Seriale

Tak. Dowozi lepiej niż ukraińcy z ubera.
Ze dwa momenty były jakbym trzymał pada w ręku. W pierwszej scenie jak Joel, Ellie i Tess wychodzą z budynku na miasto z widokiem na wieże i jak wchodzą po schodach w muzeum, szczególnie jak jest ta przebitka ze światłem z latarki Joela. No kurwa gra. Pomijam wrzucane wyżej sceny niema wycięte z gry, ale bawię się niesamowicie. Jedyna zmiana, która mi póki co nie leży to to, że wszyscy zarażeni są jakoś połączeni i jak jednego ubili to się pół miasta zleciało. Moim zdaniem trochę psuje to klimat, boje się żeby to z takiej grozy w małej skali nie zamieniło się w slashera, choć chyba nie mam o co się bać.
Casting Elli jest przeokrutny, ale dla mnie nie odpychający.
No i ja mam taka samą opinię, ogólnie trzeba pamiętać, że przekładka gra/film czy serial 1 do 1 niema kompletnie sensu, inne immersja. Jak na moje oko, aktualnie dostajemy najlepszą wersję ekranizacji jakiejkolwiek gry. Cieszę się, że możemy tego doświadczyć, bo historia, realizacja jest na top levelu. Można się przyjebać do Ellie, wiadomo, tylko w sumie po co ? jak na moje to nie ogladamy tego dla niej, a dla całokształtu - którym aktualnie jest TOP.
 
Musze powiedziec ze jestem pozytywnie zaskoczony TLoU. Mimo czarnych lol partyzantek (ale to po S01E02 wydaje sie nie bedzie eksponowane) i mimo pewnego skojarzenia, ktorego niestety nie moge sie pozbyc :( (a ktore zostanie na dluzej XD)
k8ZW43O.png

EDIT:
Zeby nie zginelo XD
 
Last edited:


Mniejsza o to kto zagra Abby,
ale nie wyobrażam sobie by ta mała wielkości hydranta dalej tu grała w s02. Z nożykiem na Joela to może i wyskoczyć, ale nie ma opcji aby ta aktorka chociaż w części stała się takim kilerem jak Ellie w Part II.
 
Mało to transów na świecie które z chęcią zagrają kobietę, która w trakcie apokalipsy świata bez problemu trzyma dietę wysokobiałkową i wali w dupę tyle teścia co @Siwy25_1 ? :roybelly:
Co Siwy? co Siwy?
::really::
aczkolwiek na bank są baby które biją więcej ode mnie:usunto:
 


Mniejsza o to kto zagra Abby,
ale nie wyobrażam sobie by ta mała wielkości hydranta dalej tu grała w s02. Z nożykiem na Joela to może i wyskoczyć, ale nie ma opcji aby ta aktorka chociaż w części stała się takim kilerem jak Ellie w Part II.

Ta Shannon Berry to by dużo bardziej na Ellie pasowała moim zdaniem. Też jakoś nie widzę tego drugiego sezonu bez zmiany głównej aktorki. Ten nieudany casting w pierwszym może jeszcze przejdzie, ale drugi to już zupełnie inna bajka.
 
Jakby mi się nie podobał The Last of Us to bardziej czekam na piątek i nowe odcinki Vox Machiny. Nowy sezon jest chyba jeszcze lepszy niż pierwszy
 
Jakby mi się nie podobał The Last of Us to bardziej czekam na piątek i nowe odcinki Vox Machiny. Nowy sezon jest chyba jeszcze lepszy niż pierwszy
Jak byłbym młodszy to nadrobiłbym Critical role. A teraz jak wytłumaczyć, że oglądam sesje D&D, a nie kilka osób siedzących przy stole i gadający o gnomach, elfach i smokach ... Okazjonalnie rzucając kostką.
 
Ktoś ogląda/ł ten "Ród smoka" może? Bardziej GOT 1-5 czy raczej 6-7 sezon?
 
Jak dla mnie porównywanie w ten sposób raczej nie ma za bardzo sensu. Ród Smoka jak dla mnie wart jest zobaczenia. Dobry serial.
Dokładnie, kompletnie inne tempo historii. Pierwszy sezon to de facto wprowadzenie do właściwej akcji, w książce temu co się działo w serialu jest poświęcony jeden, nieszczególnie długi rozdział. Twórcy rozszerzyli wątki jedynie liźnięte w książce i zrobili to bardzo fajnie moim zdaniem. Rozpierdol się dopiero zacznie, ten pierwszy sezon to bardzo fajna przystawka pod właściwą historię Tańca Smoków
 
Back
Top