Seriale

SPOOOOOOOOOOOOOOOOILER GOT!!!







tylko mi bedzie smutno jak Oberryn przegra? jedna z najlepszych postaci chyba!
 
Spojler GOT :











Nie tylko tobie będzie przykro bo Oberyn obok Ramsey Snowa to najlepsze postacie, które się wybiły w 4 sezonie i należy mu się zemsta za śmierć siostry.
 
SPOILER GOT















baju, jak przeczytałeś książkę i informujesz z góry o tym, ze Oberyn przegra w temacie serialu to you absolutly suck.



Daario wyruchał w końcu khaleesi czy nie?



















KONIEC SPOILERA
 
baju, kurde, a wg mnie w serialu bardzo zjebali postać Oberyna (podobnie jak Stanisa i Mancea Rydera, aktor świetny, ale za to jak twórcy poprowadzili postać, jakie sceny i testy dostawał to powinni ich wychłostać. Oberyn stracił swój książkowy czar, gdzie tylko jak się pojawił był awesome i jak wcześniej pisałem stał się jednym z największych badassów w serii. No ale skoro się podoba to znaczy, że jednak udało im się osiągnąć swój cel, ale serialowa Czerwona Żmija nie dorasta tej książkowe.



Co do nowego odtwórcy Góry, to już chyba trzeci, wymiary niby dobre, ale z twarzy jakiś taki misiowaty xD



tumblr_muiqv8c0sf1r00l9eo1_500.jpg
 
Najlepszym Górą byl ten z pierwszego sezonu, ryj mial serio skurwielowaty :-) Ten obecny machal mieczem jak cepem jakims... Nie wrozy to dobrze przyszlemu starciu. Co do Czerwonej Zmiji, w ksiazce to serio byla zajebista postac - choc to moze przez to, ze jednak calkiem inaczej go sobie wyobrazalem.

Daario wyruchał w końcu khaleesi czy nie?


tak, wyruchal



Co do wyniku starcia, to pociesze cie Hubi, ze jednak baju nie napisal wszystkiego.
 
Wczoraj skonczylem ogladac najnowszy sezon Shameless w wersji US, zajebisty sezon, zajebisty serial, 12 odcinkow to dla mnie zdecydowanie za malo. Teraz leci Friends season 9 i jednak musze przyznac, ze niektore seriale nie bez powodu staja sie klasykami- genialny sitcom.
 
Nie czytam waszych spoilerów! :D



Wszystko ładnie pięknie, a tu warz-bb padło i nie mam gdzie ściągać najnowszych odcinkó GOT, Cali, TBBT, Arrow, Vikings, SPN czy HNB :< Miało ruszyć, a nie ruszyło. Jak żyć?
 
SPOOOOOILER, ale w sumie nie taki spoiler!!! Hubson mnie pewnie za niego zbije. <3



ej, nie czytalem ksiazki, ale na wiki podejrzalem i chujowo to wyglada, ze tak powiem. ja tak w sumie napisalem, ze bedzie mi smutno, bo ten Góra jest wielkim skurwysynem i nawet bez podejrzenia na czymkolwiek nie moglem zniesc mysli, ze jeden z braci Clegane moze go spacyfikowac. :C



az tak Gambitejszyn? w ksiazce jeszcze bardziej rozjebal? dla mnie wlasnie ma to cos, szczegolnie ten aktor + postawa + akcent, bardzo fajna otoczka takiego pewnego siebie skurwysyna, ale tez z zasadami i zabawnego dosyc czesto.



Senczaj, Szejmless jest mega, akurat ostatnio bardzo duzo seriali mi odeszlo w zapomnienie i jaram sie jedynie paroma, GoT, TBBT, Californication (chociaz poziom slabszy), no i karalem jeszcze raz HIMYM (jak juz sie wie co jest 5 i tlumaczenie z konca sie zna to calkowicie inny serial, polecam)
 
Pierdole, nie czytam co tam baju naskrobał po tym jak przeczytałem, że przeczytał coś na wiki, bo pewnie spoilery na najbliższe trzy sezony ujawnił.



@aqua



Gregor albo Sandor Clegane, brat "Ogara". Nie wiem które imie jest jego :-)
 
Dzieki, teraz dopiero zczaiłem, że ta postać już występowała w Grze o Tron tylko kto inny ją grał, koleś przypomina Górę ale nie pasuję mi do tej roli ten pierwszy był chyba najlepszy, najbardziej pasował też jak brat Ogara.
 
No Szejmless to jest cudeńko, serial jakich mało w TV.


Ja ostatnio skończyłem rewatch Freindsów w wersji UNCUT + bloopersy, zajęło mi to ponad 6 m-cy, ale warto bo to jeden z 4 najlepszych seriali komediowych jakie w życiu widziałem.



midern, jak ściągasz na bieżąco to możesz to oblukać



http://www.wrzko.eu
 
midern, przecież na tym forum, które ci podawałem jest zawsze got na bezpłatnym serwerze, kilka godzin po premierze ;p Chyba, ze ci się tam nie spodobało, to musisz szukać czegoś innego ;d
 
GoT serial spoiler



Hubi, Oberyn nie przegra... Baju gada głupoty, Red Viper to taki LF z mieczem. Bądź dobrej myśli. :-)



Też nie podoba mi się przedstawienie Oberyna. To powinien być mega skurwiel, a nie dziwkarz łażący po burdelach z chłopcami.
 
No bo w serialu, praktycznie każda scena z Oberynem zatacza się o seks i o jego biseksualnośc, oki w książce było wspomniane, że lubi obie bramki, ale bez przesady. Co ważniejsze to fakt, że oprócz tego, że Czerwona Żmija był chodzącym dawcą spermy, to był on też jednym z największych warriorów w całym Westeros, kochał zabijać i kochał trucizny. Miał w chuj dużego skilla xD do tego gardził lizodupowatym rodem Tyrrelów i Lanisterami no i najprościej ujmując był przezajebisty, a jego walka z Górą to jedna z najlepsych rzeczy w Nawałnicy Mieczy.
 
Dokładnie. Oberyn był najlepszym wojownikiem z Dorne od czasu Artura Dayne'a. Do tego był uwielbiany przez swoich poddanych.







Leszcze nie czytające książek nie do końca rozumieją, jak wielkiego farta miał Tyrion. Dostał mega szansę na drugie z rzędu zwycięstwo w procesie przez pojedynek. Twórcy serialu nie popisali się pod tym względem. Zupełnie nie przybliżyli ludziom tego, jaką reputację miał Oberyn przystępując do walki.
 
@Gambit, Bolt, dzięki. @Harker, faktycznie, zapomniałem o tym forum. Przerzuciłem się z DarkWarez, gdzie były wklejane filmy albo z lektorem albo z napisami wtopionymi ze słabą jakością, na zagraniczne warez-bb, gdzie zajebista jakość była i ściągałem napisy osobno. Jutro ogarnę te strony i seriale.
 
Spoiler GoT

(Hubi możesz czytać, bo raczej nic ważnego z książki)



Heh, wszyscy po obejrzeniu sceny jak wielki olbrzym zabija wygłodzonych, chudych jak psi dyd wieźniów pewnie są przekonani, że taki cwaniaczek jak Oberyn nie ma z nim szans i poleci po jednym uderzeniu dwuręcznego miecza xD

Charakter Oberyna świetnie oddaje ten cytat.

Ellaria: You're going to fight that?

Oberyn:
I'm going to kill that.
 
Spoiler GoT











@Gambit, Ja z miejsca założylem, że Oberyn wygra, bo jakoś mam przekonanie, że jest największym przechujem wśród rycerzy :-) Ale odpowiedź chcę dopiero poznać w poniedziałek!















Koniec Spoilerów!
 
Też polecam Shameless , serial wogóle niepopularnyw Polsce a przebija Califonication ( nowsze sezony ) i inne Showtime-a , HBO.
 
@hubi



Dopiero 2 czerwca, wiec uzbroj sie w cierpliwosc :-)



I jakby ktos wciaz nie byl przekonany do amerykanskiej wersji shameless, to rowniez polecam.
 
Ja patrząc na dotychczasowe wizerunki obu wojowników nie daje szans Górze :P Oberyn mógłby Górę spojrzeniem na kolana sprowadzić ;-)



No, ale zobaczymy. Dla mnie to Dawid vs Goliath, nie do końca, ale podobnie interpretuje raczej i wierzę w podobne zakończenie. Tym bardziej, że chodzi o głowę Małego ;-)
 
Spoiler z GoT z książki ( niewielki, mało istatny )

Oberyn nie przegra... Baju gada głupoty, Red Viper to taki LF z mieczem. Bądź dobrej myśli.
smile.gif


No w tym właśnie sęk, że jeżeli dobrze nie pamiętam to nie z mieczem, tylko z czymś innym
 
Spoiler z GoT z książki ( niewielki, mało istatny )













No w tym właśnie sęk, że jeżeli dobrze nie pamiętam to nie z mieczem, tylko z czymś innym


Zdaje się, że z włócznią.
 
SPOJLER Z KSIĄŻKI KTO MA JĘCZEĆ POTEM NIE CZYTAĆ!!!!







krzychu88 i Tens --- z zatrutą włócznią, z tego był chyba dobrze znany o ile pamiętam
 
Back
Top