Seriale

Nikt tu jeszcze nie wspomniał o Black Bird? Absolutny must-watch. Mieszanka True Detective i Mindhuntera. Aktorsko to jest petarda, Taron Egerton z charyzmą i bicepsami rozsadza ekran, ale gdy pojawia się Paul Walter Hauser to klękajcie narody. Dodatkowo ostatni raz na ekranie pojawia Ray Liotta. Wszystko dopracowane perfekcyjnie i ogląda się to fantastycznie. 6 odcinkowa mini seria (jak na razie wyszły 3 epy) opowiadająca prawdziwe wydarzenia, w których chcący skrócić wyrok skazaniec ma "zaprzyjaźnić" się z seryjnym mordercą i dowiedzieć się gdzie są zwłoki jednej z jego ofiar.
Apple TV+ robisz to dobrze.
 
Nikt tu jeszcze nie wspomniał o Black Bird? Absolutny must-watch. Mieszanka True Detective i Mindhuntera. Aktorsko to jest petarda, Taron Egerton z charyzmą i bicepsami rozsadza ekran, ale gdy pojawia się Paul Walter Hauser to klękajcie narody. Dodatkowo ostatni raz na ekranie pojawia Ray Liotta. Wszystko dopracowane perfekcyjnie i ogląda się to fantastycznie. 6 odcinkowa mini seria (jak na razie wyszły 3 epy) opowiadająca prawdziwe wydarzenia, w których chcący skrócić wyrok skazaniec ma "zaprzyjaźnić" się z seryjnym mordercą i dowiedzieć się gdzie są zwłoki jednej z jego ofiar.
Apple TV+ robisz to dobrze.
Pobieram! :bleed:
 
Nikt tu jeszcze nie wspomniał o Black Bird? Absolutny must-watch. Mieszanka True Detective i Mindhuntera. Aktorsko to jest petarda, Taron Egerton z charyzmą i bicepsami rozsadza ekran, ale gdy pojawia się Paul Walter Hauser to klękajcie narody. Dodatkowo ostatni raz na ekranie pojawia Ray Liotta. Wszystko dopracowane perfekcyjnie i ogląda się to fantastycznie. 6 odcinkowa mini seria (jak na razie wyszły 3 epy) opowiadająca prawdziwe wydarzenia, w których chcący skrócić wyrok skazaniec ma "zaprzyjaźnić" się z seryjnym mordercą i dowiedzieć się gdzie są zwłoki jednej z jego ofiar.
Apple TV+ robisz to dobrze.
Zajebisty! Może nie jest to pierwszy sezon Detektywa czy początek The Outsider ale kozak :lol:
 
1q9vv32khcc91.jpg
 
Jest już dostępna druga część South Park Streaming Wars. Czy muszę najpierw obejrzeć poprzedni sezon czy te odcinki specjalne nie są z nim powiązane?
 
Co jest z tym BCS, ze ja jeszcze nie moge odpalic odcinka.... Pisza po netach, że jeszcze lepszy niż poprzednie
 
Gdzie oglądacie ostatnie sezony South Park i Simpsonów? Potrzebny VPN? Dubbing albo napisy pl możliwe?

Z góry dzięki
 
Ktoś oglądał wersję z innych krajów "Bez Tajemnic"? Warto? Oczywiście poza pierwszym
sezonem, bo te są na licencji wszędzie te same
 
K..a ale mnie wybijają te murzyny z dredami ze świata HOTD. To tak jakby Fred Flinston wszedł do świata Matrixa.

I tu nie bije do murzynów, co do tych sztucznych dredów które NIE MIAŁY K...A PRAWA WTEDY ISTNIEĆ i od razu wybijają mnie z tego świata, ze to fikcja. Nie wiem jak oni mogli to przyklepać.
 
Back
Top