Seriale

Ja kiedyś z torrentów korzystałem, ale ostatnio coś mi się zaczęło pieprzyć w utorrencie, wiec przestałem.



ZNalazłem dobry sposób na ściąganie linkami i od tego czasu już tak ściągam. Na darkwarez (forum gdzie można pobrać wsyzstko - to nie reklama!), piszesz w odpowiednim temacie, ludzie generuję linki na linki premium, ściągasz przez IDM i masz 3 razy większą szybkość :)



A już we wtorek Supernatural!
 
Co jest złego w torrentach? Jestem trochę nieogarnięty komputerowo.




Pobierając z torrentów jednocześnie udostepniasz, a to jest illegal. Także, możesz mieć problemy z prawem, korzystając z tego rozwiązania. Nawet blokują upload i tak zostawiasz ślady. Odradzam torrenty, bo znam osobiście bardzo wielu ludzi, którzy przez to mieli dużo problemów.








ściągasz przez IDM


Szacun, jesteś chyba jedyną osobą(oprócz mnie, rzecz jasna) na tym forum, która korzysta z managera pobierania. A już traciłem wiare w ludzi:)
 
zeby korzystac z linkow premium trzeba miec konta na linkach, jaki to jest koszt? :>



znam ossobiscie wiele ludzi korzystajacych z torrentow ktorzy nie mieli z tego powodu ani troche problemow.
 
znam ossobiscie wiele ludzi korzystajacych z torrentow ktorzy nie mieli z tego powodu ani troche problemow.




Ja też:)





zeby korzystac z linkow premium trzeba miec konta na linkach, jaki to jest koszt? :>


Na zagranicznych warezach wrzucaja na darmowe hosty, a i zdobycie premki za free nie jest czymś trudnym:)











A magnet link?


Illegal
 
Mozecie cos wiecej napisac o tych problemach torrentowcow? Kto byl ich providerem? Dlaczego akurat przyczepili sie do nich?
 
Pobierając z torrentów jednocześnie udostepniasz, a to jest illegal. Także, możesz mieć problemy z prawem, korzystając z tego rozwiązania.






Chyba, że ma się serwer dedykowany, ulokowany w innym kraju (jak ja) :-)
 
Naprawdę macie jakichś znajomych którzy mieli sprawy karne za torrenty? Słyszałem co prawda o jakichś mitycznych nalotach na akademiki ale uznawałem że to miejskie legendy.
 
lugasek chce sie po prostu klocic, on ostatnio konfliktowy!!! prawie jak Brian!



to chyba jakies terabajty grube musza sciagac? :)
 
@up

lugasek chce sie po prostu klocic, on ostatnio konfliktowy!!! prawie jak Brian!




Pijany wtedy byłem i pisałem z kumplami posty na zmiane:)








to chyba jakies terabajty grube musza sciagac? :)


Miałem kumpla do którego zapukali za ściągniecie jedengo albumu:) Nie mam zamiau nikogo do niczego namawiać. Wiem, że i tak ktoś zaraz napisze. Wrzućcie torrenta do 15 odc. Breaking Bad :)
 
Naprawdę macie jakichś znajomych którzy mieli sprawy karne za torrenty? Słyszałem co prawda o jakichś mitycznych nalotach na akademiki ale uznawałem że to miejskie legendy.


Mój kumpel miał taką akcję, że miał awarię neta, przyjechali do niego technicy (Vectra), no i zobaczyli, że ma na kompie uTorrenta, później sprawdzili mu system, okazało się, że ma pirata, zgłosili to i miał ostry przypał :) To trochę słabo pasuje do omawianej sytuacji, no ale jakiś tam przykład podałem ;f







EDIT: Do ściągających - dobrą alternatywą jest też P2M :)
 
No i co tam robi Robocop? :)


gra policjanta:D



W poprzednim sezonie gościł Dany Trejo, zakładam, że wróci jeszcze w tym ;)



no a o czym serial? To w sumie dramat/akcja o gangu motocyklowym, braterstwie, rodzinie, poświęceniu,zdradzie, dziwkach, narkotykach i brutalnych morderstwach :) Bywają też zmiany akcji które łapią za cohones:) Ciężko mi po 5 sezonach powiedzieć o czym jest bo końca nie widać:D Napewno warto oglądać, bo to zdecydowanie jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) seriali jakie widziałem a wiem, że w tej opinii nie jestem osamotniony :)
 
gra policjanta:D


Zaskoczenie :)



Twój opis wygląda ciekawie, ale wole obejrzeć 50 filmów zamiast jednego serialu:) Gdy szukam czegoś z bardziej rozbudowaną fabułą to siegam po książke.
 
Nie, seriale są nie dla mnie, zazwyczaj po 3 odcinkach mam dość:) Jak byłem młodszy to oglądalem ich setki, ale od początku do końca obejrzałem chyba tylko jeden:), Twin Peaks.











@Masu



Uważaj co piszesz:) Sapiesz do gościa, który obejrzał Sótóntangó na raz :)
 
nawet nie ogarnalem, ze to robocop, ale aktora juz kojarzylem z Dextera, tam gral tez skorumpowanego gline w sumie, uparli sie. :)



ja tam Jax'a lubie, aktor w sumie mega dobrany, fajnie zrobiona postac.



1385744_10151897737376136_1806181557_n.png
 
Mnie Jax przez pierwszy sezon strasznie drażnił, niby zarośnięty, al jkoś w ogole nie pasował do SAMCRO.



@down



PółWór :-)
 
Jax jest strasznie irytujący, podobnie jak Tara(swoją drogą nie przypomina wam transa? :D ) Ta nuta z serialu jest genialna!
 
Back
Top