Seriale

lugasek



Jestem prawdziwym nerdem jeśli chodzi o seriale ale walczę z moim uzależnieniem :D
 
SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER







No kurwa Dexter drwalem? To teraz dojebali po całości hahaha. Oglądaliśmy to 2 godziny temu z kumplami i tak się brechtaliśmy że masakra i nie wiem czy to była wina procentów czy to było tak hujowe.
 
SPOILER ŻE NIBY!



DRWAL. xD Może Morgan to fan Tomka Gorilli. :D



Łot de fuk, rzekłem do siebie po zakończeniu Dextera. Konsekwencja godna podziwu, myślałem na gorąco. Jednak jak już ochłonąłem, to widzę też pozytywy tego końca. Holiłuckiego cukru bym nie znióśł, a śmierć Dex'a byłaby zbyt banalna - tak to dostajemy materiał do jakichś tam rozkmin. No i Hanka żyje! <3 Mam wrażenie, że skąpi na kase twórcy zostawili sobie okienko do zrobienia następnego sezonu/pełnometrażówki.
 
Obejrzałem 2 odcinki nowego a zarazem ostatniego sezonu HIMYM i troche nudy, parę śmiesznych gagów. Swoją drogą ciekawe jak zakończą całą serię.
 
DEXTER, SPOILER







Kurwa, zawidołem się. Sory, ale nie mogę napisać inaczej. Drwal? Broda? Hannah żyje? Deb nie żyje? No chyba nie.



Już pewen fanpejdż (Dakan z wp) zaspojlerował wczoraj Dexa i przeczytałem tylko, że Devb umrze. Nie chciało mi sie w to wierzyć, myślałem że troluje. Jednak nie. Już byłem skłonny powiedzieć, ze do momentu, gdzie Hannah odchodzi z Harrisonem będzie koniec i to byłby jako taki koniec. Deb nie żyje, Dex nie żyje, wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie.



Ale potem? Dalsza scena skreślła wszystko. Zrujnowała cały odcinek. Aż się wkurzyłem. Bądźmy szczerzy, nie sądzę, żeby mroczny pasażer Dexa zginał tak nagle, tak samo jak wizja ojca. Nie wyobrażam sobie, że po utracie ukochanych, nie znajdzie nowych (kobiety itp). Że rządza zabijania minęła. To do niego wróci.



Właśnie ta ostatnia scena, moim zdaniem, będzie punktem zaczepienia, gdy za np 3 lata dowiemy się, że Showtime wznawia Dextera (główny bohater żyje, Hannah żyje, o Deb się zapomni). Nie zdziwię się, jeżeli tak będzie, oczywiście będzie słabo, ale kasa się bedzie zgadzać.



Do czego chce się przyczepić?



1. Nie wierzę, że tak daleko od lądu, Morgan był w stanie przeżyć burzę, sztorm i huragan.



2. Nie ma opcji, że (nawet mimo przenosin) nikt nie widziałem Dextera wynoszącego siostrę i zabierającą na łódź



3. Dziwne, że skoro Harry kochał i lubił Hannę, nie powiedział o niej np. Jamie. Nie było pokazane, że Dex zabrania mu tego mówić, a sam nie jest na tyle jeszcze rozumny (tzn. duży, myślący) i nie wie, że nie może o tym mówić.



Dla mnie porażka, piszę już ostatni raz, że po śmierci Rity i sezonie z potrójnym, serial upadł...











Odnośnie Jak Poznałem Waszą Matkę. Muszę nadrobić te dwa odcinki, mam nadzieję że będą trzymać poziom. Też jestem ciekawy jak zakończą serię, jakie zagadki się rozwiążą, i jak Ted poznał żonkę ;D



Teraz juz tylko nadrobić HIMYM, czekać na TBBT i oczywiście Supernatural!
 
Dzięki bardzo :) A co do serialu, to obejrzałem 4 odcinki i ostro mnie wciągnął, zajebista rola Voighta.
 
Polecam wszystkim House of Cards ze świetną rolą Kevina Spacey i Homeland z zajebistą Claire Dance. Kto nie widział, niech żałuje :)
 
Homeland z zajebistą Claire Dance


Only pierwszy sezon. Naiwnie wierze, że w trzecim sezonie (startującym już w tą niedzielę) serial wróci na lepsze tory.



O House of Cards słyszę coraz więcej dobrych opinii, na pewno sięgnę po ten serial.
 
Ja własnie nadrobiłem dwa odcinki himym. Ciekawy jest ten wątek z matką (gdy już ją znamy), więc może być fajnie ;)



Teorię obejrzę jutro, może na iitv już napisy dadzą ;)



Już we wtorek supernatural! Orientujecie sie może, kiedy jest premiera nowego Californication?
 
mmammag, jak dla mnie to pierwszy odcinek trzeciego sezonu Homeland jest zajebisty i z niecierpliwością czekam na kolejne.



midern, w styczniu przyszłego roku xD
 
Nie mogę już edytować, a znalazłem fajny plakat, który jeszcze bardziej nakręca mnie na nowy sezon ;)



1377037_506505839438964_1306436008_n.jpg
 
Nie doczekam wtorku. xd


Dobrze, że Homeland już wrócił. Nowe HIMYM i TBBT całkiem zjadliwe. Wybranka Szmosbiego fajna, a Sheldon w formie.
 
Wrócił m-ąc przed premierą xD Workprint bez efektów sepcjalnych itp. mimo to świetnie się oglądało. Teraz to już lepiej zaczekaj do premiery :-)
 
Jestem po obejrzeniu nowego odcinka "Homeland" i....






...czekam, aż Claire Danes wyląduje na redtube.
 
Właśnie nadrobiłem Teorię Wielkiego Podrywu i muszę przyznać, że jest dobrze. Są śmieszne teksty, scenki i wgl.



Mniejsza z tym, już na samym początku pierwszego odcinka ucieszył mnie jeden widok :-)



30sx92o.jpg




2ryiwlh.jpg








Mimo, że trochę jej się przytyło (od pierwszej serii), dla mnie i tak jest genialna ;D
 
Jestem po ostatnim odcinku BB. Spodziewałem, się czegoś mocniejszego.



Przykro, że to już koniec. Zajebista postać, zajebisty serial, nic dodać, nic ująć.
 
Koniec BB lepszy od Dextera, ale nie zadowalający mnie.


Za serialem nie będę aż tak tęsknił, jak spora część oglądających - wciąż pamiętam nudę w sezonach 2 i 3, zarazem spodziewając się od początku nieco więcej akcji.


Dexter się skończył, BB się skończyło, więc czas brać się za coś nowego.
 
Mi się finał podobał. Nie było jakichś niesamowitych niespodzianek ale patrząc jak został odebrany Dexter-drwal to chyba tym lepiej. Nie ma też niedomówień lub zbyt dużej licencji artystycznej jak w wypadku Rodziny Soprano. Z finałami chyba jest tak, że wszyscy spodziewają się niespodziewanego a kiedy to następuję ta sama rzesza ludzi wzrusza ramionami z niezrozumieniem.



Walt wreszcie przyznał się co było jego motywacją i spotkał go (łaskawszy niż sądziłem) koniec. Dla mnie było to zręczne zakończenie niesamowitej historii bo od odcinka "One Minute" w trzecim sezonie ten serial był zawsze świetny a odcniek "Ozymandias" (5x14) stanowił zenit całego przedsięwzięcia.



BTW świetne zdjęcia i jak zwykle w BB świetna muzyka. Sceny jak Walt krąży po willi Schwartzów były niesamowite, tak samo jak wtedy kiedy (spoiler) kamera ujawniła, że jest w mieszkaniu Skyler.
 
Back
Top