Seriale

podobno w netflixie mozna wybrac tylko opcje lektora i napisy do wstawek hiszpanskich? jak tak to kupa i znowu torrenty musza ratowac sytuacje

Ja mam polskie suby do wszystkich odcinków z netflixa + relek Narcos.720p.WEBRip.x264-SKGTV
Tak jak pisał @MuraS do wszystkich nowych seriali dają dwie wersje, zawsze można sobie podejrzeć tutaj
http://nflix.pl
 
Przede mną jeszcze tylko finałowy odcinek, a później tylko czekać na info o trzecim sezonie, który będzie dział się w Meksyku. Najlepiej w Juarez w latach 2008-2011. Ciekaw jestem tylko czy Netflix to uciągnie bez postaci tak charyzmatycznej jak Pablo, mając za to zdecydowanie brutalniejszy materiał.
 
Netflix zamówił 3 i 4 sezon Narcos, gdzie głównym "złym" będzie Miguel Rodriguez - jeden z bossów Cali. Ogólnie to chujowy news, bo chciałem meksyków.

 
Netflix zamówił 3 i 4 sezon Narcos, gdzie głównym "złym" będzie Miguel Rodriguez - jeden z bossów Cali. Ogólnie to chujowy news, bo chciałem meksyków.


Ja tam się cieszę, Miguel niezły skurwiel. Polecam książkę "Uwikłany" o Salcedo, szefie ochrony braci.
 
Drugi sezon dla mnie lepszy niż pierwszy, cały czas były emocje podczas ucieczek Pabla. Kolejny sezon będzie miał ciężko utrzymać poziom bez Escobara.
 
Skonczylem Stranger Things. Mistrzostwo swiata. Dawno nie bylo tak klimatycznej produkcji serialowej. Najlepsze co wyszlo Netflixowi po 1 sezonie HoC.
 
Skonczylem Stranger Things. Mistrzostwo swiata. Dawno nie bylo tak klimatycznej produkcji serialowej. Najlepsze co wyszlo Netflixowi po 1 sezonie HoC.
skonczylem w niedziele. W sumie 6 odcinkow jebnalem w jeden dzien. Bardzo fajna produkcja.

Panowie mozecie polecic jakis serial.
 
skonczylem w niedziele. W sumie 6 odcinkow jebnalem w jeden dzien. Bardzo fajna produkcja.

Panowie mozecie polecic jakis serial.
Apparitions - jesli lubisz horrory i jeszcze nie widziales.
Shameless - wersja us
The League - mistrzostwo świata w kategorii komediowej
Galavant - jw w wersji lekko musicalowej
6 stóp pod ziemią - klasyka
Breaking Bad, Miasteczko Twin Peaks,. Fargo, Sons of anarchy...tak na początek
 
nie lubie ale jezeli www.filmweb.pl/serial/Objawienia-2008-465637 o to chodzi to moze zobacze.
O to, zajebisty klimat ma serialik.
The Knick jeszcze polecam. I Narcos oraz Daredevila - ja w sumie wciągam wszystkie superbohaterskie seriale, takie moje dirty pleasure, ale Daredevil byłby świetny i bez mojej słabości do tego typu produkcji.
Misfits, Utopia, przy czym misfitsi im dalej w las tym gorzej.
Tygrysy Europy - tak na swojsko
 
O to, zajebisty klimat ma serialik.
The Knick jeszcze polecam. I Narcos oraz Daredevila - ja w sumie wciągam wszystkie superbohaterskie seriale, takie moje dirty pleasure, ale Daredevil byłby świetny i bez mojej słabości do tego typu produkcji.
Misfits, Utopia, przy czym misfitsi im dalej w las tym gorzej.
Tygrysy Europy - tak na swojsko
Misfits dało nam Ramsaya Boltona, a The Knick to jeden z najbadziej niedocenianych seriali (szkoda, że nie będzie 3 sezonu). Zasadniczo sram na dramy medyczne, ale odzwierciedlenie początku XX wieku w serialu jest świetne. Plus świetna rola Clivea Owena. Utopia z kolei koniec końców mnie całkowicie zawiodła (ostatnich dwóch odcinków drugiego sezonu nawet nie obejrzałem).
 
Misfits dało nam Ramsaya Boltona, a The Knick to jeden z najbadziej niedocenianych seriali (szkoda, że nie będzie 3 sezonu). Zasadniczo sram na dramy medyczne, ale odzwierciedlenie początku XX wieku w serialu jest świetne. Plus świetna rola Clivea Owena. Utopia z kolei koniec końców mnie całkowicie zawiodła (ostatnich dwóch odcinków drugiego sezonu nawet nie obejrzałem).
Mnie Utopia kupiła początkowym klimatem i muzyką no i nie ciągneli jej na siłę jak misfitsów w ostatnich sezonach

Edit. Chociaż może powinni skończyć po 1 sezonie?
 
Apparitions - jesli lubisz horrory i jeszcze nie widziales.
Shameless - wersja us
The League - mistrzostwo świata w kategorii komediowej
Galavant - jw w wersji lekko musicalowej
6 stóp pod ziemią - klasyka
Breaking Bad, Miasteczko Twin Peaks,. Fargo, Sons of anarchy...tak na początek

Propsy za Ligę i Galavanta.
 
Last edited:
comment_as4ZwIWPnMOmKbetjfAB92ezcythpm7n.jpg
 
Back
Top