Seriale

Netflix zamówił 3 i 4 sezon Narcos, gdzie głównym "złym" będzie Miguel Rodriguez - jeden z bossów Cali. Ogólnie to chujowy news, bo chciałem meksyków.


Zwykle nie lubię dokręcania kolejnych sezonów na siłę, ale w tym przypadku chętnie poczekam. Wczoraj łyknąłem cały drugi i Narcos jest teraz moim ulubionym serialem.
 
Zwykle nie lubię dokręcania kolejnych sezonów na siłę, ale w tym przypadku chętnie poczekam. Wczoraj łyknąłem cały drugi i Narcos jest teraz moim ulubionym serialem.
Polecam przed sezonem trzecim przeczytać historię szefa ochrony braci Orejuela - Uwikłany. Ja tam się nie mogę doczekać sezonu o Cali.
 
Nie zdecydowanie ale zgadzam się. The Office to arcydzieło, a postać Dwighta Shrute jest przekurwafenomenalna - scena w której patroszy manekina na kursie pierwszej pomocy to poezja :D

Właśnie robię powtórkę i dodarłem, płaczę ze śmiechu :rofl: Save Bandit !!!

 
Last edited:
WHAT ?! Peep Show ma polskie napisy do wszystkich sezonów :o o: Chyba czas skorzystać z tego darmowego miesiąca na Netflixie.
 
@Gambit fajnie, może więcej osób zainteresuje się tym show, bo jest genialny (10/10).

Kolego Gambicie, możesz polecić jakiś dokument kryminalny. Właśnie skończyłem Jinxa, wcześniej obejrzałem Making a Murderer (imo, bardziej mi się podobał niż historia Boba). Myślę nad O.J.: Made In America, ale nie jestem przekonany. Z góry dzięki.
 
@Hang
Wiadomo, Jinx był bardzo dobry, ale MaM rozjebał system - trzeba czekać na ten drugi sezon bo nieźle się w tej sprawie zdążyło pozmieniać. .Ja nic podobnego nie widziałem, tylko planuję The Imposter (2012). Patrząc na google to trochę "podobnych" dokumentów powstało.
 
Last edited:
Obejrzałem w końcu ostatnie odcinki Banshee i jestem zawiedziony.
Liczyłem na jakieś wybuchy,masową egzekucje, zniszczenie całego miasta przez kartel ale nie happy end.
 
Wracam do seriali. Zobaczymy co z tego wyjdzie

The Night Of
One of Us
Wolf Creek
Outcast
11.22.63
The Knick
Quarry
Harley and the Davidsons
 
Ale się wciągnąłem w Stranger Things. Jeszcze dwa odcinki mi zostały. Z początku sądziłem, że to nie moje klimaty i pewnie mi to nie podejdzie, ale z odcinka na odcinek coraz bardziej się wciągam. Ten dzieciak bez zębów najlepszy :D
 
Ale się wciągnąłem w Stranger Things. Jeszcze dwa odcinki mi zostały. Z początku sądziłem, że to nie moje klimaty i pewnie mi to nie podejdzie, ale z odcinka na odcinek coraz bardziej się wciągam. Ten dzieciak bez zębów najlepszy :D
10 lat wcześniej bys sie urodził to bys płakał ze szczęścia.
 
10 lat wcześniej bys sie urodził to bys płakał ze szczęścia.
Domyślam się :D Fajnie odbić do takich luźniejszych klimatów :) Na chwilę muszę odpocząć od gangsterskich motywów, kryminałów i thrillerów. Chociaż co ja gadam, właśnie ściągnąłem"Legend" i odpalę za godzinkę :D
 
Back
Top