Seriale

Nawet nie było pożegnalnego posuwanka amiszki w nowym odcinku, tylko tak od razu z grubej rury :cry::cry::cry:
 
It's Always Sunny in Philadelphia dostało zamówienie do 14 sezon czyli jeszcze co najmniej 3 lata z Paddy's Pub, a znając McElhenney'a i spółkę na tym się nie skończy. Patrząc na całokształt to najlepszy serial komediowy jaki widziałem.
 
It's Always Sunny in Philadelphia dostało zamówienie do 14 sezon czyli jeszcze co najmniej 3 lata z Paddy's Pub, a znając McElhenney'a i spółkę na tym się nie skończy. Patrząc na całokształt to najlepszy serial komediowy jaki widziałem.

Do jakiego innego komediowego mozna to porownac? Szukam czegos bo jest straszna nisza z dobrymi serialiami komediowymi.
 
Do jakiego innego komediowego mozna to porownac? Szukam czegos bo jest straszna nisza z dobrymi serialiami komediowymi.

W TV czegos podobnego do IASIP nie znajdziesz (chyba ze Bogaci Bankruci) to jest najbardziej absurdalna komedia jaka powstała.
Humor jedzie po bandzie w każdym odcinku. Pierwszy sezon jest dość ciężki, ale kolejne to już prawdziwa jazda bez trzymanki.
 
Nie powiem bym nie był zaskoczony końcowym odcinkiem TWD, ostro i teraz do października.
Oczywiście było kilka nieścisłości do których się można dojebać, ale to mało znaczące;]
 
Nie powiem bym nie był zaskoczony końcowym odcinkiem TWD, ostro i teraz do października.
Oczywiście było kilka nieścisłości do których się można dojebać, ale to mało znaczące;]

Ogólnie drugi wypust 6 sezonu nie był zły. Końcówka dojebała do ziemi i to mocno. Teraz trza czekać do 9.10. Oby 7 sezon nie rozkręcał się przez 5-6 odcinków.
 
Rick chyba coś zarzucił bo minę miał nie tęgą jak Negan prawił o New World Order:)
 
Teraz rozważania, kto oberwał w czerep od Negana. W ogóle dobór aktora mnie też rozwalił. od razu jasne, że coś się zaczyna w serialu nowego, a nie na 2/3 epizody ;)
Ja stawiam na Eugene'a. Całe to pożegnanie, no i stał się "twardzielem" :D Za którym z kolei nikt by się nie rzucił w tej sytuacji jakby to było w sytuacji Glenn/Maggie, Rick/Carl czy nawet Abraham/Sasza. Choć wkurwię się jeśli to Darryl :/ Aarona najmniej bym żałował, ekipa pewnie też, ale jakoś za łatwo myśleć tym tokiem chyba. No i oczywiście kobiety odpadają z eliminacji, aż się dziwię, że brały udział w wyliczance ;]

Nie ma spoilerów chyba, bo prawdziwie chętni do oglądania TWD już na pewno mają za sobą końcówkę sezonu, a maruderom i tak się nie spodoba pewnie :D

Mnie rozjebało w tym odcinku, ale na brecht niż by się wkurwiać, że Morgan na koniu bezszelestnie zajechał, zszedł z niego i zaskoczył delikwenta w jednej sytuacji z odcinka...:D
 
Nie lubię seriali, kilka razy o tym pisałem. No ale jak czytałem dobre opinie na temat Daredevila to jeszcze odpuszczałem, nie byłem nigdy wielkim fanem diałba z Hells Kitchen. Ale jak na drugi sezon wjeżdża Punisher to trzeba obadać, myślę. No i zacząłem pierwszy sezon, jestem po 3 odcinkach i co mogę rzec. MEGA W CHUJ DOBRE.
 
Skończyłem właśnie 5ty sezon Suits. Nie spodziewałem się, że aż tak mnie wciągnie. Jak ja nienawidzę tego uczucia jak kończę jakiś serial, albo muszę czekać kilka miesięcy na następny sezon... :( Czekam na jakieś kolejne propozycje od Was. Obejrzałem: SoA, BB, TWD, True Detective, Banshee, Ray Donovan, Prison Break, Narcos , Fargo, Gomorra, Daredevil.

GoT, HoC i Dextera odpuściłem bo w ogóle mi nie podeszły. Pomożecie? :D
 
Obejrzałem Utopie i nie podeszła mi, nie mój klimat, fajne obrazki, nietypowa fabuła, ale to wszystko trochę męczące.
Teraz chciałem się wziąć za coś ciekawszego, mam do wyboru kilka seriali: Twin Peaks, Peaky Blinders, The Wire. Który najlepszy, z gęstą akcją i najbardziej wciągający?
 
Obejrzałem Utopie i nie podeszła mi, nie mój klimat, fajne obrazki, nietypowa fabuła, ale to wszystko trochę męczące.
Teraz chciałem się wziąć za coś ciekawszego, mam do wyboru kilka seriali: Twin Peaks, Peaky Blinders, The Wire. Który najlepszy, z gęstą akcją i najbardziej wciągający?

Gesta akcja - The Wire. Wciagajacy - The Wire/Twin Peaks. Peaky Blinders raczej nie zaskakuje mimo niezlego wykonania, ale ten serial leci na renomie BBC.
 
Twin Peaks klasyk nad klasyki - przegęsty i mocno wciągający. The Wire podobno również, ale nie oglądałem
 
The Wire kozak. Oglądałem już jakis czas temu, ale chyba odświeżę. T.P. mam na tapecie, ściągniety w całości czeka w kolejce.
Sprawdż Luther w Idrisem Elbą. Zupełnie inny klimat niż w produkcjach zza wielkiej wody, ale mocno na plus.

Ostatnio jakoś wpadam w TV na Pitbull'a. Dla mnie jeden z lepszych jesli nie najlepszy polisz serial of all the time.

Born2kill dobra rozkmina. Już o tym pisałem, ale wkurwiony niemiłosiernie jestem czekaniem do pażdziernika jak się konkretnie zrobiło. Może rzeczywiście nadchodzi nowe i podciągną pod 10 sezonów:)

Ogladał ktoś Fear The Walking Dead? Oglądałem pierwszy sezon, nie pamiętam nawet czy do końca dociągnołem bo jakoś mi kompletnie nie podszedł mimo, że tematyka zacna.
 
Mnie tam The Walking Dead już nudzi. Nawet nie wiem po co oglądam, chyba z przyzwyczajenia. Więc do tych co ogarniają komiksy. Kogo jebnął Negan w tej ostatniej scenie? Czy serial poszedł w inną stronę trochę czy tak w komiksach też było?
 
Mnie tam The Walking Dead już nudzi. Nawet nie wiem po co oglądam, chyba z przyzwyczajenia. Więc do tych co ogarniają komiksy. Kogo jebnął Negan w tej ostatniej scenie? Czy serial poszedł w inną stronę trochę czy tak w komiksach też było?

Glenn oberwał.
 
Back
Top