Seriale

luke cage oglada ktos drugi sezon?
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego do huja ta laska nakurwia z podwinietym rekawem, zamiast ogarnac jakas proteze jak kazdy normalny czlowiek
 
luka cage s02 kurwa ale kozacka tam leci nuta, najlepsze co jest w tym "dziele". Ale bez kitu przekozak muzyka.
 
Widziałem kilka odcinków i finał, ale teraz oglądam na nowo kilka ulubionych seriali. Może kiedyś obejrzę w całości.

To jest w końcu klasyk od HBO.
No to naprawdę polecam w całości bo to topowe dzieło. HBO :pray:

A i jeszcze Horace and Pete też świetny 10 odcinkowy serial Louisa CK. Naprawdę warto.
 

BetterDrearyAmericanbobtail.gif
 
Wczoraj zacząłem. Lubię klimat 19 wiecznych stanów czy Anglii wiec podoba mi się nawet nawet. Widziałem 3 pierwsze odcinki i wg mnie jest ok ale bez jakiegoś ogromnego szału.
Jestem w połowie Alienisty i mnie się bardzo podoba.
 
Jestem w połowie Alienisty i mnie się bardzo podoba.
Właśnie dziś znalazłem czas żeby siąść na spokojnie i oglądać, nie pracując i zgadzam się z Tobą. Serial jest świetny ale trzeba rzeczywiście go oglądać a nie robić kilka innych rzeczy w trakcie
 
Mam niedosyt po drugim sezonie Westworld. Realizacyjnie to jest ścisły TOP telewizji, ale czegoś mi w tej historii brakuje, żeby poczuć ten feeling, że obcuje z czymś niesamowitym.
Ja mam z tym serialem taki problem, że kompletnie mnie interesuje jak to się skończy. Super koncept, klimat, gra aktorska ale w sumie co się stanie z tymi bohaterami w ogóle mnie nie obchodzi. Taka Gra o Tron na przykład mimo wielu ułomności jest mega ciekawa właśnie ze względu na wyczekiwany finał.
 
4 sezon Six Feet Under słabszy niż reszta, ale That's My Dog i ostatni odcinek to rekompensują. Teraz 5 sezon, podobno najlepszy :antonio:
Pojawiła sie Pam z The Office :lizoremotmaly2: ale i tak wolę Brendę albo jej matkę :bleed:
 
Ja mam z tym serialem taki problem, że kompletnie mnie interesuje jak to się skończy. Super koncept, klimat, gra aktorska ale w sumie co się stanie z tymi bohaterami w ogóle mnie nie obchodzi. Taka Gra o Tron na przykład mimo wielu ułomności jest mega ciekawa właśnie ze względu na wyczekiwany finał.

O widzisz, mam to samo, zero zainteresowania losami bohaterów. Zginą to zginą, przeżyją też mam to:gdzie:W pierwszym sezonie jakoś nie miałem z tym takiego problemu, ale teraz ciężko tu komuś kibicować.
 
My ostatnio z ziomeczkami jak praktycznie co roku, odwalaliśmy maraton z Entourage wszystkie sezony + film.



Dla mnie the best serial ever, jaki oglądałem w życiu!!
 
Back
Top