Seriale

Fajny ten 4 sezon stranger things, ale aktor grajacy willa byersa to takie drewno ze japierdole
Dustin i Max są grani przez aktorów, którzy od dziecka występują na dużych scenach. Niestety reszta z dzieciaków wyrosła na drewna.
 
Dustin i Max są grani przez aktorów, którzy od dziecka występują na dużych scenach. Niestety reszta z dzieciaków wyrosła na drewna.
Wczesniej jakos nie rzucalo sie to tak w oczy, ale w tym sezonie juz tak. Na plus na pewno tak jak napisales dustin i max. Hooper i steve spoko. Najbardziej aromat drewna bylo czuc od mlodego byersa, jego matki i nancy.
 
Kawał czasu temu oglądałem od deski do deski The Walking Dead. Nie przebrnąłem wtedy przez odcinki, gdzie Rick zaginął itp. ostatnio miałem więcej czasu, więc odpaliłem wszystkie sezony od początku. Tendencja spadkowa tego serialu jest straszna.. w 10 sezonie obejrzałem 15 minut 1 odc i od razu przeskoczyłem do bitwy z szeptaczami. Smutne. Nie da się tego oglądać. A początki były moim zdaniem świetne. Tak zjebać.

To, co ostatnimi miesiącami mi podeszło ( mało oglądam ) to dwa sezony Dark i polski serial " Glina ".
 
Kawał czasu temu oglądałem od deski do deski The Walking Dead. Nie przebrnąłem wtedy przez odcinki, gdzie Rick zaginął itp. ostatnio miałem więcej czasu, więc odpaliłem wszystkie sezony od początku. Tendencja spadkowa tego serialu jest straszna.. w 10 sezonie obejrzałem 15 minut 1 odc i od razu przeskoczyłem do bitwy z szeptaczami. Smutne. Nie da się tego oglądać. A początki były moim zdaniem świetne. Tak zjebać.

To, co ostatnimi miesiącami mi podeszło ( mało oglądam ) to dwa sezony Dark i polski serial " Glina ".
Glina jest genialny.
 

Jestem po dwóch epizodach i nic nie rozumiem, zapowiada się bardzo ciekawie... :corn:
 
Jakoś tak mam niedosyt po finale sezonu The Boys. Niby było wszystko czego trzeba, ale jakoś tak... no spodziewałem się większego pierdolnięcia.
Jak dla mnie mogli pokończyć te wątki i dać coś nowego w 4 sezonie.
 
Może i nie było jakiegoś spektakularnego przełomu w finale, ale ja nie potrafię narzekać na ten serial. To jest tak dobra satyra i komentarz na współczesne czasy, że no każdy odcinek to dla mnie złoto. Jedynie mógłby amazon więcej hajsu rzucić na sceny tych największych rozpierduch bo widać, że ich mimo wszystko budżet ciut ogranicza.
 
Ten serial jest nie do opisania. Gdy rasiści/kanibale Charlie i Dee, po zjedzeniu małpy, chcą skonsumować ludzkie mięso i dlatego wzięli piwo i opiekacz do kostnicy. Tymczasem Mac i Dennis polują na bezdomnego, byłego księdza, uzależnionego od kokainy, któremu mafia połamała nogi i chcą mu położyć jaja na twarzy. Tylko u Franka w miarę normalnie bo myśli, że jest Johnem Rambo.





 
Last edited:
R.I.P


1657351058546.png
 
Kawał czasu temu oglądałem od deski do deski The Walking Dead. Nie przebrnąłem wtedy przez odcinki, gdzie Rick zaginął itp. ostatnio miałem więcej czasu, więc odpaliłem wszystkie sezony od początku. Tendencja spadkowa tego serialu jest straszna.. w 10 sezonie obejrzałem 15 minut 1 odc i od razu przeskoczyłem do bitwy z szeptaczami. Smutne. Nie da się tego oglądać. A początki były moim zdaniem świetne. Tak zjebać.

To, co ostatnimi miesiącami mi podeszło ( mało oglądam ) to dwa sezony Dark i polski serial " Glina ".
Dark pierwszy sezon jak dla mnie rewelacja.
Drugi sezon też jest dobry, trzeci zniżył loty, lecz itak trzeba zobaczyć żeby ogarnąć kto, co, gdzie i kiedy.
Serial jest dosyć trudny i specyficzny więc trzeba uważnie oglądać żeby się nie pogubić. Zajebista ścieżka dźwiękowa.
Dla mnie pierwszy sezon był najlepszym serialem w roku 2018.
 
Terminal List :frankapprove:
No to chyba trzeba będzie go stestować jak już ktoś poleca.
Ogląda ktoś nowy sezon Westworld?
Oglądam (2 odcinki widziałem). Pierwszym sezon był zajebisty ale następne sezony już mi się nie podobały. Oglądam już z ciekawości bardziej.

Obejrzę Terminal List a następny w kolejce to już starszy serial ale podobno zajebisty RZYM. Oglądał ktoś? Polecacie?

Z takich gdzie się dużo akcji dzieje to GANGI LONDYNU jest dobry. Fajnie zmontowany, fajne sceny walk i strzelanek.
A jak ktoś jeszcze nie widział GOMORRA to koniecznie nadrabiać straty.
 
No to chyba trzeba będzie go stestować jak już ktoś poleca.

Oglądam (2 odcinki widziałem). Pierwszym sezon był zajebisty ale następne sezony już mi się nie podobały. Oglądam już z ciekawości bardziej.

Obejrzę Terminal List a następny w kolejce to już starszy serial ale podobno zajebisty RZYM. Oglądał ktoś? Polecacie?

Z takich gdzie się dużo akcji dzieje to GANGI LONDYNU jest dobry. Fajnie zmontowany, fajne sceny walk i strzelanek.
A jak ktoś jeszcze nie widział GOMORRA to koniecznie nadrabiać straty.
Gomorra sztos nad sztosy!!!

 
No to chyba trzeba będzie go stestować jak już ktoś poleca.

Oglądam (2 odcinki widziałem). Pierwszym sezon był zajebisty ale następne sezony już mi się nie podobały. Oglądam już z ciekawości bardziej.

Obejrzę Terminal List a następny w kolejce to już starszy serial ale podobno zajebisty RZYM. Oglądał ktoś? Polecacie?

Z takich gdzie się dużo akcji dzieje to GANGI LONDYNU jest dobry. Fajnie zmontowany, fajne sceny walk i strzelanek.
A jak ktoś jeszcze nie widział GOMORRA to koniecznie nadrabiać straty.
Rzym serial dekady, jeden z najlepszych jakie widziałem.
 
Back
Top