Seriale

Obejrzałem Blood Drive - zacne
Teraz przesiadłem się na czeskie Pustkowie

+ nowa Wataha i Belfer. Październik nie musi byc nudny :frankapprove:
 
Obejrzałem Blood Drive - zacne
Teraz przesiadłem się na czeskie Pustkowie

+ nowa Wataha i Belfer. Październik nie musi byc nudny :frankapprove:
Ja skończyłem 11 odcinek Blood drive wczoraj. Chyba dobrze, że zakończyli, bo w złą stronę to poszło. Początek serialu był zacny. Ale jeszcze 2 odcinki zostały, więc nie będę oceniał.
 
Niedoceniany serial.

E tam, kto się zna ten doceni :wink:

Skończyłem Mindhunter, czytam na necie, że ludzie odpuszczają bo strasznie nudny, a ja nie pamiętam kiedy 10 odcinków serialu zrobiłem w dwa dni???
Dla mnie 9/10 (pozdro @lugasek:lol:)
Szkoda, że tego gościa tak mało
9bfb1381-aa0a-4a05-aeb3-d859a09869fe-391_mindhunter_103_unit_04270r2.jpg



Świetny tekst podczas rekrutacji agenta
- Czytałem parę waszych akt.
- Czytanie to jedno. Co innego rozmowa z gościem, który opowiada, jak trudno wepchnąć fiuta w gardło swojej matki po odcięciu jej głowy.
:frankapprove:
 
wlasnie skonczylem, niedawno pierwszy sezon Watahy, kurwa warto bylo, bez kitu. Mimo tego, ze jakos od poczatku podejrzewalem tego gagatka co trzeba :wink:
a moze by tak wszystko jebnac i pojechac w Bieszczady?
 
Last edited by a moderator:
wlasnie skonczylem, niedawno pierwszy sezon Watahy, kurwa warto bylo, bez kitu. Mimo tego, ze jakos od poczatku podejrzewalem tego gagatka co trzeba :wink:
a moze by tak wszystko jebnac i pojechac w Bieszczady?


No mówiłem, że jest klimat:) Jestem po pierwszym odcinku drugiego sezonu. Nie będzie gorzej:)
 
Ale mam teraz problem ze znalezieniem jakiegos serialu. Albo juz ogladalem albo probowalem i mnie nie wciagnal. Ma ktos jakies mniej popularne ale zajebiste seriale?
 
Back
Top