Seriale

Wątek Daenerys jest obiektywnie najsłabszym wątkiem, który ostał się od początku serii, zarówno książkowej jak i telewizyjnej. Od dłuższego czasu czasu (od drugiej książki/sezonu) wątki dotyczące D. wpływają tylko na nią i nie mają żadnego wpływu na resztę bohaterów. Przez 4 jebane sezony nie może się wybrać przez morze. Prokrastynacja poziom mistrzowski. Kiedyś hejtowałem wątek Sansy. Ale obecnie wątek Sansy jest pierdyliard razy lepszy (w serialu posunęli się dalej w stosunku do książki). Skończy się na tym, że zamiast podbijać Westeros, podbije całe Essos, zniesie wszędzie niewolnictwo, skolektywizuje rolnictwo i zelektryfikuje wieś. Żeby Daenerys nie była taka nudna to nawet dorzucili jej Tyriona, który spełnił już wszystko co miał do spełnienia w Westeros i był wolny, żeby zabawiał gawiedź. Swoją drogą od czasu zabicia ojca Tyrion po pierwsze uprościł się jako postać (powiedzmy, że wrócił do początku serii, kiedy był tylko pijanym, żartobliwym karłem (wątek jego karłowatości też nie jest już ważny, bo jak zastrzelisz ojca z kuszy, to urastasz o 1 metr w oczach wszystkich)), po drugie nie robi już nic ważnego.
 
Wątek Daenerys jest obiektywnie najsłabszym wątkiem, który ostał się od początku serii, zarówno książkowej jak i telewizyjnej. Od dłuższego czasu czasu (od drugiej książki/sezonu) wątki dotyczące D. wpływają tylko na nią i nie mają żadnego wpływu na resztę bohaterów. Przez 4 jebane sezony nie może się wybrać przez morze. Prokrastynacja poziom mistrzowski. Kiedyś hejtowałem wątek Sansy. Ale obecnie wątek Sansy jest pierdyliard razy lepszy (w serialu posunęli się dalej w stosunku do książki). Skończy się na tym, że zamiast podbijać Westeros, podbije całe Essos, zniesie wszędzie niewolnictwo, skolektywizuje rolnictwo i zelektryfikuje wieś. Żeby Daenerys nie była taka nudna to nawet dorzucili jej Tyriona, który spełnił już wszystko co miał do spełnienia w Westeros i był wolny, żeby zabawiał gawiedź. Swoją drogą od czasu zabicia ojca Tyrion po pierwsze uprościł się jako postać (powiedzmy, że wrócił do początku serii, kiedy był tylko pijanym, żartobliwym karłem (wątek jego karłowatości też nie jest już ważny, bo jak zastrzelisz ojca z kuszy, to urastasz o 1 metr w oczach wszystkich)), po drugie nie robi już nic ważnego.


Zgadzam się. Chociaż Tyrion będzie mógł nic już nie robić, to zawsze będzie uwielbiany, za bicie tej pizdy Joffreya :bleed:
 
dobra jak już jednego przywrócili, to czekam jeszcze na
Ogara
No o ile w książce mowa , że ktoś śmiga w jego hełmie to jednak jest to nie potwierdzone , że to on . 2 zmartwychwstania w jednym sezonie serialu to chyba jednak za dużo . Chociaż była mowa o tym , że w tym sezonie ma wrócić Thoros z Myr i bractwo
A co do wątku Daenerys to jak dla mnie jest to chyba najgorszy wątek w książce jak i w serialu . Tam się nic od kilku książek/sezonów nie wydarzyło . Jak dla mnie mogli by ją uśmiercić i nic by na tym się nie straciło . Co innego Aegon , który mnie mega zainteresował tym bardziej , że od razu wrócił po swoje .
 
dobra jak już jednego przywrócili, to czekam jeszcze na
Ogara
Wygląda na to, że szanse są całkiem duże. W tym samym odcinku ma też zadebiutować Ian McShane, niejako sprawca całego zamieszania. Bądźmy dobrej myśli.
 
Last edited by a moderator:
Wygląda na to, że szanse są całkiem duże. W tym samym odcinku ma też zadebiutować Ian McShane, niejako sprawca całego zamieszania. Bądźmy dobrej myśli.
Ale to raczej druga połowa sezonu bo wtedy Jaime wyruszy za armią do Riverun.
 
Last edited by a moderator:
Dzisiejszy odcinek The Americans najlepszy w historii, świetnie pasuje do najlepszego sezonu i do najlepszego obecnie serialu w TV.:pray:
 
Jakim prawem Banshee w tym sezonie ma mieć tylko 8 odcinków :wall:

Do tego ponoć od następnego sezonu Gra o Tron też będzie okrojona. Tutaj już totalnie nie rozumiem dlaczego, przecież oni ledwo po jednej scenie na odcinek z bohaterem są w stanie włożyć, gdy sezony mają 10 odcinków, to co dopiero będzie przy 7 odcinkach :confused:
 
Jakoś się średnio wkręciłem w świat włoskich pruszkowskich. Dobrze pamiętam, że skończyło się na odbiciu Pietra?
 
Mój błąd bro...Patrząc na opowiastki o GOT zapomniałem, że cos takiego istnieje...:)
 
Obejrzałem pierwszy sezon The Wire, co za zajebisty serial :pray:Teraz tylko muszę znaleźć linki do nastepnych sezonów, które nie ważą 100gb. Dzięki za polecenie panowie!
 
Obejrzałem pierwszy sezon The Wire, co za zajebisty serial :pray:Teraz tylko muszę znaleźć linki do nastepnych sezonów, które nie ważą 100gb. Dzięki za polecenie panowie!

Po to wyszło HD, żeby oglądać po bożemu xD

Dokładnie, BluRay 16:9 lata na internetach już od prawie m-ca. Cudo.




Tutaj więcej

http://www.theverge.com/2014/12/28/7457291/the-wire-hd-screenshot-comparisons

@Grzechu to co piszesz to był remaster od HBO, a na początku czerwca wreszcie pojawiło się to
 
Co do Daenerys w GoT:
Od początku mi się spodobała jej postać, bo fajna kobieta w serialu, do tego smoki itd. Ale jak jej fabułę spierdolili (ksiązki nie czytałem jeszcze), to normalnie aż szkoda mówić. Od drugiego sezonu już jej nie śledziłem, bo nudnawa, i tak jak Muras wspomniał - nic istatnego dla całego serialu nie robi - nie może się przez 6 sezonów przebić przez może. Jedyny fajny aspekt u niej to smoki. Które chcę widzieć więcej w akcji.

Co do s6. GoT:
Bardzo mi się podobał drugi odcinek, pierwszy też spoko. Ubzdurało mi się, czy faktycznie ten sezon będzie miał 6 albo 8 odcinków tylko?

Co do s4. Banshee:
Drugi odcinek. Podoba mi się. Nie szkoda mi tej dziewczynki #AlwaysNolaTeam

Co do novergo Ray'a Donovana:
Wraca i bardzo czekam!

 
Co do Daenerys w GoT:
Od początku mi się spodobała jej postać, bo fajna kobieta w serialu, do tego smoki itd. Ale jak jej fabułę spierdolili (ksiązki nie czytałem jeszcze), to normalnie aż szkoda mówić. Od drugiego sezonu już jej nie śledziłem, bo nudnawa, i tak jak Muras wspomniał - nic istatnego dla całego serialu nie robi - nie może się przez 6 sezonów przebić przez może. Jedyny fajny aspekt u niej to smoki. Które chcę widzieć więcej w akcji.

Co do s6. GoT:
Bardzo mi się podobał drugi odcinek, pierwszy też spoko. Ubzdurało mi się, czy faktycznie ten sezon będzie miał 6 albo 8 odcinków tylko?

Co do s4. Banshee:
Drugi odcinek. Podoba mi się. Nie szkoda mi tej dziewczynki #AlwaysNolaTeam

Co do novergo Ray'a Donovana:
Wraca i bardzo czekam!



Normalnie będzie 10 odcinków :)
 
Ma ktoś może link tylko do drugiego sezonu The Wire? Chodzi mi tylko o drugi sezon. Szukam na zatoce ale nic "legit" nie znajduję.
 
Back
Top