Seriale

BB faktycznie zajebiste, jeśli ma się utrzymać to, że każdy kolejny odcinek bedzie lepszy, to mogę poczekać jeszcze te 2 tygodnie :-)



SPOILER



Jeśli chodzi o Dextera..



Był to swego czasu mój ulubiony serial, ale to co robią w finałowym sezonie, to po prostu śmiech na sali. Nie będę się rozpisywał na temat całego sezonu, odniosę się do ostatniego odcinka... Jakim kuwa cudem jakiś tam szeryf, który współpracuje z policją, nie rozpoznał człowieka poszukiwanego listem gończym o którym trąbią w prasie i telewizji? Do tego od tak go uwalnia, a co tam.
 
SPOILER

Jakim kuwa cudem jakiś tam szeryf, który współpracuje z policją, nie rozpoznał człowieka poszukiwanego listem gończym o którym trąbią w prasie i telewizji? Do tego od tak go uwalnia, a co tam.


Pewnie dlatego, że poszukiwali go dopiero kilka godzin, a on zajęty był innimi przestępcami i śledzeniem Debry ;)
 
I taka osoba jak on nie miałaby radia policyjnego w samochodzie i nie dostałaby żadnego komunikatu? Hmmm.. Twórcy serialu zabili go po prostu dlatego, żeby Dexter mógł się zakończyć jakimś happyendem, za Hannah już nikt poważny nie będzie podążał, będą mogli uciec, wziąć ślub itp itd
 
Nawet George R.R. Martin przejął się ostatnim odcinkiem BrBa



http://hatak.pl/artykuly/george-r-r-martin-jest-pod-wrazeniem-ostatniego-odcinka-breaking-bad
 
Grzechu, ja mam pewne wymagania odnośnie seriali, "film" czy nie, pewne realia powinien zachować :)//

SPOILER BB
Obejrzałem sobie jeszcze raz 14 odcinek i dotarło do mnie, że Walter specjalnie rozmawiał w taki sposób z żoną (kiedy była u nich policja), żeby oczyścić ją z podejrzeń, mózg rozjebany :D
 
Wyszedł 1 odcinek nowego serialu Sleppy Hollow. Oglądał ktos może? Bo nie wiem czy się zabierać czy nie, czy coś ciekawego może z tego wyjść.
 
shit, że ja nie załapałem tego z tej rozmowy z żoną, a przecież to bardziej niż logiczne - po prostu myślałem, zę był mocno poschizowany :D
 
Kurde, też na to nie wpadłem, myślałem że po prostu mu odjebało. Z drugiej strony *SPOILER* bez mrugnięcia okiem wydał wyrok na Jessiego i jeszcze mu pojechał na koniec z tą dziewczyną więc aż taki święty to nie jest :)
 
spoiler
No odnośnie tego telefonu do Skyler, to za pierwszym razem pomyślałem sobie "jak on może się nie domyślać, że tam jest policja?!", ale przy drugiej próbie wpadłem na to co opisałem wyżej. Całkiem to zmieniło moje spojrzenie na 14odc ;)
 
Dla fanów crossoverów (swoją drogą, chętnie bym ogarnął t-shirt z takim nadrukiem)



ku-medium.png
 
Nadrobiłem Dextera.



Powiem krótko, nie wiem czy od czasu gdy obejżałem 7 sezonów (niecały rok temu) aż tak się zmienił mój gust, czy po prostu 8 sezon jest tak saby, że mi się nie podoba. Odcinek słaby...



Po trailerze finału wywnioskowałem, że Debra wyznaje prawdę, Hanna odleci sama, a Dex pójdzie do paki/na krzesło elektryczne. Zobaczymy, czy w tym ostatnim odcinku mnie jakoś zaskoczą... Po potrójnym, to już inny (gorszy) serial.
 
Jakbyś był założycielem MMARocks to też byś ociekał zajebistością i luksusem. Czas zwyczajnie ulega przed Tomaszem.
 
Finał serialu Dexter jest równie słaby co jego ostatnie 4 sezony. Zakończenie jest fatalne moim zdaniem i nie tego oczekiwałem. Dobrze, że to w sumie koniec bo ostatnie 4 sezony to była męka, a finalną serię obejrzałem praktycznie "przewijając" odcinki i zatrzymując w kluczowych momentach. Takie cudo (sezon 1,2) tak zjebać.
 
Jak koledze wyżej - nie spodobało mi się zakończenie Dextera. Mocno naciągane i momentami bzdurne - szczególnie po ostatnich "wyczynach" (a raczej ich braku) w ostatnich sezonach.
 
Back
Top