Seriale

b8e4ffc8d93fdd532ec5797bdc9ea6db1506069353-850w.jpg

Zajebisty casting.

Tak też powinien wyglądać w kontynuacji It.

No i ch*j, wczoraj zachwycam się jakie to zajebiste seriale robi HBO idąc w jakość, nie ilość. A tu dzisiaj czytam, że nowy szef HBO będzie chciał iść w mainstream na wzór Netflixa :wall:
No ale cóż począć, jak w TOPce tygodnia na HBOGO rządzą seriale pokroju Krypton czy Syrena, a takiego Barrego nawet tam nie widać ...
 
Last edited:
Za mało zniszczona, tu porządny milf jest potrzebny. A z drugiej strony... Niech będzie, w końcu cycuszki trza będzie pokazać. Mam nadzieję...no i to w końcu czarodziejka, a te mogą sobie wyczarować młody ryjek i nowe cycki.
W wiedźminie nie ma brzydkich czarodziejek. :goldi:
 
Boże jakie to jest genialne!
Odcinek B.A.N. pierwszego sezonu to absolutne złoto. Potem Barbershop z drugiego też świetny, ale Teddy Perkins to kolejne złoto. I wszystko byłoby ok, ale jak zobaczyłem, że Teddy'ego zagrał Donald Glover (!!!) to aż mnie ciarki przeszły. Co za geniusz. Chyba najważniejszy serial dekady.
 
Boże jakie to jest genialne!
Odcinek B.A.N. pierwszego sezonu to absolutne złoto. Potem Barbershop z drugiego też świetny, ale Teddy Perkins to kolejne złoto. I wszystko byłoby ok, ale jak zobaczyłem, że Teddy'ego zagrał Donald Glover (!!!) to aż mnie ciarki przeszły. Co za geniusz. Chyba najważniejszy serial dekady.
B.A.N był genialny. Chyba mój ulubieniec z 1 sezonu. Mądry, trafny i kurewsko śmieszny.
W ogóle @Gambit :tiphatb:bo to chyba Ty tu pierwszy polecałeś ten serial
 
2 sezon Atlanty zakończony. Tu ociera się wręcz o wybitność. Potwierdzam, że to zdecydowanie najważniejszy serial dekady (szczególnie dla czarnoskórych), a Donald Glover to geniusz!
Dawać więcej!
 
2 sezon Atlanty zakończony. Tu ociera się wręcz o wybitność. Potwierdzam, że to zdecydowanie najważniejszy serial dekady (szczególnie dla czarnoskórych), a Donald Glover to geniusz!
Dawać więcej!
Na trzeci sezon będzie trzeba trochę dłużej poczekać z tego co słyszałem, ale to zrozumiałe bo Donald robi milion różnych rzeczy. W końcu ten serial jest doceniany, po pierwszym sezonie mało kto o nim słyszał.
 
Back
Top