Seriale

@Gambit
nie no troche to zbytnio upraszczasz i pomijasz kilka wydarzen, jak sciecie jej przyjaciolki, smierc przyjaciela, strata smoka, ktore sa dla niej jak dzieci, jej ukochany okazuje sie jej rodzina, jakby autorzy to rozciagneli na 2-3 sezony to bys sie nie czepal. Poza tym chyba kazdy widzal, ze w tym sezonie danka jest niestabilna, zreszta varys tez o tym wspominal

Jaja sobie robię, dałem emote na koniec :(

Piękne są te memy na freefolk :) internety nie zawodzą.

 
Last edited:
Janusz Snoł do Danuty po ostatnim odcinku :crazy:
received_1351230111702496.jpeg
 
Chcieli Dracarys to mają.:burnit::muttley:

Bezbronna ludność Kings Landing to symbol normików oglądających ten serial.
Podobał mi się ten odcinek, nawet 4 mi się podobal. Sezon mógłby być dłuższy i trochę mniej zbity.
Ludzie którzy piszą lub mówią, że ta zmiana frontu przez bohatera, która był w tym odcinku jest bezsensowna, chyba nie oglądali dokładnie tego serialu.
Wojna jest złem, zemsta jest zła, władza w rękach nieodpowiednich ludzi prowadzi do katastrofy. Nie o to chodzi w książkach?
 
Durgi ep Czarnobyl utwierdza mnie w przekonaniu, że właśnie oglądam najlepszy serial tego roku. To jak budują tutaj napięcie i ciągłe poczucie zagrożenia, a w tle słychać ambientową muzę - normalnie czapki z głów:applause:Trudno nawet mi ogarnąć, że za taką petardę odpowiada gość, który w swoim dorobku ma dwie części Kac Vegas i Strasznego Filmu :brainoverload:

Ostatnia scena odcinka miażdży klimatem
Coraz głośniejsze i mocniejsze trzaski licznika Geigera! Ciężki oddech ! Chlupot wody! Gasnące latarki
 
@Gambit

Akurat Kac Vegas to najlepsza komedia jaka kiedykolwiek mialem okazje obejrzec, 3 zajebiste czesci.

Wiec nie dziwne ze i Czarnobyl mu sie udal, he.
 
Czarnobyl

:antonio:
To jest klimat z mega potencjałem, stalkery, ten serial.. Właśnie widziałbym coś w klimacie stalkera na małym ekranie. Mutacje, jatka, dwuglowe krwiozercze psy, zombie itp.
 
Czarnobyl

:antonio:
Rozpierdol to dopiero zrobi ekranizacja postapokaliptycznej wizji miasta "Sanok"...

Dogasające, osrane zgliszcza płonących sof na osiedlach, żądne mordu, oszalałe, srające ocalałym z katastrofy do dup zmutowane gołębie, dziury w asfalcie... oraz masa innych zagrożeń w rozjebanym Sanoku. Wszystko to spowodowane awarią transformatora w miejskiej rozdzielni.

Głównymi bohaterami próbującymi przetrwać w tym pojebanym uniwersum byliby ojciec gadżeciarz mordujący zastępy mutantów śmiercionośnym, bezprzewodowym odkurzaczem: (twardziel w złotych kajdanach z okularami przeciwsłonecznymi, chociaż w Sanoku nigdy ni chuj nie świeci słońce) @andrzej_t wraz z lekko upośledzonym synem: @Baasteek, (okoliczne wróble wiecznie wyżerają mu strawę) który jest 30kg twardzielem żądnym mordu, bo za gówniaka oglądał ze starym Rambo na tvp2. Jak ktoś go pociśnie zawsze ma ciętą riposte w odpowiedzi i jest po kutasiarzu.

Ta dwójka bohaterów w kolejnych odcinkach przemierza Sanok popijając z duraleksów berbeluche wymieszną z kolą i próbuje odgadnąć jego tajemnice.


Wszelkie podobieństwa z użytkownikami Cohones są zupełnie przypadkowe.
Hbo, do dzieła:antonio:
 
Rozpierdol to dopiero zrobi ekranizacja postapokaliptycznej wizji miasta "Sanok"...

Dogasające, osrane zgliszcza płonących sof na osiedlach, żądne mordu, oszalałe, srające ocalałym z katastrofy do dup zmutowane gołębie, dziury w asfalcie... oraz masa innych zagrożeń w rozjebanym Sanoku. Wszystko to spowodowane awarią transformatora w miejskiej rozdzielni.

Głównymi bohaterami próbującymi przetrwać w tym pojebanym uniwersum byliby ojciec gadżeciarz mordujący zastępy mutantów śmiercionośnym, bezprzewodowym odkurzaczem: (twardziel w złotych kajdanach z okularami przeciwsłonecznymi, chociaż w Sanoku nigdy ni chuj nie świeci słońce) @andrzej_t wraz z lekko upośledzonym synem: @Baasteek, (okoliczne wróble wiecznie wyżerają mu strawę) który jest 30kg twardzielem żądnym mordu, bo za gówniaka oglądał ze starym Rambo na tvp2. Jak ktoś go pociśnie zawsze ma ciętą riposte w odpowiedzi i jest po kutasiarzu.

Ta dwójka bohaterów w kolejnych odcinkach przemierza Sanok popijając z duraleksów berbeluche wymieszną z kolą i próbuje odgadnąć jego tajemnice.


Wszelkie podobieństwa z użytkownikami Cohones są zupełnie przypadkowe.
Hbo, do dzieła:antonio:
:putinlaugh:

so strue
 
Rozpierdol to dopiero zrobi ekranizacja postapokaliptycznej wizji miasta "Sanok"...

Dogasające, osrane zgliszcza płonących sof na osiedlach, żądne mordu, oszalałe, srające ocalałym z katastrofy do dup zmutowane gołębie, dziury w asfalcie... oraz masa innych zagrożeń w rozjebanym Sanoku. Wszystko to spowodowane awarią transformatora w miejskiej rozdzielni.

Głównymi bohaterami próbującymi przetrwać w tym pojebanym uniwersum byliby ojciec gadżeciarz mordujący zastępy mutantów śmiercionośnym, bezprzewodowym odkurzaczem: (twardziel w złotych kajdanach z okularami przeciwsłonecznymi, chociaż w Sanoku nigdy ni chuj nie świeci słońce) @andrzej_t wraz z lekko upośledzonym synem: @Baasteek, (okoliczne wróble wiecznie wyżerają mu strawę) który jest 30kg twardzielem żądnym mordu, bo za gówniaka oglądał ze starym Rambo na tvp2. Jak ktoś go pociśnie zawsze ma ciętą riposte w odpowiedzi i jest po kutasiarzu.

Ta dwójka bohaterów w kolejnych odcinkach przemierza Sanok popijając z duraleksów berbeluche wymieszną z kolą i próbuje odgadnąć jego tajemnice.


Wszelkie podobieństwa z użytkownikami Cohones są zupełnie przypadkowe.
Hbo, do dzieła:antonio:
Ale to było dobre:tellmemore:
@mewson mistrz
 
3 Detektyw po dobrym początku to też padaka, tak samo Westworld pomijając dwa genialne odcinki.
Trzeciego sezonu TD jeszcze nie oglądałem. Drugi raz oglądam pierwszy sezon i jest jebanych majstersztykiem, tak samo jak pierwszy sezon Westworld. Porównując oczywiście do ostatniego sezonu GOT'a, który przy tym to gówno, za którego scenariusz wzięło się 13sto letnie dziecko.
Wielka szkoda, bo serial oprócz naprawdę wielu dobrych zwrotów akcji(wesele Robba, morderstwa Aryi, śmierć Joffreya itp.), wielu fajnie napisanych spisków, klimatu, dawał do myślenia(przykład uczciwego ponad wszystko Eda Starka, złamanie przysięgi Robba, fanatyzm religijny).
W ostatnim sezonie, w którym miało się wszystko wyjaśnić wiemy jedynie tyle, że
  • Bran to jebana chodząca ameba na wózku, która nic nie wniosła do serialu, oprócz nieokazywania emocji i ciągłego zaprzeczania "mam wyjebane nie jestem już Branem"(nie przypominam sobie, żeby tamta trój-oka wrona była taką amebą emocjonalną),
  • wielki hype pompowany przez tyle sezonów na Nocnego Króla i jego armię, który zamienił smoka w upiora nawet się nie pocąc, a został zabity przez jakąś dziewczynkę(która w ostatnim odcinku biega po Królewskiej Przystani jak jebana sierota). Nic się nie dowiedzieliśmy na ich temat oprócz tego, że zabija ich valyriańska stal i stworzyły ich dzieci lasu, same doprowadzając się tym do zagłady(great idea). No i jeszcze "wózkowy" mówi, że idą tyle po niego bo chcą zaprowadzić "wieczny mrok"(wow). Już nie wspominając o wielkiej bitwie, podczas której nic nie widać.
  • Jon Snow to jebany pantoflarz i ciota
  • Piąty odcinek polegał na <Cersei patrzy z okna <ogień wszędzie <Cersei dalej patrzy <Mina kota srającego na pustyni Jona Snowa <o jak boli, o jak boli pale się <Cersei patrzy idzie do jaskini płacze i ginie <chujowa walka braci Clegane, których byłem fanem(walka Góry z Oberynem 1000 razy lepsza)
 
Trzeciego sezonu TD jeszcze nie oglądałem. Drugi raz oglądam pierwszy sezon i jest jebanych majstersztykiem, tak samo jak pierwszy sezon Westworld. Porównując oczywiście do ostatniego sezonu GOT'a, który przy tym to gówno, za którego scenariusz wzięło się 13sto letnie dziecko.
Wielka szkoda, bo serial oprócz naprawdę wielu dobrych zwrotów akcji(wesele Robba, morderstwa Aryi, śmierć Joffreya itp.), wielu fajnie napisanych spisków, klimatu, dawał do myślenia(przykład uczciwego ponad wszystko Eda Starka, złamanie przysięgi Robba, fanatyzm religijny).
W ostatnim sezonie, w którym miało się wszystko wyjaśnić wiemy jedynie tyle, że
  • Bran to jebana chodząca ameba na wózku, która nic nie wniosła do serialu, oprócz nieokazywania emocji i ciągłego zaprzeczania "mam wyjebane nie jestem już Branem"(nie przypominam sobie, żeby tamta trój-oka wrona była taką amebą emocjonalną),
  • wielki hype pompowany przez tyle sezonów na Nocnego Króla i jego armię, który zamienił smoka w upiora nawet się nie pocąc, a został zabity przez jakąś dziewczynkę(która w ostatnim odcinku biega po Królewskiej Przystani jak jebana sierota). Nic się nie dowiedzieliśmy na ich temat oprócz tego, że zabija ich valyriańska stal i stworzyły ich dzieci lasu, same doprowadzając się tym do zagłady(great idea). No i jeszcze "wózkowy" mówi, że idą tyle po niego bo chcą zaprowadzić "wieczny mrok"(wow). Już nie wspominając o wielkiej bitwie, podczas której nic nie widać.
  • Jon Snow to jebany pantoflarz i ciota
  • Piąty odcinek polegał na <Cersei patrzy z okna <ogień wszędzie <Cersei dalej patrzy <Mina kota srającego na pustyni Jona Snowa <o jak boli, o jak boli pale się <Cersei patrzy idzie do jaskini płacze i ginie <chujowa walka braci Clegane, których byłem fanem(walka Góry z Oberynem 1000 razy lepsza)
Zgadzam się pierwszy sezon TD to arcydzieło i sam oglądałem go wiele razy w całości, Westworld tylko w pojedynczych odcinkach jest wybitne. Oba seriale swój sukces mogą zawdzięczać genialnymi głównymi rolami, które zostały obsadzone legendami kina - to robi różnicę.

Szkoda, że oba znacznie obniżyły loty już w drugich sezonach.
 
Dopiero teraz na poważnie do mnie dociera, jak mało brakowało, a strefa 0 kończyłaby się w Polsce niedaleko Krakowa :o o:

pomnik_medium.jpg

"Tym którzy ratowali świat"
w rzeczywistosci awaria w czarnobylu nie byla tak powazna, w zaden sposob nie zagrazala polsce, ani tak naprawde nikomu, w 2005 r. wyszedl raport, sygnowany przez who, iaea, undp, ze ludzie narazeni na promieniowanie po awarii czyli ok. 600 000 ludzi dostalo minimalna dawke promieniowania, gdzie przecietny polak otrzymuje 3-4 wyzsza dawke promienowania od zrodel naturalnych. Generalnie bylo o tym sporo pisane i ta awaria po prostu byla rozdmuchana informacyjnie, poprzez brak informacji.
 
Back
Top