Seriale

Ale kur..żenada. Kiedy pojawiło się info, że dopiero Gra za 2 tygodnie od zeszłego odcinka? Wszyscy tu chwalą potencjalnie 8 odcinek, który może dużo wrażeń zapewnić to oni sobie odłożyli w czasie, a właśnie się zabierałem do szukania i oglądania mając ustalony plan działania tego dnia :-/
 
Ale kur..żenada. Kiedy pojawiło się info, że dopiero Gra za 2 tygodnie od zeszłego odcinka? Wszyscy tu chwalą potencjalnie 8 odcinek, który może dużo wrażeń zapewnić to oni sobie odłożyli w czasie, a właśnie się zabierałem do szukania i oglądania mając ustalony plan działania tego dnia :-/


Kradnie serial i jeszcze narzeka że musi czekać



tumblr_n5mtps7XmD1svxaato1_500.gif




:D
 
A jak ktoś ma kanał na którym leci serial ale ściąga z netu bo nie ma czasu żeby akurat w danej godzinie usiąść przed TV to kradnie czy nie kradnie ? :p hehe
 
Poza tym to wszystko legalnie niby "gdzieś leci", tylko mi się iść nie chce lub mi nie po drodze :-P



Ciekawe co jest kradzieżą większą i kończy się większą karą;) Dostęp do/"kradzież" rzeczy, które są za darmo w necie do którego za dostęp płacę, a potem za pobranie/obejrzenie tego nikt mi nie każe płacić przed faktem jak i po? Czy jakbym wbił się komuś do mieszkania, ukradł dekoder by móc "legalnie" coś obejrzeć na kanale TV, który ten ktoś ma w pakiecie :D Jesli ktoś ukradł sygnał bądź go rozpowszechnił zarabiając jakoś to jemu powinni uniemożliwić to, a nie czepiać się tych, którzy skorzystali ;-)



Ale do niedawna miałem ten dylemat co powyżej cRe. Tyle, że nie chciało mi się czekać 24h na premierę na w polskiej TV, dzień po amerykańskiej, powinno w tym samym czasie lecieć i u nas ;-)



A na poważnie, spoko Panowie, mocno byłem nastawiony i aż się wkurzyłem, ale fakt, że to żadne powody do większych nerwów ;D
 
Ostatni odcinek czwartego seoznu GoT będzie można obejrzeć w polskim HBO zaraz po emisji w USA czyli o godzinie 4 rano.



Taka tam ciekawostka xD
 
A no właśnie, jeszcze te strefy czasowe. To co oni sobie myślą, że tak kultowy serial po nocach dają. Powinni się jakoś dopasować do świata i by noc była na pacyfiku, a nie w Europie i Afryce ;-) U jednych o 8-10 rano, u jednych wieczorkiem, ale jednak dla wszystkich w dzień ;-)



Joke of course.
 
Mam kryzys serialowy, oglądałem, sprawdzałem już prawie wszystko i nie mam jak zabijać nudy. Macie jakieś nowości? Może jakieś miniseriale?







Mój top to : SOA, The Wire, Friday Nights Lights, Sherlock, Luther, Rzym, Spartacus, GOT, Supernatural, Battlestar Galactica, Taken=zainteresowania dość szerokie :)
 
Masu, Breaking Bad nie widziałeś czy Ci się nie spodobał?



Koniecznie Deadwood do nadrobienia



Z "krótkich":



Terriers



The Take



The Shadow Line



Black Mirror



Peaky Blinders



Dead Set



Extras



Nie wiem czy Ci się spodoba ale świetne są:



Six feet under, Twin Peaks, The Sopranos, Carnivale czy Mad Men



No i jeszcze sporo komediowych, ale nie wiem czy w takich gustujesz xD



Moje oceny, może coś Ci się spodoba



http://www.filmweb.pl/user/gambitx7/serials/seen#
 
O Gambit to jest specjalista. Własnie takich rzeczy jak The Take czy Black Mirror potrzebowałem, bo ciężko przypadkiem na nie trafić. Carnivale próbowałem oglądać w 2007 ale nie dałem rady znaleźć napisów, też do sprawdzenia.







Z proponowaniem Twin Peaks to mnie trochę obraziłeś. Jak zapytam o film to mi pewnie polecisz Gwiezdne Wojny ;)







Wielkie dzięki!
 
Black Mirror, zajebisty pomysł, tak inny, że dwa krótkie sezony to jest mi mało ;-) Dead Set jak na zombie też fajny pomysł i realizm jakiś taki mi się kojarzy nawet :-) Z resztą wszystko co podane to w końcu polecone przez samego Gambita, wystarczy rozkminić co kto tam lubi :D



Tak ten trailer co dałęm Southlicffe nie zachęca może, ale kurde, przejęcie jest całą historią jak się ogląda wydaje mi się. Dobrzy aktorzy :-)
 
Pany, aktualne GOT w którym tomie książki się znajduje i mniej więcej w którym miejscu? Nadrobiłem całość do aktualnych odcinków w niecałe 3 tygodnie i teraz trochę zonk, bo straszny niedosyt, nie chcę mi się czekać na kolejne po takim maratonie. Wiem of koz, że serial trochę odbiegł od książki, ale jak ktoś się zna to może polecić od czego teraz zacząć (btw nie pisać mi tu, że "od początku", bo nie mam czasu tyle, może kiedyś ;)
 
No to masz problem, bo serial i książka trochę się rozlazły w związku z tym, że niektóre postacie znikają w wersji pisanej na dłuższy czas inne z kolei mocno się wloką w stosunku do tego co mamy w serialu. Do tego akcja w czwartym i piątym tomie toczy się z grubsza równolegle, tylko dotyczy innych postaci ( w książce rozdziały są podzielone na bohaterów - tj. historia jest opowiadana z punktu widzenia kilku głównych bohaterów naprzemiennie ). Ogólnie to naprawdę sporo tracisz nie czytając od początku, bo im dalej tym bardziej serial rozłazi się z książką, do tego zrezygnowano ze sporej ilości fajncyh postaci. Jak już jednak musisz konieczne zacząć od środka to zacznij chyba od Nawałnicy Mieczy.
 
Panowie skończyłem Breaking Bad, czekam na nowe odcinki TWD, co teraz ? Te seriale plus jeszcze Gra o Tron której nie oglądałem i nie będę to chyba takie najpopularniejsze. Polecicie mi coś teraz ? Zastanawiam się nad True detective ale szkoda, że jest jak na razie tylko 1 sezon. Myślę też nad Vikingami. Coś jeszcze takiego znanego ciekawego ? SoA ?



http://www.filmweb.pl/rankings/serial/world



a The wire ? napisze ktoś coś o tym ? Warto obaczaić ?
 
TyPeK



True Detective możesz obejrzeć bo to jest taki bardziej ponad 7 godzinny film niż serial. Drugi sezon nie będzie miał nic wspólnego z pierwszym oprócz nazwy. Vikings jak najbardziej polecam, jak większość osób tutaj. Co do The Wire, jak dla mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem. Drugi na mojej liście jest Breaking Bad. Wszystkie sezony The Wire są na takim samym wysokim poziomie jak pierwszy. Ja jak zacząłem oglądać to nie mogłem się oderwać.
 
The Wire jest moim TOP1, ten cały przekrój pracy operacyjnej, jak dla mnie cudo. We wakacje będę leżał 3 msce po operacji i zabieram się za niego ponownie. Polecam.
 
Mi się The Wire nie spodobało, być moze dlatego, że jest to starszy serial, inne kamery i wgl. inaczje wygląda, niż aktualne seriale. Nie jestem do tego przyzwyczajony i nie obejrzałem więcej niż 2 odcinki. Jak skończę wsyztkie inne seriale z mojej listy, to może kiedys wrócę do The Wire.



SoA polecam. I Californication, idzie się pośmiać :)
 
Pobieram jak na razie Detektywów, The Wire jest tylko po angielsku tak więc odpada bo najczęściej oglądam z bratem a on potrzebuje lektora :D
 
@Typek, z tego co widzę, to dwa ostatnie posty są z ppolskim lektorem. Darmowa rejestracja i rób ściągaj:



http://darkwarez.pl/forum/seriale-tv-rip/371763-prawo-ulicy-the-wire.html
 
Z tego co widzę, to działają. Warez-bb już też działa. Po częśći ściagałem z nothinghere, teraz wracam na warez-bb.



Spradzę sobie jeszcze seriale: rodzina borgiów, rodizna soprano, zakazane imperium, deadwood, peaky blinders, sześć stóp pod ziemią, mad men.



Może dopiszę je do mojej długiej listy :)
 
Typek, True Detective bierz w ciemno, wgniecie Cię w fotel, koniecznie w wersji bez polskiego lektora, bo gra McConnaugheya jest niesamowita. 10/10 od Gambita mówi samo za siebie :)
 
Ja ze swojej strony polecam The Sopranos. Na początku przynudza, ale jak się wkręcisz w klimat i postacie to ciężko się oderwać. Tony Soprano jest genialny.
 
Bierz SoA zanim wyjdzie ostatni sezon, potem polecą wszędzie spoilery i stracisz bardzo wiele. W moim rankingu ten serial to numer 1. Detektyw też świetny.



Wikingowie też spoko, ostatnio sobie odpaliłem z ciekawości i od razu obejrzałem oba sezony. Dla mnie mega a główna psotać to przekozak.
 
Pamięta ktoś z Was ten serial?



https://www.youtube.com/watch?v=uIodlYafwcw



Za dzieciaka to była czysta epa, chociaż teraz praktycznie nic z niego nie pamiętam, tylko coś mi się kojarzy, że bałem się tych cieci co wyskakiwali z ziemi.



Tak jakoś piszę bo śniło mi się, że popierdzielałem łazikiem po jakiejś planecie xD
 
Back
Top