Seriale

Pamiętacie jak Bagiński, ten co przy netflixowym wiedźminie pracuje, sam przyznał że robią ten serial dla ludzi z podzielnoscia uwagi na 30 sekund? Specjalnie takie gówna produkują żeby wychować sobie pokolenie zmanipulowanych idiotów.
 
Pamiętacie jak Bagiński, ten co przy netflixowym wiedźminie pracuje, sam przyznał że robią ten serial dla ludzi z podzielnoscia uwagi na 30 sekund? Specjalnie takie gówna produkują żeby wychować sobie pokolenie zmanipulowanych idiotów.
Bagiński napchał sobie kieszenie na ekranizacji Wiedźmina, może i miał na początku solidne pomysły na adaptację, ale potem Netflix je wyjebał do kosza i zrobił po swojemu.

:fjedzia:
 
Gunwo mnie obchodzą te czarne elfy i czarne krasnoludy, przebolałbym to gdyby w tym serialu było widać jakąś jakość.

Mam tu na myśli fabułę bo efekty, scenografie są w porządku jak dla mnie.

Niestety, fabularnie jest kiepsko, nie wciąga, dodawanie pompatycznej ścieżki dźwiękowej i najazdy kamery na fizjonomie bohaterów nie czynią tego serialu bardziej ciekawym :lol:

Ogląda się to jak kiepską bajkę dla dzieci i nawet miałem wrażenie zgrzytu w scenie zabijania orka, bo nie pasowała do całości.
 
Nowe oświadczenie ekipy Amazonu.

,,J.R.R. Tolkien stworzył świat, który z definicji jest wielokulturowy. Świat, w którym wolne ludy z różnych ras i kultur łączą się we wspólnocie, aby pokonać siły zła. Rings of Power odzwierciedla to. Nasz świat nigdy nie był cały biały, fantasy nigdy nie było całe białe, Śródziemie nie jest całe białe. BIPOC [Black, Indigenous, People of Color – Czarni, Rdzenni Amerykanie oraz Kolorowi doświadczający dyskryminacji – przyp. red.] należą do Śródziemia i są tu po to, by zostać”.

W HOTD istnieje Azjatycki rycerz.
1662644554635.png
 
Last edited:
@Mes_ Netflix ostatnio wrzucił Claymore, które z tego co pamiętam to warto obejrzeć. Jedno z pierwszych anime jakie widziałem i mimo praktycznie samych bab na scenie, zrobiło na mnie mega wrażenie.
No i Hunter x Hunter polecam.
 
Nowe oświadczenie ekipy Amazonu.

,,J.R.R. Tolkien stworzył świat, który z definicji jest wielokulturowy. Świat, w którym wolne ludy z różnych ras i kultur łączą się we wspólnocie, aby pokonać siły zła. Rings of Power odzwierciedla to. Nasz świat nigdy nie był cały biały, fantasy nigdy nie było całe białe, Śródziemie nie jest całe białe. BIPOC [Black, Indigenous, People of Color – Czarni, Rdzenni Amerykanie oraz Kolorowi doświadczający dyskryminacji – przyp. red.] należą do Śródziemia i są tu po to, by zostać”.
Oto tłumaczenie na ludzki:

Wyklęty powstań, ludu ziemi,
Powstańcie, których dręczy głód.
Myśl nowa blaski promiennymi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj tyran drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś niczym – jutro wszystkim my!
 
Gunwo mnie obchodzą te czarne elfy i czarne krasnoludy, przebolałbym to gdyby w tym serialu było widać jakąś jakość.

Mam tu na myśli fabułę bo efekty, scenografie są w porządku jak dla mnie.

Niestety, fabularnie jest kiepsko, nie wciąga, dodawanie pompatycznej ścieżki dźwiękowej i najazdy kamery na fizjonomie bohaterów nie czynią tego serialu bardziej ciekawym :lol:

Ogląda się to jak kiepską bajkę dla dzieci i nawet miałem wrażenie zgrzytu w scenie zabijania orka, bo nie pasowała do całości.
Nawet jeśli zapomnimy o Tolkienie i wpychanej polit. poprawności to:
najgorsze w tym serialu są:
- sztucznie pompatyczne dialogi, czasem wręcz debilne,
- głupoty typu - przez morze wielkości całego Śródziemia wpław lub kilkusetkilometrowy spacerek Elronda z Kelebrimborem do Khazad Dum,
- pizdowate elfy w wersji męskiej (prócz może Arondira, jednak i on ucieka na sam odgłos, który może świadczyć, że w tunelu jest ork), bo na ich tle trzeba pokazać "strong woman" elfa, czyli Galadrielę, której nerwowe tiki przypominają mimikę julek z tik-toka,
- głupota króla Gil-galada i wierchuszki Noldorów, Elronda również, bo Sauron zostawia tak wyraźne znaki swojej bytności, że byle żołnierz Gondoru by to rozkminił, nie - taką "mądrością" może wykazać się tylko Galadriela,
- urwane wątki,
- plastikowe zbroje, mamy też zbroje drewniane, bo leśne elfy przecież innych mieć nie mogą :facepalm:, niektóre stroje - totalnie z dupy (np. tunika pod zbroją imitująca samą zbroję, co wygląda komicznie, bo to nadruk na koszulce),
- jakiś koleś "przylatujący" do Śródziemia w meteorze okazuje się być retardem lub totalnie niezrozumiałym przez Hobbitów człekiem, no bo przecież to przybysz z gwiazd - najprawdopodobniej czarodziej (Istari),
- debilna i nie mająca nawet krztyny wiarygodności choreografia walki ze śnieżnym trollem jebie po oczach,
- dzieciaki elfów w wersji "bullies" i rzucanie się na siebie z pięściami w miejscu gdzie wtedy jeszcze zło nie miało dostępu (no kurde musiałem trochę Tolkiena dać),
 
@Mes_ Netflix ostatnio wrzucił Claymore, które z tego co pamiętam to warto obejrzeć. Jedno z pierwszych anime jakie widziałem i mimo praktycznie samych bab na scenie, zrobiło na mnie mega wrażenie.
No i Hunter x Hunter polecam.
Życia mi nie starczy żeby nadrobić wszystko co chcę:D ale zapisuję!
O tym drugim już słyszałem. To coś jak JoJo jest?
 
Gdyby nie rozbitkowie z d…y elfka pewnie nadal by płynęła wpław do brzegu.
Najgorsza w tej akcji jest sama jej decyzja, bo przecież nie mogła wiedzieć, że natrafi na jakichś rozbitów ale to i tak nie zmienia poziomu głupoty tego wymysłu, ponieważ żeglarze nie zapuszczali się pod "bramy" Valinoru, bo akurat blisko tego miejsca musiała by na nich trafić chcąc przeżyć.
 
Jako , że oglądam dziś maks 1-2 filmy rocznie z obecnych lat bo moim zdaniem kino dziś to tragedia straszna, to w mojej bibliotece C plusu mam ,,Dextera"

Warto obejrzeć ten serial, bo po Breaking Bad i Soprano/brrr/ był zawsze na mojej liście jako nr 3 do zobaczenia gdybym miał coś zaczynać.
 
:mamed:


Nowe oświadczenie ekipy Amazonu.

,,J.R.R. Tolkien stworzył świat, który z definicji jest wielokulturowy. Świat, w którym wolne ludy z różnych ras i kultur łączą się we wspólnocie, aby pokonać siły zła. Rings of Power odzwierciedla to. Nasz świat nigdy nie był cały biały, fantasy nigdy nie było całe białe, Śródziemie nie jest całe białe. BIPOC [Black, Indigenous, People of Color – Czarni, Rdzenni Amerykanie oraz Kolorowi doświadczający dyskryminacji – przyp. red.] należą do Śródziemia i są tu po to, by zostać”.

W HOTD istnieje Azjatycki rycerz.
własnie o to chodzi, ze *uj to kogo obchodzi, ludzie chcą obejrzeć dobrą produkcje, nie ich w anusa kochany przekaz :D
 
Kiedy kapujesz, że w końcu w swoim życiu masz uniwersum którego jesteś fanatykiem. I jara Cię ten kadr i jesteś ciekaw ich rozmowy :lol:

Mam nadzieję, na dobrą batalię słowną.



1662675492988.png
 
Last edited:
The Crown teraz eksploduje w popularności, chociaż ciężko jest uniknąć spoilerów.

:fjedzia:

Swoją drogą czwarty sezon był mega dobry.
 
Niektórzy recenzenci piszą, że odcinek będzie bardzo ostrym XXX i wywoła skandal. Szczerze nie dziwię się , bo ta aktorka wygląda bardzo dziecinnie mimo realnych 22 lat w prawdziwym życiu, a pewnie idzie o nią i Deamona.
 
zapomniałem dodać do wczorajszych "zdjęć dnia":
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
:siara:
no ale może niech specjaliści się wypowiedzą @Gienek ? ;-)
może rzeczywiście tętnica całkowicie przecięta? Delikwent 10 sekund po otrzymaniu rany już nie żył :jon:, a krwi było tyle co kot napłakał.
 
zapomniałem dodać do wczorajszych "zdjęć dnia":
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
:siara:
no ale może niech specjaliści się wypowiedzą @Gienek ? ;-)
może rzeczywiście tętnica całkowicie przecięta? Delikwent 10 sekund po otrzymaniu rany już nie żył :jon:, a krwi było tyle co kot napłakał.
Ściema
 
zapomniałem dodać do wczorajszych "zdjęć dnia":
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
:siara:
no ale może niech specjaliści się wypowiedzą @Gienek ? ;-)
może rzeczywiście tętnica całkowicie przecięta? Delikwent 10 sekund po otrzymaniu rany już nie żył :jon:, a krwi było tyle co kot napłakał.
Tam były bardziej bzdurne momenty. To ta cała Galadriela jest tak całkowicie z dupy. Elfka. Żyje w-chuj-wie-ile już lat, mądra nacja, a zachowuje się jak 16to letnia siksa z marszu błyskawic w której buzują hormony. Zero pomyślunku, inteligencji i rozwagi. Tylko "dajcie mi jakiegoś przeciwnika kurwaaaa!" To już jakiś chłop z tratwy ma więcej rozumu. Szkoda gadać.
 
Z cyklu, zdjęcia dnia:
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
:iamdone:
Przypomnę Wargi od Petera Jacksona:
https://cdn.playbuzz.com/cdn/ead3cdbf-aa4b-41ea-bf6e-5aaa9a47eb18/41f39470-495c-41f7-8452-fe6a31299bfc.jpg


warg on Tumblr



Dobra oficjalnie, kończąc przygodę z tym paraserialem, mogę po 3 ech odcinkach przyznać. To jest gówno pokroju serialow z tv puls. Jakim cudem wydano na to ten gruby hajs....

Irytująca elfica czy kompletnie nudny watęk tych elfów i dziada z kosmosu to nic, ale te dramatyczne efekty (np akcje z tym psem) i dziwacznie cięte ujęcia kamery przy scenach walk to jest jakaś parodia.


Budżet/jakiś to największa porażka w historii. Tego nie da bronić.
 
Pytanie dla ludzi ogarniających filmy i seriale Marvela, czy w Moon Knight, Ms. Marvel i she-hulk były jakie ważne dla całości momenty czy to takie o sobie serialiki o danych postaciach?
 
Pytanie dla ludzi ogarniających filmy i seriale Marvela, czy w Moon Knight, Ms. Marvel i she-hulk były jakie ważne dla całości momenty czy to takie o sobie serialiki o danych postaciach?
To nowe postaci, wprowadzone do uniwersum. Łap link na dole strony masz o serialach
 
Back
Top