Seriale

Nie chce mi się przeglądać 430 stron tematu, bo może już o tym było. Oglądaliście serial Mr. Robot ? Kurwa, po 4 odcinku jestem i mózg rozjebany.
mega serial, świeży przede wszystkim, o czym często pisałem. wiele teraz na jedno kopyto robione, ten się wyłamuje.

@ironical man szczerze, to oni w 52 minuty w GOT zawierają tyle IMO niepotrzebnych i mulących scen, że po co tego więcej. naprawdę, ten serial oglądam dla kilku momentów. nie komentuję nawet wątku z Daenerys i jej przedstawiania się. kiedyś był to moja ulubiona część serialu, teraz nawet Bran jest ciekawszy. :mamed:
 
@ironical man szczerze, to oni w 52 minuty w GOT zawierają tyle IMO niepotrzebnych i mulących scen, że po co tego więcej. naprawdę, ten serial oglądam dla kilku momentów. nie komentuję nawet wątku z Daenerys i jej przedstawiania się. kiedyś był to moja ulubiona część serialu, teraz nawet Bran jest ciekawszy. :mamed:

W mojej opinii 6x3 był najlepszym odcinkiem serii. To był stary, dobry GoT.

IMO w dwóch pierwszych odcinkach tego sezonu akcja zaczeła się rozwadniać. Dużo postaci zginęło, a nic z tego nie wynikało.

A wątek Brana... miazga!
Eddard Start słyszy głos Brana, co oznacza możliwość wpływania na przeszłość/przyszłość. W książce do tej pory takiej możliwości nie było!
 
W mojej opinii 6x3 był najlepszym odcinkiem serii. To był stary, dobry GoT.

IMO w dwóch pierwszych odcinkach tego sezonu akcja zaczeła się rozwadniać. Dużo postaci zginęło, a nic z tego nie wynikało.

A wątek Brana... miazga!
Eddard Start słyszy głos Brana, co oznacza możliwość wpływania na przeszłość/przyszłość. W książce do tej pory takiej możliwości nie było!

W książce Theon słyszał Brana przy drzewie w Winterfell.
 
Wg mnie Theon słyszał szum liści, a nie Brana... Ale mogę się mylić. :)

"Theon flees to the godswood, seeing hints of Bran Stark's face in the weirwood, hearing it whisper his name and temporarily restoring his sanity"

Czyli praktycznie w serialu Bran ma podobną moc póki co.
 
Ktoś wyżej pytał co z małym Rickonem... A co niby z nim może zrobić Ramsey?
Obstawiam, że zamknie go w jednej klatce z dziką, w klatce w psiarni.

I od kiedy na północy, jest tylu psycholi? Byli waleczni, ale nigdy pojebani. A tutaj widzę, że wszyscy młodzi to idioci.
 
Czy mógłby ktoś podrzucić link do pobrania najnowszego odcinka GoT?

E: Dobra już znalazłem
 
Last edited:
W mojej opinii 6x3 był najlepszym odcinkiem serii. To był stary, dobry GoT.

IMO w dwóch pierwszych odcinkach tego sezonu akcja zaczeła się rozwadniać. Dużo postaci zginęło, a nic z tego nie wynikało.

A wątek Brana... miazga!
Eddard Start słyszy głos Brana, co oznacza możliwość wpływania na przeszłość/przyszłość. W książce do tej pory takiej możliwości nie było!
3 tak, ale wątku Daenerys dalej nie ratują. do tej pory najlepszym wydarzeniem z nią związanym było
wypuszczenie smoków przez Tyriona.

myślisz, że popłyną z tą mocą Brana? IMO nie będzie wpływał na przeszłość.

btw, powinniśmy ustalić jakieś zasady ze spoilerami, może jakieś 3 dni po premierze można pisać bez używania tej opcji, coś takiego. trzeba coś wymyślić, logicznym jest, że temat jest do dyskusji i nie można przecież się ukrywać z tym non stop.
 
3 tak, ale wątku Daenerys dalej nie ratują. do tej pory najlepszym wydarzeniem z nią związanym było
wypuszczenie smoków przez Tyriona.

myślisz, że popłyną z tą mocą Brana? IMO nie będzie wpływał na przeszłość.

btw, powinniśmy ustalić jakieś zasady ze spoilerami, może jakieś 3 dni po premierze można pisać bez używania tej opcji, coś takiego. trzeba coś wymyślić, logicznym jest, że temat jest do dyskusji i nie można przecież się ukrywać z tym non stop.
3 dni po premierze? Głupota. W spoilerach też można dyskutować tylko trzeba je umiejętnie nazywać. No i przede wszystkim rozdzielić książkę od serialu.
 
Ja już od jakiegoś czasu jakoś nie jaram się GoT, nie wiem z czego to wynika, ale nie mam parcia na książki czy serial.
SNL świetnie to podsumowali
 
[...]

@ironical man szczerze, to oni w 52 minuty w GOT zawierają tyle IMO niepotrzebnych i mulących scen, że po co tego więcej. naprawdę, ten serial oglądam dla kilku momentów. nie komentuję nawet wątku z Daenerys i jej przedstawiania się. kiedyś był to moja ulubiona część serialu, teraz nawet Bran jest ciekawszy. :mamed:

Ani mnie nie wkurwiaj... Sam & Gilly oraz Missandei & Grey Worm to największa, najbardziej jebana strata czasu. Takie zapchajdziury po prostu. Za to (f)Aegon poszedł się jebać, Balon przeżył dwa sezony za długo, Dorn został zmasakrowany, Essos mamy jak na lekarstwo... Super ciekawych wątków jest tak wiele, że spokojnie mogłoby być tak jak pisałem wcześniej, do czego się odniosłeś. Nie można jednak tego zapychać byle pierdołami. Wątek "Danuty" to osobna sprawa, z pewnością gdyby nie pozbyli się kilku fajnych postaci z jej otoczenia byłoby ciekawiej.
 
Ani mnie nie wkurwiaj... Sam & Gilly oraz Missandei & Grey Worm to największa, najbardziej jebana strata czasu. Takie zapchajdziury po prostu. Za to (f)Aegon poszedł się jebać, Balon przeżył dwa sezony za długo, Dorn został zmasakrowany, Essos mamy jak na lekarstwo... Super ciekawych wątków jest tak wiele, że spokojnie mogłoby być tak jak pisałem wcześniej, do czego się odniosłeś. Nie można jednak tego zapychać byle pierdołami. Wątek "Danuty" to osobna sprawa, z pewnością gdyby nie pozbyli się kilku fajnych postaci z jej otoczenia byłoby ciekawiej.
Danuty to mogliby się pozbyć całkowicie bo w serialu jest to najgorszy wątek , od 5 sezonów nie może morza przepłynąć i nie zapowiada się żeby się udało w 6
 
Danuty to mogliby się pozbyć całkowicie bo w serialu jest to najgorszy wątek , od 5 sezonów nie może morza przepłynąć i nie zapowiada się żeby się udało w 6

Do tego strasznie gruba się zrobiła :[

Tymczasem Silicon Valley znowu kapitalne:rofl:
 
To co, jutro w necie? Oby józek szybko napisy skrobał xD

CiEVgDBXIAALE6d.jpg
 
O kurwa .Banshee sobie obejrzałem i mózg rozjebany. Jak myslicie Łukaszek Hód przeżyje czy nie? Ale te diabły to rozkurwiaja
 
O kurwa .Banshee sobie obejrzałem i mózg rozjebany. Jak myslicie Łukaszek Hód przeżyje czy nie? Ale te diabły to rozkurwiaja

Możesz napisać w spoilerze o co kaman z tymi diabłami? Nie pamiętam czy obejrzałem cały trzeci sezon, ale jak tak wszyscy sikają po nogach to wypadałoby się chociaż zabrać za czwarty :D
 
Możesz napisać w spoilerze o co kaman z tymi diabłami? Nie pamiętam czy obejrzałem cały trzeci sezon, ale jak tak wszyscy sikają po nogach to wypadałoby się chociaż zabrać za czwarty :D
Zapewne chodzi o sektę religijną, która jest jest jednym z tematów wiodących w 4 sezonie. Porywają i zabijają młode kobiety według odpowiednich rytuałów. Potem się rozkręcają.

A co do 3 sezonu The Leftovers, bo wiem, że są tu fani:

Ekipa za sterami Pozostawionych znów zmienia miejsce akcji serialu, a w obsadzie dojdzie do niewielkich, choć istotnych zmian.

Finałowy, 3. sezon Pozostawionych będzie kręcony w Australii, gdzie przeniosą się bohaterowie z miasteczka Miracle, które było głównym miejscem akcji drugiej odsłony. Zmiana lokalizacji wiąże się więc ze zmianami w obsadzie, która właśnie została ujawniona.

Na szczęście wszyscy główni bohaterowie serialu powrócą w 3. sezonie – a to oznacza, że zagrają Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Margaret Qualley, Chris Zylka i Janel Moloney oraz pojawi się także cała rodzina Murphych. Co ciekawe, do stałej obsady powraca także Scott Glenn, grający ojca Kevina.

Nie powróci natomiast Ann Dowd, wcielająca się w serialu w Patti. Nie jest to może wielkie zaskoczenie, lecz fani wciąż mają nadzieję, że aktorka pojawi się choć gościnnie w 3. sezonie.

Pozostawieni w finałowym sezonie będą liczyć 8 odcinków, choć o szczegółach fabuły nie wiemy dosłownie nic i prawdopodobnie nie dowiemy się aż do czasu premiery. Jej data nie jest jednak znana.
 
Vikingowie, 4 sezon, zaczynam 9 odcinek. Przenudziłem się niestety przez ten sezon. Eliminowali tutaj nawet sceny walki (dopływają na wyspę, wychodzą, widzą wojsko i nagle nowa scena, już mają ich pojmanych). Część wątków mało mnie zainteresowała, sam Ragnar dziwny.
 
Lubię Grę o Tron za solidność. Zawsze mi się to dobrze ogląda nieważne jaki sezon. Zdarzają się słabsze momenty ale nigdy nie schodzi to na jakiś kiepski poziom według mnie.
 
Back
Top