Seriale

A któryś mocno na plus odstaje od reszty?
Mocno nie bo to najwyższa półka, ale nr 1 to oczywiście Rodzina Soprano naładowania symboliką, top 3 najważniejszych seriali z wybitną kreacją Gandolfiniego jako Tony oczywiście.
Potem Six Feet Under - jedno z ważniejszych dzieł o przemijaniu. Miazga, niedawno skończyłem. Potrafi nawet zmienić pogląd na świat.
The Shield - Emocjonalny rozpierdalator szczególnie w końcowych sezonach. Vic Mackey to jebany bad ass razem ze swoją ekipą.
SoA - Pierwsze sezony znakomite, Gemma wyborny milf, zajebisty klimat ze świetnym soundtrackiem i ciekawa historia gangu motocyklowego. Bardzo się zżyłem z bohaterami (w sumie jak w każdym dobrym serialu).
 
Chciałem tylko napisać Donald Glover Król i że za kilka dni robię powtórkę Atlanty :)

HandyClearcutBedbug-size_restricted.gif
 
Mam na filmwebie chyba od roku go zapisanego jako "pilnie do obejrzenia" i u znajomych ma bardzo dobre oceny i jeszcze Ty polecasz... no ok, namówiłeś mnie :D
Jakaś platforma streamingowa go udostępnia? Jeśli nie to na zatokę zaraz wbijam.
 
Mam na filmwebie chyba od roku go zapisanego jako "pilnie do obejrzenia" i u znajomych ma bardzo dobre oceny i jeszcze Ty polecasz... no ok, namówiłeś mnie :D
Jakaś platforma streamingowa go udostępnia? Jeśli nie to na zatokę zaraz wbijam.

Na Amazonie jest - chyba zrobię sobie powtórkę, zwłaszcza że żaden nowy serial nie może przyciągnąć mojej uwagi.
 
Na Amazonie jest - chyba zrobię sobie powtórkę, zwłaszcza że żaden nowy serial nie może przyciągnąć mojej uwagi.
Rewelacja. Niebawem zaczynam w takim razie.

Edit: @Gambit w ogóle amazon prime video mnie bardzo pozytywnie zaskoczył bo i cenowo spoko i jest The Shield, The Office, sporo fajnych filmowych klasyków no i Community właśnie. Nawet bardziej wolę niż Netflixa chyba, tam tylko na BCS czekam.
 
Last edited:
Ogląda ktoś Unsolved? Widziałem cztery odcinki i mam mieszane wrażenia, ale historia jest na tyle ciekawa że chyba obejrzę całość.
 
Edit: @Gambit w ogóle amazon prime video mnie bardzo pozytywnie zaskoczył bo i cenowo spoko i jest The Shield, The Office, sporo fajnych filmowych klasyków no i Community właśnie. Nawet bardziej wolę niż Netflixa chyba, tam tylko na BCS czekam.

O widzisz mam tak samo, na nf to chyba już z kilka tygodni nie wchodziłem, a amazon ma bardzo fajne seriale oryginalne + sporo "starych" HITów. No i chyba jakoś w sierpniu mieli oficjalnie wejść na polski rynek, więc może będzie pełne spolszczenie. Zresztą ja chyba za to bulę kumplowi chyba z 5 złotych, więc nawet nie mam podstaw do narzekania ;)

No ale BCS nf będzie i tak wydawał odcinek na tydzień, więc łaski nie robią :)
 
Wiem, że stronę wcześniej miałem podobny wpis, ale nie mogę się nadal zdecydować :D Chce ruszyć z jakimś długim klasykiem, który zabierze mi 2-3 miesiące. Mam do wyboru:
- Lost
- Six feet under
- Sons of Anarchy
- The Shield
- Sopranos (obejrzałem 4 odcinki i narazie jakieś wielkiej zajawki nie czuję)

Który z nich sprawi, że naprawdę będę siedział przyklejony do monitora i będę chciał katować odcinek za odcinkiem?
 
Wiem, że stronę wcześniej miałem podobny wpis, ale nie mogę się nadal zdecydować :D Chce ruszyć z jakimś długim klasykiem, który zabierze mi 2-3 miesiące. Mam do wyboru:
- Lost
- Six feet under
- Sons of Anarchy
- The Shield
- Sopranos (obejrzałem 4 odcinki i narazie jakieś wielkiej zajawki nie czuję)

Który z nich sprawi, że naprawdę będę siedział przyklejony do monitora i będę chciał katować odcinek za odcinkiem?
Ja zapomniałem, że świat istnieje jak pierwszy raz oglądałem SoA.
 
@Over

Sopranos oglądzasz z napisami czy z lektorem? Jak to drugie to wcale się nie dziwię:)
wystarczy, że odpali z napisami to zmieni całkowicie zdanie i będzie to dla niego niesamowity serial?:beczka:
Oglądałem w sumie i tak i tak, dla mnie to genialny serial, wiadomo z napisami lepiej, ale z lektorem też jest ok, więc jak komuś nie przypadł do gustu to zmiana z lektora na napisy, chyba wielkiej różnicy nie zrobi ;)
 
@Over

Sopranos oglądzasz z napisami czy z lektorem? Jak to drugie to wcale się nie dziwię:)

Oglądam seriale zawsze w oryginale po angielsku, albo z napisami.
Nawet jakbym oglądał z lektorem to przecież robiloby to kosmetyczna różnice. Spróbuje może z Sopranos polecieć dalej skoro wszyscy tak zachwalają.

The Wire wszyscy nazywali tutaj i na różnych forach top1, a dla mnie był to poprostu bardzo dobry serial. Były momenty gdzie czułem straszne znużenie, a były też takie gdzie podekscytowany nie mogłem doczekać się następnego odcinka.
W moim top5 napewno się on nie znalazł i nie dlatego, że jestem amatorem i januszem kina, a dlatego, że widziałem produkcje lepsze, bardziej wciągające, z ciekawsza akcją i scenariuszem. Chociaż przyznaje, że jest bardzo dobry i 9/10 mu dałem na filmwebie.
 
Oglądam seriale zawsze w oryginale po angielsku, albo z napisami.
Nawet jakbym oglądał z lektorem to przecież robiloby to kosmetyczna różnice. Spróbuje może z Sopranos polecieć dalej skoro wszyscy tak zachwalają.

The Wire wszyscy nazywali tutaj i na różnych forach top1, a dla mnie był to poprostu bardzo dobry serial. Były momenty gdzie czułem straszne znużenie, a były też takie gdzie podekscytowany nie mogłem doczekać się następnego odcinka.
W moim top5 napewno się on nie znalazł i nie dlatego, że jestem amatorem i januszem kina, a dlatego, że widziałem produkcje lepsze, bardziej wciągające, z ciekawsza akcją i scenariuszem. Chociaż przyznaje, że jest bardzo dobry i 9/10 mu dałem na filmwebie.
Jedyny serial jaki wolę oglądać z lektorem to Kompania Braci, obejrzałem za pierwszym razem z lektorem i teraz mam sentyment.
 
Jedyny serial jaki wolę oglądać z lektorem to Kompania Braci, obejrzałem za pierwszym razem z lektorem i teraz mam sentyment.
Nie wiem ja żadnego chyba nie oglądałem z lektorem, albo sobie nie przypominam. Swoją drogą Kampania Braci :antonio:
Jakie to było najlepsze...
 
Nie wiem ja żadnego chyba nie oglądałem z lektorem, albo sobie nie przypominam. Swoją drogą Kampania Braci :antonio:
Jakie to było najlepsze...

Jedyny serial jaki wolę oglądać z lektorem to Kompania Braci, obejrzałem za pierwszym razem z lektorem i teraz mam sentyment.

Koledzy chyba nigdy nie widzieli Trailer Park Boys z Comedy Central

 
Back
Top