Seriale

Zapowiedź całkiem niezła. Lubie takie klimaty, mało oglądałem polskich seriali (w ogóle?) ale myślę, że na ten się skuszę



Premiera na jesieni.







https://www.youtube.com/watch?v=xOIyMSZdmp0
 
Ehh... Jednak nie ma strony drugiej jak warez-bb. Na NothingHere nie ma wszystkiego czego szukam, a tehparadox i wrzko są głównie wersje 720p i 1080p, a tych wersji ni eściągam, bo ważą więcej. No i nie wszystko jest tak uporżadkowane... Ale jak mus to mus, za jakiś czas będę musiał pościągać i obejrzeć zaległości.



PS. True Blood dobry serial? Wampiry typu zmierzch, czy coś fajnego?
 
True Blood ma niezłe pierwsze sezony, później już gorzej. Ze zmierzchem to nie ma nic wspólnego. Taki kiczowaty, luźny serial w typie Banshee (dużo seksu, przemocy i dobrej muzyki). Mi się początkowe sezony przyjemnie oglądało. No i niezapomniana, jedna z najlepszych serialowych czołówek.
 
midern, na nothinghere napisz w dziale "prośby" prośbę o serial, który oglądasz, potem wyślij linka z prośbą do użytkownika PoMPeK (z zapytaniem czy mógłby się zainteresować). On raczej zacznie wrzucać coś co ktoś będzie pobierał :-)
 
Odnośnie 7 odcinka Gry o Tron.



Bealish motherfucker :-) Lubię takich skurwieli w serialach.
 
Oglądam ten trailer serialu od HBO i myślę "wygląda tak biednie, że to chyba musi być rodzimy serial". I na końcu widzę twarze aktorów, których rozpoznaje :) Raczej odpuszczę, dobre polskie seriale skończyły się na Kill'em All.
 
SPOILER z finału Supernatural



Przyznam, że sezon był znacznie lepszy od poprzednika. Serial znacznie się zmienił od pocżtkowych sezonów, jednak przy oglądaniu na spokojnie ostatniego sezonu, wieczorkiem, ogląda mi się dobrze. Końcówka? Zajebista. Dean został demonem, tego się nie spodziewałem. Crowley śmieszny charakterek. Czekam na kolejny, ostatni sezon.
 
Dobrze się to "Fargo" zaczyna, nie ma zhańbienia marki, a całość powinna umilić czas do "True Detective" nowego.
 
Zajebiste :-)







[Kto nie widział wcześniejszych sezonów to zawiera SERIALOWE spoilery]







https://www.youtube.com/watch?v=enVToQC-cB0
 
^ Scenarzysci popłyneli pięknie, nie do konca podobał mi się finał ale sezon był dobry, trzeci za rok.
 
Uwielbiam Gervaisa i brytjskie produkcje, ale akurat w tym przypadku, amerykańce przeszli samych siebie i wg mnie zarówno The Office US i Shameless US są lepsze od oryginałów.



Finał Hannibala to jedna wielka beka :-)
 
Hannibal 2x13 - rzeź, masakra, litry krwi. Podobno zapowiedzieli kolejny sezon. Czyli dopiero w kolejnym okaże się, kto przetrwał finał, a kto wykrwawił się na śmierć. :-)
 
Hang, a pamiętasz skąd popbierałęś? Na napisy24 nie ma, napiprojket podobnie.



Spoiler Shameless











Steve sprzedaje kradzione samochody, bo nie ogarnąłem?











Koniec spoilera.
 
Musze nadrobić finał HNB.



Co z "Rodziną Borgiów"? Fajny? Słyszałem, ze od 3 sezonu zaczyna sie kaszanka robić...



Californication mnie śmieszy. Najnowszy sezon, moze nie jest tym samym co poprzednie, ale nadal wywołuje śmiech na twarzy. Genialna gra serialowego Hanka, fajne dziewczyny i teksty.
 
Po obejrzeniu trzech odcinków Hannibala (nowego sezonu) musze stwierdzic, ze jest to obecnie moj ulubiony serial. No dałb abałt it #walidismailvoice
 
@Tens



Ups, założyłem, że szukasz napisów po ang. Ja od kilku lat nie używam polskich napisów, ale z tego co się orientuje do końcowych sezonów Inbetweeners ich nie było.
 
Steve-carrell-nooo.gif
 
Back
Top