Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Jak patrzę na te ceny sprzętu i jeszcze jak @lugasek napisał, ze dla niego musi być i7 oraz 1060 to cieszę się, ze nie gram na kompie :lol: w sumie to gram tylko na moim wspaniałym PS2 i snes mini :lol:
 
Ceny kart ze średniej i wysokiej półki znowu mają poszybować w górę. A potem się dziwią, że graczy pecetowych ubywa. :wall: Chyba kupię sobie switcha, a za 10 lat jak się sytuacja ustabilizuje, może wrócę do PC.
 
Ceny kart ze średniej i wysokiej półki znowu mają poszybować w górę. A potem się dziwią, że graczy pecetowych ubywa. :wall: Chyba kupię sobie switcha, a za 10 lat jak się sytuacja ustabilizuje, może wrócę do PC.
Xbox One chodzi po 700 czysty, a z 800-850 z gierkami jak Forza, AC:Origins itp. Jeśli komuś średnio zależy na typowo komputerowych gierkach jak CS, symulatory np. citybuilder, strategie to kupuje konsole i może nawet wypożyczać gry, albo z abo Gold/EA Access mieć spoko gierki za niezłą cenę.
 
A sam dla siebie za ile bys budował kompa i na jakich podzespołach?
Więcej jak 3 tys. za komputer bym nie dał. Podzespoły to zależy w jakim okresie. Teraz to bym nie kupował na pewno.
Tylko wiesz, ja tak pisze, bo mam już i7 i gtx 1060 :). Jakbym musiał teraz kupować to pewnie bym kupił, bo co zrobisz? Nic nie zrobisz. Teraz jakbym nie miał kompa, a ceny były normalne to brałbym Ryzena 5 1600 16 gb ram i rx580 8gb. :antonio:
 
Tylko wiesz, ja tak pisze, bo mam już i7 i gtx 1060 :). Jakbym musiał teraz kupować to pewnie bym kupił, bo co zrobisz? Nic nie zrobisz. Teraz jakbym nie miał kompa, a ceny były normalne to brałbym Ryzena 5 1600 16 gb ram i rx580 8gb. :antonio:
A ja się ścieram ze sobą czy kupić lapka za 2k :lol: ale cóż, mam takiego wewnętrznego żyda, który odzywa się przy każdym zakupie większym :lol:

300px-Zsido_looking_to_the_left.jpg
 
A ja się ścieram ze sobą czy kupić lapka za 2k :lol: ale cóż, mam takiego wewnętrznego żyda, który odzywa się przy każdym zakupie większym :lol:

300px-Zsido_looking_to_the_left.jpg
Mam to samo. U mnie to analiza co najmniej przez tydzień przed większym zakupem. Tanie lapki to na allegro patrz. Jakieś powystawowe itp. Bebechy dobre i gwarancja zazwyczaj 2 lata door to door.
 
Xbox One chodzi po 700 czysty, a z 800-850 z gierkami jak Forza, AC:Origins itp. Jeśli komuś średnio zależy na typowo komputerowych gierkach jak CS, symulatory np. citybuilder, strategie to kupuje konsole i może nawet wypożyczać gry, albo z abo Gold/EA Access mieć spoko gierki za niezłą cenę.
Tylko szkoda, że z ekskluziwów xbox ma tylko Halo :).
 
Nie myślałeś nad czymś zakrzywionym? Zawsze masz czas na zwrot ok. 14 dni. Moim zdaniem warto w takim przypadku przetestować kilka wariantów.

https://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue49mu6202-curved.bhtml
Właśnie nie wiem czy się pchać w te zakrzywione. Muszę poczytać o plusach i minusach. Myślałem nad samsungiem i lg, ale brat mnie namawia na Sony.

@lugasek
życie pisze różne scenariusze! I tak bym nie dał więcej za konsole a wtedy miałem wymówkę.
 
@respect tylko właśnie dość łatwo się przestawia do zakrzywionych i mimo wszystko obraz dzięki mózgowi i kształcie oczu robi się bardziej "prosty". Właśnie też pisałem o testach. Ja u siebie nie mam zakrzywionego, a już tak się przyzwyczaiłem u znajomych, że aż mi szkoda. Szczególnie sport się świetnie ogląda w 4k.
 
Ja TV miałem kupić już jakieś 6 m-cy temu. Niestety na serwisie naprawili mi LG i zostałem z nim do dzisiaj. Ostatnio w domu padł jednak drugi TV i teraz znowu zacząłem szukać. Budżet to coś koło 5k i 55 cali. Na szybko przeszperałem hdtv.
Pierwszy trop padł na
https://www.morele.net/telewizor-sony-kd-55xe9005-4k-hdr-android-tv-motionflow-xr1000-1339096/
Jedynie martwią trochę kąty widzenia.
Drugi typ to LG
https://www.x-kom.pl/p/386800-telew...tm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click
To jest bardzo nietypowy wybór, bo bez wparcia dla Ultra HD, ale to OLED bezkonkurencyjny w Full HD. No i znowu mam zagwozdkę bo obecnie oglądam praktycznie tylko w Full HD, 4k nie ruszam i może to zmienić jedynie kupno konsoli nowej generacji.
Jak ktoś jest w stanie odwieźć mnie od tego LG to bardzo proszę xD
 
Ja TV miałem kupić już jakieś 6 m-cy temu. Niestety na serwisie naprawili mi LG i zostałem z nim do dzisiaj. Ostatnio w domu padł jednak drugi TV i teraz znowu zacząłem szukać. Budżet to coś koło 5k i 55 cali. Na szybko przeszperałem hdtv.
Pierwszy trop padł na
https://www.morele.net/telewizor-sony-kd-55xe9005-4k-hdr-android-tv-motionflow-xr1000-1339096/
Jedynie martwią trochę kąty widzenia.
Drugi typ to LG
https://www.x-kom.pl/p/386800-telew...tm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click
To jest bardzo nietypowy wybór, bo bez wparcia dla Ultra HD, ale to OLED bezkonkurencyjny w Full HD. No i znowu mam zagwozdkę bo obecnie oglądam praktycznie tylko w Full HD, 4k nie ruszam i może to zmienić jedynie kupno konsoli nowej generacji.
Jak ktoś jest w stanie odwieźć mnie od tego LG to bardzo proszę xD
Kilka premier czeka z oledami 4k, więc te starsze 4k oled powinny sporo potanieć w okolicach czerwca/lipca.
 
Kilka premier czeka z oledami 4k, więc te starsze 4k oled powinny sporo potanieć w okolicach czerwca/lipca.

A to nie jest tak, że właśnie na początku roku producenci pokazują flagowce na dany rok i ceny starszych modeli mogę trochę zmaleć? Kiedyś czytałem, że najlepiej kupować marzec/kwiecień ale może być to mit :)
 
Back
Top