Seriale

Pany kto tam z Was czytał komiksy the walking dead? Ten cały Jezus to jakaś podpucha i będą się napierdalać, czy się zakumplują i wszyscy będę ziomkami?
 
Obserwując zuchwałą drogę do władzy w House of Cards, myślałem, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, szczególnie że równolegle czytam książkę o tym samym tytule. Aż tu nagle Frank Underwood urządza sobie trójkąt ze swoim ochroniarzem.
 
Pany kto tam z Was czytał komiksy the walking dead? Ten cały Jezus to jakaś podpucha i będą się napierdalać, czy się zakumplują i wszyscy będę ziomkami?

Jezus to będzie sojusznik Ricka i razem dwie osady zjednoczą się, żeby walczyć z Neganem.
 
Ostatnio wiele seriali zawiodlo mnie spadkiem formy. Flash przekroczyl granice po ktorej wydaje mi sie zbyt naiwny aby go dalej ogladac - polece go swojemu 8 letniemu siostrzencowi, ktory ma takie pojecie o nauce jak tworcy Flasha; Vinyl w ogole mnie nie wciagnal ze swoim motywem "zepsutych" lat 70 i typowej dla Martina postaci wlocha-dorobkiewicza z tym, ze granego przez calkowicie nieciekawa "twarz"; ekranizacja Dallas 63 po dobrym początku straciła rozmach, bo zagubiło się gdzies poczucie osaczenia glownego bohatera we wrogim mu srodowisku; Better Call Saul oglada sie przyjemnie, ale ma się świadomość, ze nie uswiadczy się na koncu jakiego spektakularnego dramatu i ze jest to zaledwie spin-off... Big Bang Theory zamienia się coraz bardziej w familijną komedie romantyczną, choc jeszcze wracam do nich chetnie. Jako maly cud mozna potraktowac to, ze TWD znow odzylo dzieki motywowi nowej osady, Jezusowi i Neganowi, ale z drugiej strony czyz nie cale TWD opiera sie na tym, ze cyklicznie natykaja sie na nowe siedlisko i zmagaja sie w nim z nowym zloczynca zanim po dramacie i przetasowaniu w drugoplanowych bohaterach, rusza dalej przed siebie? Tasiemiec ktory nigdy nie zaprowadzi do zadnej konkluzji i zawodzi z kazdym sezonem coraz bardziej, tylko momentami dajac zludna nadzieje, na poprawę formy... Jedym slowem bieda w TV.
 
Ostatnio wiele seriali zawiodlo mnie spadkiem formy. Flash przekroczyl granice po ktorej wydaje mi sie zbyt naiwny aby go dalej ogladac - polece go swojemu 8 letniemu siostrzencowi, ktory ma takie pojecie o nauce jak tworcy Flasha; Vinyl w ogole mnie nie wciagnal ze swoim motywem "zepsutych" lat 70 i typowej dla Martina postaci wlocha-dorobkiewicza z tym, ze granego przez calkowicie nieciekawa "twarz"; ekranizacja Dallas 63 po dobrym początku straciła rozmach, bo zagubiło się gdzies poczucie osaczenia glownego bohatera we wrogim mu srodowisku; Better Call Saul oglada sie przyjemnie, ale ma się świadomość, ze nie uswiadczy się na koncu jakiego spektakularnego dramatu i ze jest to zaledwie spin-off... Big Bang Theory zamienia się coraz bardziej w familijną komedie romantyczną, choc jeszcze wracam do nich chetnie. Jako maly cud mozna potraktowac to, ze TWD znow odzylo dzieki motywowi nowej osady, Jezusowi i Neganowi, ale z drugiej strony czyz nie cale TWD opiera sie na tym, ze cyklicznie natykaja sie na nowe siedlisko i zmagaja sie w nim z nowym zloczynca zanim po dramacie i przetasowaniu w drugoplanowych bohaterach, rusza dalej przed siebie? Tasiemiec ktory nigdy nie zaprowadzi do zadnej konkluzji i zawodzi z kazdym sezonem coraz bardziej, tylko momentami dajac zludna nadzieje, na poprawę formy... Jedym slowem bieda w TV.

Affair, Billions, Gomorra. Cos innego co wybija sie na tle papki.
 
Affair, Billions, Gomorra. Cos innego co wybija sie na tle papki.
Dzieki za polecenie - Affair wyglada obiecujaco i tematyka jest oryginalna. Billions po Big Short i generalnie lekturach nt. przestepstw w bialych kolnierzykach ruszac nie chce, bo mam przesyt informacji na ten temat... Gomorre widzialem z rok lub dwa temu (3 odc) bo nieraz sie tutaj przewija i choc o niej pamietam to mam slaba motywacje aby do niej wrocic. Nie byla zla, ale nie wiem czemu.
 
Ktoś ma pasujące napisy do sezonów przyjaciół? Np. do tej wersji:
Friends Season 3 Complete 720p.BRrip.Sujaidr

Bo napiprojekt wyszukuje, ale pojawiają sie one 2 sekundy przed kwestią, co psuje oglądanie.
 
Obserwując zuchwałą drogę do władzy w House of Cards, myślałem, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, szczególnie że równolegle czytam książkę o tym samym tytule. Aż tu nagle Frank Underwood urządza sobie trójkąt ze swoim ochroniarzem.
a gdzie to bylo? bo chyba wszystko ogladalem i nic sobie takiego nie przypominam
 
Ktoś ma pasujące napisy do sezonów przyjaciół? Np. do tej wersji:
Friends Season 3 Complete 720p.BRrip.Sujaidr

Bo napiprojekt wyszukuje, ale pojawiają sie one 2 sekundy przed kwestią, co psuje oglądanie.
Nie ma takich. Ściągaj paczke ze wszystkimi sezonami.
 
Za moich czasów jak napisy nie pasowały o 2 sekundy w CAŁYM filmie to się je przesuwało. Młodzież dzisiaj <facepalm>

Pamiętam jak się męczyłem z tymi napisami jak oglądałem jeszcze Zagubionych ;p Dobrze, że teraz mogę oglądać bez napisów.
 
albo szukało się do innego realeasu na innych stronach, a nie przez "napiprojekt".
Młodzież dzisiaj <facepalm>
 
Za moich czasów jak napisy nie pasowały o 2 sekundy w CAŁYM filmie to się je przesuwało. Młodzież dzisiaj <facepalm>


Nie chce mi się tego robić ręcznie dla jakiś 170 odcinków :) Chyba, że znasz lepszy sposób.

Szukałem na hataku, opensubtitles i innych.
 
Przesuwanie napisów zajmuje z 5 sekund? Czekasz na pierwsze słowo/dialog w serialu, przesuwasz w ten dany moment i oglądasz do końca z dopasowanymi napisami.
 
Nie chce mi się tego robić ręcznie dla jakiś 120 odcinków :) Chyba, że znasz lepszy sposób.

Szukałem na hataku, opensubtitles i innych.
Masz z 1000 programów do edycji napisów, które przesuną Ci napisy o 2 sekundy. Plus większość playerów ma opcje przesuwania napisów (korzystam z Allplayera, BPplayer też miał)
 
Jak jest różny fps to przesunięcie nic nie pomoże, nie żebym bronił Hubiego xD
Najlepszy program to dla mnie Subedit, niestety nie wspierany.
 
Jak jest różny fps to przesunięcie nic nie pomoże, nie żebym bronił Hubiego xD
Najlepszy program to dla mnie Subedit, niestety nie wspierany.
Napiprojekt raczej nie ściągnie napisów z innym fps. No i zależy jaki jest zapis napisów, bo mogą być zapisane w formacie minut i sekund.
 
ja to od siebie polecam serial UTOPIA,
Aktualnie nie oglądam nic bo czekam na 4 sezon house of cards
juz chyba wszystko co sensowne ogladalem
 
Back
Top