Seriale

Jak już na siłę zrobili czarnych Targaryen w uniwersum GOT , to mogli inaczej zaplanować te fryzury, przecież ja ze śmiechu nie wyrobie przed tv ;)


Niezłe dredy.

1635714297385.png
 
Znalazłem na Prime Video Świat według Bundych (z polskimi napisami), ale jest info że w moim kraju (czyt. w Polsce) jest niedostępne. Idzie to jakoś obejść bez vpn? Czy z vpn też będzie niemożliwe.
 
Obejrzałem 3 dostępne odcinki Arcane na Netflixie i to jest aż za dobre do tej pory. Nigdy w LOLa nie grałem wiec nie wiem jak to się ma do fabuły z gry
 
Obejrzałem 3 dostępne odcinki Arcane na Netflixie i to jest aż za dobre do tej pory. Nigdy w LOLa nie grałem wiec nie wiem jak to się ma do fabuły z gry

ja gram w lola nałogowo i nie chciało mi się tego oglądać, więc podziwiam :cryme:
 
Ależ te Squid Game jest przeciętne. Koncepcja fajna, ale samo wykonanie słabe. Nie wiem skąd te zachwyty całego świata.. Jestem po 5 odcinkach i póki co jestem mocno zawiedziony.
 
SG ma hype przez to że jest to gra ludzi na śmierć i życie niż bardziej jakość serialu od co , choć szczerze ten serial też nie był dla mnie jakiś tragiczny. Ocenilbym go wyżej ale tak szczerze nie za bardzo podeszły mi ,,gry" Myślałem że będą bardziej wyrafinowane.
oprócz szklanego mostu i strzelającej dziewczynki z oczu nic mi nie podeszło , dlatego AiB stawiam dużo wyżej pod kątem fabularnym i gier. Po prostu SG ma większy hype bo trailer ukazał szokująca koncepcję, w AIB tego zabrakło i dlatego nie ma dziś takiego hypu, ale tam wszystko jest 3 razy lepiej i szybciej
 
SG ma hype przez to że jest to gra ludzi na śmierć i życie niż bardziej jakość serialu od co , choć szczerze ten serial też nie był dla mnie jakiś tragiczny. Ocenilbym go wyżej ale tak szczerze nie za bardzo podeszły mi ,,gry" Myślałem że będą bardziej wyrafinowane.
oprócz szklanego mostu i strzelającej dziewczynki z oczu nic mi nie podeszło , dlatego AiB stawiam dużo wyżej pod kątem fabularnym i gier. Po prostu SG ma większy hype bo trailer ukazał szokująca koncepcję, w AIB tego zabrakło i dlatego nie ma dziś takiego hypu, ale tam wszystko jest 3 razy lepiej i szybciej
na profilowce ninja z "Amerykanskiego wojownika" z Dudikoff'em. Jaralem sie kiedys tym filmem, za malolata, w mrocznych czasach VHS-u :smile:
 
Ależ te Squid Game jest przeciętne. Koncepcja fajna, ale samo wykonanie słabe. Nie wiem skąd te zachwyty całego świata.. Jestem po 5 odcinkach i póki co jestem mocno zawiedziony.
Ja nie oglądałem żadnych trailerów i przy Pierwszej grze z dziewczynką byłem mocno zaskoczony. Kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać w serialu. Jakbym od początku mniej więcej wiedział o co chodzi to tak bez szału.
 

Czekam, jak się będą kosami zabijać jak w finale.

A tak na poważnie. Afery z dupy, że się strzelają i dziwota, że społeczeństwo pizd wyrasta, jak im niszczą dzieciństwo. Pamiętam jak w podstawówce 1 klasa, pojawiły się pierwsze gloki na bazarku u ruskich. Jak wtedy wyglądała zabaw w wojnę prekursorzy ASG. Tera pewnie to byłby wrzask lewactwa we wszystkich mediach. Gry z udziałem noży, rzutki, proce to już ciężki kryminał obecnie.
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top