Seriale

Utopia jest mocna i ma świetny soundtrack. Ponoc remake krecony przez Finchera dla HBO został uwalony, gdyż ten chciał za dużo pieniędzy na produkcje. Może i dobrze, bo nie wiem co w Utopii możnaby poprawić?
 
kurna nic sie w tych Wikingach ostatnio nie dzieje, nuda!!

No masakra, jeden, drugi, trzeci wątek z dupy, a akcja czeka. Żeby się nie zrobił syndrom "Gry o Tron", gdzie podbudowują cały sezon końcową bitwę, która okazuje się i tak niskobudżetowa i średnio atrakcyjna (i tak GoT 10/10 ;)).
 
No masakra, jeden, drugi, trzeci wątek z dupy, a akcja czeka. Żeby się nie zrobił syndrom "Gry o Tron", gdzie podbudowują cały sezon końcową bitwę, która okazuje się i tak niskobudżetowa i średnio atrakcyjna (i tak GoT 10/10 ;)).
ty gregory a gra o tron tez tak wyjdzie ze all odcinki?
 
Jutro wyczekiwana przeze mnie premiera III sezonu "Mostu nad Sundem" na AleKino+. Pierwsze dwie serie mnie zmiotły, na trzecią także czekałem cierpliwie, bo premiera w Polsce sporo po światowej, ale za to w ładnej jakości i dwa odcinki w jednym. Polecam.
 
Ja się lekko jaram Hap and Leonard-trzymam kciuki bo wygląda zajebiście na promo.
 
Podrzuci ktoś nazwę torrenta lub sam torrent do pobrania nowego sezonu HoC? Bo nie mogę znaleźć nic przez google :x
 
@VoRaNeK masz z 5 odcinkow most nad sudem? od pierwszego jak da rade
niby cos ala detektywi tylko szwedzkie, trzeba sprawdzic czy warto
 
Back
Top