbym sie skusic, tak teraz patrze, to w sumie do 5 dyszek mowilem, ze moglbym sobie pozwolic, to nawet s8 moglbym, a wczesniej patrzylem to 60 abonament byl, ale jakos (bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej na ich temat), bardziej bym sie sklanial ku pixelowi. Jutro zamierzam isc do salonu (o2), pogadac cos, co oferuja (czy by nie przeniesc numeru gdzies indziej), a telefon biore dopiero jak wroce z polski (23 sierpnia, co by nie rozjebac/zgubic w Polsce). Takze teraz zabieram sie za jakies recenzje tego Pixela zeby smaka sobie narobic, a Wy co myslicice ? Bo kurwa tak bede myslal myslal i nie wiem co postanowie, a wolalbym znac opinie ludzi ktorzy siedza w tych tematach, co by nie strzelic sobie w kolano.
    https://www.carphonewarehouse.com/m...ff.html#!/sort/relevance/model/GOOPIXEL128BLA tutaj ogarnalem ceny, pokazuje ze jest w o2 , ale patrzylem na stronie salonu i nie moglem znalezc...
    E. BTW. XL nie chce, wole mniejsze rozmiary, co by jednak sie nie zlamaly w kieszeni
    E2: wiec 4 dyszki pokazuje + 10 na ubezpieczenie, akurat, moze pierwszy raz ubezpiecze telefon bo to juz kino co sie odpierdala z moimi smartfonami

Last edited: Jul 22, 2017

Share This Page