Seriale

Fajnie że full trailer HOTD w 4 dni robi 15 mln na YT. To pokazuje mega moc GOTa.

W końcu na świecie po kilkudziesięciu latach jest porządna alternatywa co do fantasty średniowiecznego w kinematografii dla Lotra, który dla mnie zawsze był maks do 10 roku życia.

:applause::applause::applause:

Bałem się, swego czasu że świat nic innego nie wpuści na salony i będzie tylko ten cukierkowy świat LOTR. Uf....
Cukierkowy to on może jest tylko na wielkim ekranie, natomiast jeśli chodzi o książki - myślę, że Noldorowie mieliby pewne zastrzeżenia co do twoich zarzutów o cukierkowość :)
 
Cukierkowy to on może jest tylko na wielkim ekranie, natomiast jeśli chodzi o książki - myślę, że Noldorowie mieliby pewne zastrzeżenia co do twoich zarzutów o cukierkowość :)


No ja tu bije do kina. W LOTR nie ma poczucia tego strachu. Dla mnie ten świat jest za delikatny. Myślałem że Amazone może zrobi z tego drugi GOT, ale już po tych zwiastunach widzę że to będzie za grzeczne.

W HOTD jak widzę w zwiastunie scenę zamachu to ,,czuje ten strach " i dorosłość klimatu. LOTR dla mnie tego zupełnie nie ma.


Lotr to taka bajka Disneya na ekranie.
 
No ja tu bije do kina. W LOTR nie ma poczucia tego strachu. Dla mnie ten świat jest za delikatny. Myślałem że Amazone może zrobi z tego drugi GOT, ale już po tych zwiastunach widzę że to będzie za grzeczne.

W HOTD jak widzę w zwiastunie scenę zamachu to ,,czuje ten strach " i dorosłość klimatu. LOTR dla mnie tego zupełnie nie ma.


Lotr to taka bajka Disneya na ekranie.
Amazon już pokazał z Kołem Czasu, że nie potrafią robić dorosłego Fantasy.
 
fynvo1ie26e91.jpg


walter-white-breaking-bad.gif
 
tyle jest juz tych platform ze moze zrobicie dla kazdej osobny temat bo wchodze tu sporadycznie i czytam o *** wie czym zamiast czyms ciekawym z netflixa
 
Back
Top