Seriale

W sumie spodziewałem się, że ostatni odcinek będzie nieco dłuższy (w opozycji to pierwszego), ale 69 minut to faktycznie sporo na tle tego co już widzieliśmy. Tak po prawdzie każdy jeden odcinek powinien mieć 60 minut, a sezon zawierać ich 12-15 - wtedy może dałoby się pewne wątki poprowadzić tak jak należy.
 
Obejrzałem te najbardziej polecane seriale, wikingów, breaking bad, GoT, utopie, true detective, gomorre, narcos, the wire (tylko 1 sezon, ale zabieram się za resztę niedługo) i szukam czegoś ciekawego (nie przeszkadza mi oglądanie dwóch seriali na raz). Waham się miedzy Sherlockiem, Rodziną Soprano, Dexterem, Fargo, Banshee, Lutherem.
 
Obejrzałem najnowszy odcinek Banshee i kurde, mogę powiedzieć tylko jedno - jestem pod wrażeniem tego sezonu. Bardzo mi się podoba.

@Overhood z Twojej listy oglądałem Dextera, Banshee i Luthera. Wszystkie z nich są ciekawe, więc zabierz się za każdy po kolei. Zacznij od Banshee i Dextera :)
 
Obejrzałem te najbardziej polecane seriale, wikingów, breaking bad, GoT, utopie, true detective, gomorre, narcos, the wire (tylko 1 sezon, ale zabieram się za resztę niedługo) i szukam czegoś ciekawego (nie przeszkadza mi oglądanie dwóch seriali na raz). Waham się miedzy Sherlockiem, Rodziną Soprano, Dexterem, Fargo, Banshee, Lutherem.
Sherlocka i Fargo, potem Dextera
 
Obejrzałem te najbardziej polecane seriale, wikingów, breaking bad, GoT, utopie, true detective, gomorre, narcos, the wire (tylko 1 sezon, ale zabieram się za resztę niedługo) i szukam czegoś ciekawego (nie przeszkadza mi oglądanie dwóch seriali na raz). Waham się miedzy Sherlockiem, Rodziną Soprano, Dexterem, Fargo, Banshee, Lutherem.

Banshee!

P.S. Polecam tylko Banshee, bo reszty jeszcze nie oglądałem :wink:
 
Obejrzałem te najbardziej polecane seriale, wikingów, breaking bad, GoT, utopie, true detective, gomorre, narcos, the wire (tylko 1 sezon, ale zabieram się za resztę niedługo) i szukam czegoś ciekawego (nie przeszkadza mi oglądanie dwóch seriali na raz). Waham się miedzy Sherlockiem, Rodziną Soprano, Dexterem, Fargo, Banshee, Lutherem.

Ostatnio ogarniam Soprano. Wg mnie warto, chociaż sezon 5 już mi nie przypadł do gustu.
 
Obejrzałem te najbardziej polecane seriale, wikingów, breaking bad, GoT, utopie, true detective, gomorre, narcos, the wire (tylko 1 sezon, ale zabieram się za resztę niedługo) i szukam czegoś ciekawego (nie przeszkadza mi oglądanie dwóch seriali na raz). Waham się miedzy Sherlockiem, Rodziną Soprano, Dexterem, Fargo, Banshee, Lutherem.


Pierwszy sezon Luthera trzeba, dwa kolejne można, czwarty nigdy nie powstał.
 
Nie chce mi się przeglądać 430 stron tematu, bo może już o tym było. Oglądaliście serial Mr. Robot ? Kurwa, po 4 odcinku jestem i mózg rozjebany.
 
Nie chce mi się przeglądać 430 stron tematu, bo może już o tym było. Oglądaliście serial Mr. Robot ? Kurwa, po 4 odcinku jestem i mózg rozjebany.

Po 8 odcinku będziesz zbierał szczękę z podłogi. W lipcu drugi sezon startuje, czekam jak cholera.
 
Nowy odcinek daje rade , mamy kolejne zmartwychwstanie albo raczej potwierdzenie tego . No i jest w końcu wieża radości chociaż jeżeli dobrze pamiętam to było 3 gwardzistów a ja widziałem 2 . Po zakończeniu odcinka wiadomo już że bitwa bękartów jest pewna , ciekawe tylko co z małym Rickonem
 
Nowy odcinek daje rade , mamy kolejne zmartwychwstanie albo raczej potwierdzenie tego . No i jest w końcu wieża radości chociaż jeżeli dobrze pamiętam to było 3 gwardzistów a ja widziałem 2 . Po zakończeniu odcinka wiadomo już że bitwa bękartów jest pewna , ciekawe tylko co z małym Rickonem
W książce było 7vs3, w serialu jest 6 vs 2.Tylko w książce Dayne miał zajebisty miecz dwuręczny
 
Back
Top