Seriale

No w koncu, pierwszy odcinek zajebisty, tylko male ostrzezenie. Nie ogladajcie koncowki :D
 
Nie.

pojawia sie widok starej nagiej baby w calej okazalosci, kobieta w czerwieni po zdjeciu amuletu z szyi sie postarza o w chuj lat

Ciekawi mnie, czy to po prostu jakiś amulet specjalny do ukrywania wieku, czy może Melisandre jest kimś innym. Jakimś Bogiem, czy coś.
 
Ciekawi mnie, czy to po prostu jakiś amulet specjalny do ukrywania wieku, czy może Melisandre jest kimś innym. Jakimś Bogiem, czy coś.
Tez mnie to ciekawi, ale nie chce sobie psuc serialu spoilerami ksiazkowymi. Trzeba czekac :D
 
Serial i książka to już dwie osobne historie i nawet nie ma czego tu porównywać . Miał ktoś problem na HBOGO z dźwiękiem bo u mnie nic nie słychać .
 
nawet nie wiedziałem ze mozna od tak zobaczyc odc na hbo go bez zadnego logowania czy cus :joe: ale pewnie dostępne krotko terminowo?
 
Skandal! Od momentu kiedy zobaczyłem tę laskę z FBI czekałem na akcje między nią, a Hoodem (bo wiadomo że nikt inny jej nie pyknie, tylko Lucas), a tu kiedy ma do czegoś dojść, to kończą odcinek.
Jest trochę podobna do tej laski Jessego z Breaking Bad. To ona? Bo tutaj jest trochę seksowniejsza.
 
Ciekawi mnie, czy to po prostu jakiś amulet specjalny do ukrywania wieku, czy może Melisandre jest kimś innym. Jakimś Bogiem, czy coś.

Istnieje możliwość ukrycia prawdziwego wyglądu osoby. Taką samą sztuczkę Mel zastosowała wobec Mance'a Raydera, podmieniając go na stosie z Lordem Kości.
 
Istnieje możliwość ukrycia prawdziwego wyglądu osoby. Taką samą sztuczkę Mel zastosowała wobec Mance'a Raydera, podmieniając go na stosie z Lordem Kości.

Kurwa, tego to w serialu nie było.... Nie wiedziałem, że Mance żyje.
 
Średni odcinek GOT 06x01. Nie będę chyba jedyną osobą tutaj, która najbardziej czeka na wątek z Aryą Stark? Wiadomo wątek Nocnej Straży też mi się podoba.
 
Średni odcinek GOT 06x01. Nie będę chyba jedyną osobą tutaj, która najbardziej czeka na wątek z Aryą Stark? Wiadomo wątek Nocnej Straży też mi się podoba.

Brandon Stark, na ten wątek czekam najbardziej :) Byłem zawiedziony brakiem Brana w piątym sezonie, teraz liczę na mały pokaz umiejętności.
 
Pierwszy odcinek 6sezonu GoT dostępny za free w HBO GO. Jak ktoś jeszcze nie widział, a nie ma gdzie to może skorzysta.
 
Back
Top