Seriale

Twórcy potwierdzili, że wycięli scenę kłótni Renatki z Alicją przed ślubem, która była dymogenna.
Sk.....y !!!!
Zdjęcie z wyciętej sceny
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:


1662898961829.png


 
Dobra żarty się skończyły. W 5 odcinku zacznie się taniec smoków. Najprawdopodobniej zarzewiem będzie wesele Renatki i murzynka. Chyba, że trailer chce nas zmylić małą bójką w co wątpię, bo tam idzie na grubo. W książce nic takiego nie było, ale mi się podoba taki scenariusz Red wedding 2.0 Najprawdopodobniej Strongi i Lannistery zaczną nap ....nie w Blondasków i murzynków. Czekam !!!!!
 
Gry o Tron czy inne LOTRy? Nope, oglądam sobie po latach Claymore i jest wyjebane w kosmos. Gdyby ktoś zastanawiał się jak mógłby wyglądać Wiedźmin w damskiej wersji z hektolitrami krwi, masą flaków i odciętych kończyn to zapraszam na Netflixa. Tylko dlaczego to się tak skończyło:(

 
Z USA całe seriale jakie obejrzałem to Breaking Bad, Soprano/brr/ i GOT, muszę przyznać że ten Dexter po uniwersum GOTu ogląda mi się najlepiej, co prawda dopiero łyknąłem 1 sezon, ale jest bardzo dobrze.

:applause::applause::applause:
 
Gry o Tron czy inne LOTRy? Nope, oglądam sobie po latach Claymore i jest wyjebane w kosmos. Gdyby ktoś zastanawiał się jak mógłby wyglądać Wiedźmin w damskiej wersji z hektolitrami krwi, masą flaków i odciętych kończyn to zapraszam na Netflixa. Tylko dlaczego to się tak skończyło:(


O kurwa, też właśnie oglądam po jakichś 10 latach! Dwa epizody mi zostały jeszcze :antonio: Numer 4 Ophelia top pojebanych piździelców ever :beczka: Niestety ekranizacja mangi jest chyba niepełna z tego co kiedyś czytałem. Polecam Ci jeszcze Vinland Saga i Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans - oba dostępne na Netflix.
 
O kurwa, też właśnie oglądam po jakichś 10 latach! Dwa epizody mi zostały jeszcze :antonio: Numer 4 Ophelia top pojebanych piździelców ever :beczka: Niestety ekranizacja mangi jest chyba niepełna z tego co kiedyś czytałem. Polecam Ci jeszcze Vinland Saga i Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans - oba dostępne na Netflix.
No ja jestem po 20 epach i jest mega fun. Jednak zakończenie to jest kop w jaja i cholernie szkoda, że nigdy nie powstała kontynuacja, bo materiał z mangi jest konkretny.
Ophelia ma taki miły głosik ;)
 
I taki typek później ogląda taki serial. I nie wie jak właśnie ta kwestią jest giga ważna w tym serialu.

:wall::wall::wall:

 
Właśnie odpaliłem trzeci odcinek, nie minęło 20 minut i widzę, że
Isildur wcale nie ma brata, a siostrę. Biedny Anarion, nie dość, że całkowicie go wycięli, to dodatkowo właśnie wyrzucili na śmietnik całą historię Gondoru :beczka:
Ale gówno :usunto:
Już pomijam, że Celebrimbora, a upadek Numenoru i czasy Elendila dzieli jakieś 1500 lat xD
 
Last edited:


Barachło zostanie z nami na kolejne lata.



Serio aż taka tragedia?! Tego uniwersum nigdy nie ruszę, bo ja lubię rozbudowane, przeogromne uniwersa w fantastyce. Jeden chłop chodzący dróżkami i zabijający jakieś stworki nigdy mnie nie ruszał. LOTR niby rozbudowany ale niestety nie mam już 10 lat by żyć tą historią. Dlatego GOT jest piękne. Te Weglarczyki akurat gadają tak jak ja LOTR jest dla dzieci, GOT dla dorosłych.
 
Serio aż taka tragedia?! Tego uniwersum nigdy nie ruszę, bo ja lubię rozbudowane, przeogromne uniwersa w fantastyce. Jeden chłop chodzący dróżkami i zabijający jakieś stworki nigdy mnie nie ruszał. LOTR niby rozbudowany ale niestety nie mam już 10 lat by żyć tą historią. Dlatego GOT jest piękne. Te Weglarczyki akurat gadają tak jak ja LOTR jest dla dzieci, GOT dla dorosłych.
Zamknij kurwo ryj i przestań szkalować Geralta. Powyższy post pokazuje jakim jesteś ograniczonym ignorantem.
 
Last edited:

Ktoś oglądał? Serial skupiony na słowiańskiej mitologii to super pomysł, ale po ocenach coś czuję, że zjebali cały potencjał :lol:
 
I gdzie są dziś tego typu aktorzy, a nie same chudziny. Człowiek od razu czuje ten vibe dawnych lat. Ten Dexter da mi mnóstwo radości. Biblioteka c plusu na coś się przydała.

1663159529094.png
 
Najlepsza postać serialu :antonio:


Jak przy Soprano spałem to tu serio jest dobrze.

:cool: Minusem jest aż 8 sezonów / ogólnie moje uwaga potrafi wytrzymać maks 4 sezony, ale spróbuję wytrwać, może dlatego że nigdy nie byłem serialowcem i zostałem z nim z braku laku bo dziś filmy to niesamowite g...o.
 
Back
Top