Seriale

Breaking bad mi się mega podobał, obejrzałem cały w dosyć krótkim czasie. Początkowe odcinki trochę nudnawe, ale jeśli dobrze pamiętam to w 4 sezonie jest rozpierdol. Btw wie ktoś kiedy nowy sezon Narcos wjeżdża?
 
Potrzebuje linka do pierwszego odcinka Breaking Bad z 5 sezonu w full hd najlepiej z napisami. Jak ktoś jest w stanie znaleźć to byłbym wdzięczny.
 
Na moim sprzęcie widać różnicę i to wyraźną :)
ja mam 55 i jest ok, nie musze godzinami sciagac, zgrywac i tracic czasu na takie pierdoly
rownie dobrze mozesz jakies full ultra hd sciagac calymi tygodniami bo tez widac roznice
 
ja mam 55 i jest ok, nie musze godzinami sciagac, zgrywac i tracic czasu na takie pierdoly
rownie dobrze mozesz jakies full ultra hd sciagac calymi tygodniami bo tez widac roznice

To jest wyjątkowa sytuacja bo znajomi wpadają, a nie mam komputera to muszę coś odpalić z pendrive ;p
 
Fajna rola Rosati w nowym Supernaturalu. Mam przeczucie, że wróci z większym pierdolnięciem. W ogóle fajny odcinek.
 
Fajna rola Rosati w nowym Supernaturalu. Mam przeczucie, że wróci z większym pierdolnięciem. W ogóle fajny odcinek.
O kurwa nawet nie ogarnąłem, że to ona była O_O.... No fajnie się rozkręca, miło, że serial ostatnio trochę podskoczył z poziomem i nie ogląda się go na siłę z przyzwyczajenia.
 
Świetny drugi odcinek Vinyl - Richie na dragach to świetny Richie.

Plus kapitalne intro


Dzisiaj ruszył też drugi sezon Togetherness - propsuję HBO.
 
Świetny drugi odcinek Vinyl - Richie na dragach to świetny Richie.

Plus kapitalne intro


Dzisiaj ruszył też drugi sezon Togetherness - propsuję HBO.

Dobre to? W obsadzie widzę Raya Romano i nie wiem co myśleć :D Fabuła niby spoko i fakt, że Scorsese. Gorzej, że i tak czasu teraz na wszystko brakuje.
 
Dobre to? W obsadzie widzę Raya Romano i nie wiem co myśleć :D Fabuła niby spoko i fakt, że Scorsese. Gorzej, że i tak czasu teraz na wszystko brakuje.

Obsada świetna, muzyka kapitalna, strona wizualna i realizacja na najwyższym możliwym poziomie - klimat lat 70 wylewa się z ekranu. Fabularnie ciężko powiedzieć, ale jest już kilka scen perełek.

@TheChosen1 oglądasz na bieżąco Paddys Pub? Co się w tym sezonie odpierdala to głowa mała. Pytam sam siebie, jakim cudem po 11 sezonach ten serial może mnie jeszcze czymś zaskoczyć? Odcinki 5 i 6 gniotą jaja, mam nadzieję, że FX będzie puszczać IASiP do końca świata xD
 
Obsada świetna, muzyka kapitalna, strona wizualna i realizacja na najwyższym możliwym poziomie - klimat lat 70 wylewa się z ekranu. Fabularnie ciężko powiedzieć, ale jest już kilka scen perełek.

@TheChosen1 oglądasz na bieżąco Paddys Pub? Co się w tym sezonie odpierdala to głowa mała. Pytam sam siebie, jakim cudem po 11 sezonach ten serial może mnie jeszcze czymś zaskoczyć? Odcinki 5 i 6 gniotą jaja, mam nadzieję, że FX będzie puszczać IASiP do końca świata xD
No masakra, tez jestem pod wrazeniem. W zasadzie kazdy odcinek lepszy poprzedniego i w zeszlym tyg o malo sie nie posikalem ze smiechu w scenie kiedy adwokatowi spadly rece i mu odwalilo:D
 
Z tym Archiwum X to jakieś przegięcie jest - nie dość, że tylko 6 odcinków na bardzo nierównym poziomie to jeszcze zafundowali nam taki "the end". Miejmy nadzieję, że wyciągną właściwe wnioski zanim powstanie kolejny sezon, który raczej wydaje się być nieunikniony.
 
Obejrzałem gomorre, zajebisty serial. Fajna gra aktorska i fabuła, zakończenie serialu mnie zaskoczyło. Czekam na następny sezon!
 
Back
Top