Seriale

Ja mam zamiar wpłynąć do zatoki piratów i sprawdzić te pierścienie. Wiem że poprawnościowe gówno, ale chcę zobaczyć czy poza tym serial się jakoś broni.
 


AngryJoe broni amazońskie barachło?

giphy.gif
 
@Tar-Ellendil

Są już jakieś zdjęcia jak wygląda obsada 3 trzech synów Renatki z Murzynem i dzieci Deamona z murzynką? Na trailerze jest już mega dorosły drugi syn Alicente,więc przeskok jest w tym serialu mega ogromny. Jestem ciekaw jak w takim razie Alicente i Renatka będą wyglądać przy dzieciach, bo podobno nie ma trzecich aktorek tych ról, więc trochę to może wyglądać komicznie. Alicent to może tu robić za siostrę Aemonda. Ciekawy jestem charakteryzacji, bo to strasznie będzie kuć w oczy.
Jestem ciekaw jak te dzieci Renatki i Deamona z murzynami będą wyglądać :lol::lol::lol: Mega mnie to ciekawi.
 
Last edited:
Teraz sobie uświadomiłem, jak scenarzyści zabili fajny wątek książkowy. Jak wiemy przez całą powieść dzieci Alicente będą zarzucać, że dzieci Renatki z 1 małżeństwa są bękartami co w książce miało to bardzo duże znaczenie podczas wojny. Teraz jeśli aktor, który gra Stronga jest biały, takie zarzuty będą kompletnie bez sensu. No chyba, że jej dzieci będą białe :lol::lol::lol:.
 
@Tar-Ellendil

Są już jakieś zdjęcia jak wygląda obsada 3 trzech synów Renatki z Murzynem i dzieci Deamona z murzynką? Na trailerze jest już mega dorosły drugi syn Alicente,więc przeskok jest w tym serialu mega ogromny. Jestem ciekaw jak w takim razie Alicente i Renatka będą wyglądać przy dzieciach, bo podobno nie ma trzecich aktorek tych ról, więc trochę to może wyglądać komicznie. Alicent to może tu robić za siostrę Aemonda. Ciekawy jestem charakteryzacji, bo to strasznie będzie kuć w oczy.
Jestem ciekaw jak te dzieci Renatki i Deamona z murzynami będą wyglądać :lol::lol::lol: Mega mnie to ciekawi.
Aktorzy są znani, nawet bym Ci wysłał link do zdjęć z planu ale masz mnie zablokowanego, Żelaznydziadzie, więc spierdalaj
 
poszperałem i o dziwo dzieciaki są dosyć białe, więc wątek o bękarctwie nawet przejdzie. Spodziewałem się murzynów w stylu Eddy Murphy. Ogólnie ciekawą cerę mają te dzieciaki. Nieźle to rozegrali.
 
Last edited:
Ja mam takie wrażenie, że te pierścienie władzy są chyba nakręcone bardziej dla dzieciaków. Narazie po dwóch odcinkach w ogóle mi nie podeszło. Efekty zajebiste ale za to stroje już np hujoza
 
Back
Top