Seriale

@Cactus sorry mordo, ze tak katuje, ale moglbys mi wrzucic te napisy od 8 w gore na jakis inny host, bo tu trzeca czekac ponad godzine na jedne napisy ;)
 
ziomek nie ma tu polskich napisow :(

tak tylko przypomnę radę od @lugasek - napiprojekt :)

Co do samej Suburry, to film jednak w skondensowanej formie daje zdecydowanie mocniejszego kopa od serialu. Jestem po 5 epach i cholernie szkoda, że zamiast Violi jest jakaś murzynka z Senegalu :(
 
tak tylko przypomnę radę od @lugasek - napiprojekt :)

Co do samej Suburry, to film jednak w skondensowanej formie daje zdecydowanie mocniejszego kopa od serialu. Jestem po 5 epach i cholernie szkoda, że zamiast Violi jest jakaś murzynka z Senegalu :(
oglądasz electric dreams? Kurde leży u mnie pierwszy odcinek na dysku i nie mam kiedy ogarnąć.
 
Najlepszy serial Netflixa - BoJack Horseman.



Nie wiem czy wszystkie, bo pierwsze sezony chyba wyszły jeszcze jak nie było Netflixa w Polsce. Ja oglądam po eng, bo aktorzy podstawiający głos robią kawał zajebistej roboty, ale ten dubbing jest mocarny, więc wrzuciłem.
Sprawdziłem, sa wszystkie. To było stwierdzenie :)
 
tak tylko przypomnę radę od @lugasek - napiprojekt :)

Co do samej Suburry, to film jednak w skondensowanej formie daje zdecydowanie mocniejszego kopa od serialu. Jestem po 5 epach i cholernie szkoda, że zamiast Violi jest jakaś murzynka z Senegalu :(
nie znajdowal mi wlasnie.
 
@Cactus masz może linki do Suburry z włoskim głosem i angielskimi napisami? odcinki 6-10. Z góry dzięki.

Wydaje mi się, że te wszystkie relki od STRiFE mają od 6 odcinka angielskie audio ... no ale są i też inne z włoskim ;)

Ale ten Jon Snow to zgrywus, żeby tak Ygritte wystraszyć :lol:

 
te Watahe to warto? od kilku dobrych lat mam jakas taka awersje do polskiego kina. Nie ogladam nic gdyz wiele razy srogo sie zawiodlem. Smarzowskiego jeszcze, jakos trawie, reszty unikam jak ognia.
 
Back
Top