Seriale

1674398842268.png
 
Jedyny prawilny serial to pierwsza miłość i rodzina Soprano, można gdzieś na necie po polsku znaleźć wszystkie odcinki ?
 
O ile to chyba nigdy nie będzie "moja" Ellie, to zaczynam się do niej w jakiś sposób przekonywać, ale nie wyobrażam sobie by miała zagrać w s02.

Btw, drugi ep TLoU zanotował 22% wzrost widowni w porównaniu z e01. To największy w historii wzrost widowni serialu dramatycznego od HBO. Kwestia czasu jest więc nauka golfa przez aktorkę X :lol:
 
O ile to chyba nigdy nie będzie "moja" Ellie, to zaczynam się do niej w jakiś sposób przekonywać, ale nie wyobrażam sobie by miała zagrać w s02.

Btw, drugi ep TLoU zanotował 22% wzrost widowni w porównaniu z e01. To największy w historii wzrost widowni serialu dramatycznego od HBO. Kwestia czasu jest więc nauka golfa przez aktorkę X :lol:
Ja wrecz przeciwnie, nie strasznie mi nie lezy
 
ojebałem drugi odcinek TLoU, jebany majstersztyk :antonio:
Tak. Dowozi lepiej niż ukraińcy z ubera.
Ze dwa momenty były jakbym trzymał pada w ręku. W pierwszej scenie jak Joel, Ellie i Tess wychodzą z budynku na miasto z widokiem na wieże i jak wchodzą po schodach w muzeum, szczególnie jak jest ta przebitka ze światłem z latarki Joela. No kurwa gra. Pomijam wrzucane wyżej sceny niema wycięte z gry, ale bawię się niesamowicie. Jedyna zmiana, która mi póki co nie leży to to, że wszyscy zarażeni są jakoś połączeni i jak jednego ubili to się pół miasta zleciało. Moim zdaniem trochę psuje to klimat, boje się żeby to z takiej grozy w małej skali nie zamieniło się w slashera, choć chyba nie mam o co się bać.
Casting Elli jest przeokrutny, ale dla mnie nie odpychający.
 
Tak. Dowozi lepiej niż ukraińcy z ubera.
Ze dwa momenty były jakbym trzymał pada w ręku. W pierwszej scenie jak Joel, Ellie i Tess wychodzą z budynku na miasto z widokiem na wieże i jak wchodzą po schodach w muzeum, szczególnie jak jest ta przebitka ze światłem z latarki Joela. No kurwa gra. Pomijam wrzucane wyżej sceny niema wycięte z gry, ale bawię się niesamowicie. Jedyna zmiana, która mi póki co nie leży to to, że wszyscy zarażeni są jakoś połączeni i jak jednego ubili to się pół miasta zleciało. Moim zdaniem trochę psuje to klimat, boje się żeby to z takiej grozy w małej skali nie zamieniło się w slashera, choć chyba nie mam o co się bać.
Casting Elli jest przeokrutny, ale dla mnie nie odpychający.
Sam wystrzał z broni mógł ich ściągnąć, reagują na hałas, a to było względnie blisko
 
Jedyna zmiana, która mi póki co nie leży to to, że wszyscy zarażeni są jakoś połączeni i jak jednego ubili to się pół miasta zleciało. Moim zdaniem trochę psuje to klimat, boje się żeby to z takiej grozy w małej skali nie zamieniło się w slashera, choć chyba nie mam o co się bać.
Też mialem z tym problem bo wyglądało trochę jak horda z Days Gone. Cale to połączenie to pomysł Mazina, który ma być ponoć bardziej realistyczny, coś jak grzybnia w lesie. Druckmanowi bardzo to się spodobało i żałował, że nie wpadł na to w samej grze.
 
Wiecie, że jest coś takiego jak, kurwa, spoiler? :boystop:
To nie jest nic co by zdradzało jakie ukryte rzeczy czy ma jakiś wpływ na zwrot akcji. Ot, podałem dwie sceny, jedną lokację i zmianę względem gry.
Zresztą... zrób tak jak ja. Unikam takich tematów póki nie obejrzę odcinka.
Sam wystrzał z broni mógł ich ściągnąć, reagują na hałas, a to było względnie blisko
Nie. Było wyraźnie widać, że "pnącze" grzyba oplata się o zabitego zakażonego i potem rusza reszta. Zresztą wcześniej o tym rozmawiali. Dla mnie wyglądało to absolutnie nie jak the last of us tylko jakieś zombie gówno.
 
To nie jest nic co by zdradzało jakie ukryte rzeczy czy ma jakiś wpływ na zwrot akcji. Ot, podałem dwie sceny, jedną lokację i zmianę względem gry.
Zresztą... zrób tak jak ja. Unikam takich tematów póki nie obejrzę odcinka.

Nie. Było wyraźnie widać, że "pnącze" grzyba oplata się o zabitego zakażonego i potem rusza reszta. Zresztą wcześniej o tym rozmawiali. Dla mnie wyglądało to absolutnie nie jak the last of us tylko jakieś zombie gówno.
Tak właśnie robię. Skroluję :)
 
To nie jest nic co by zdradzało jakie ukryte rzeczy czy ma jakiś wpływ na zwrot akcji. Ot, podałem dwie sceny, jedną lokację i zmianę względem gry.
Zresztą... zrób tak jak ja. Unikam takich tematów póki nie obejrzę odcinka.

Nie. Było wyraźnie widać, że "pnącze" grzyba oplata się o zabitego zakażonego i potem rusza reszta. Zresztą wcześniej o tym rozmawiali. Dla mnie wyglądało to absolutnie nie jak the last of us tylko jakieś zombie gówno.
Coś w tym jest

 
Wiecie, że jest coś takiego jak, kurwa, spoiler? :boystop:
:blebleble:
Nie zesraj się.
Nie. Było wyraźnie widać, że "pnącze" grzyba oplata się o zabitego zakażonego i potem rusza reszta. Zresztą wcześniej o tym rozmawiali. Dla mnie wyglądało to absolutnie nie jak the last of us tylko jakieś zombie gówno.
Ktoś tu przytoczył wywiad z Druckmannem, który twierdził, że jest dumny z tej zmiany i żałuje, że nie było tego w grze.
 
:blebleble:
Nie zesraj się.

Ktoś tu przytoczył wywiad z Druckmannem, który twierdził, że jest dumny z tej zmiany i żałuje, że nie było tego w grze.
No przecież napisałem parę postów wyżej, poleciał jakiś ignor jak u zelaznejpizdy? :boystop:
 
Ktoś tu przytoczył wywiad z Druckmannem, który twierdził, że jest dumny z tej zmiany i żałuje, że nie było tego w grze.
No tak, mi sie po prostu nie podoba. Nie jest to nic wielkiego, to takie troche czepianie się na siłę, bo oglądasz te 52 minuty jak zahipnotyzowany, chłoniesz to co się dzieje na ekranie, a tam po prostu zachwycające obrazki i nagle jest coś takiego "e kurwa, to mogli sobie darować" i dalej chłoniesz.
 
Pamiętajcie, że kolejny odcinek to ponoć najlepszy ep serialu, ale i będzie WIELKI ból dupy w necie. Troy Baker (Joel w gierce) powiedział, że ten odcinek zgniecie jaja ;)
Jak na razie super to wszystko wygląda i widać, że wydali kupę kasy. Jeśli miałbym się przyczepić do e02 to do końcowej sceny z Tras ... No kurwa bez jaj Neil.
 
Back
Top