Seriale

Po pierwszym odcinku Mindhunter, tak szczerze to dupy nie urywa, obejrze jeszcze dwa i wtedy stwierdze co dalej
 
a to nie wiem, nigdy nie ogladam z polskimi napisami to raz, dwa nie korzystam z Netflixa.
no wlasnie mialem ci pisac, normalnie sa, w necie sa na razie do 3 odcinkow, mi sie nawet podoba, a wiem, ze ktos jakos tu zgrywal z netflixa napisy, nie wiem jak sie to robi.
 
no wlasnie mialem ci pisac, normalnie sa, w necie sa na razie do 3 odcinkow, mi sie nawet podoba.
ja po trailerze, chyba za bardzo sie nakrecilem na ten serial. Pierwszy odcinek nie jest jakis tam beznadziejny ale oczekiwalem czegos wiecej. Dam jeszcze szanse bo wiele zajebistych produkcji tez z poczatku mnie nie zachwycalo. (Breaking Bad, The Wire, Nip Tuck...)
 
ja po trailerze, chyba za bardzo sie nakrecilem na ten serial. Pierwszy odcinek nie jest jakis tam beznadziejny ale oczekiwalem czegos wiecej. Dam jeszcze szanse bo wiele zajebistych produkcji tez z poczatku mnie nie zachwycalo. (Breaking Bad, The Wire, Nip Tuck...)
mi sie podoba w huj ;)
 
Ale mi się popierdoliło już podjarany od tygodnia chodze bo myślałem, że w ten łikend Stranger Things wychodzi a to tylko trailer :lol:
 
Back
Top