Seriale

Czyli jak dobrze rozumiem, to w jednym momencie(mówiąc o pakiecie premium) mogą z usługi korzystać aż 4 osoby?
Druga kwestia to urządzenia przypisane do danego konta, istnieje w ogóle w tej usłudze coś takiego? Chodzi mi o to, czy instalując Netflix na laptopie, konsoli oraz smart tv nie zablokuje innym osobom dzielących ze mną konto dostępu do usługi.

Wybaczcie dociekliwość.
Netflixa możesz mieć na laptopie, stacjonarnym, dwóch komórkach, konsoli, 3 tv, ale możesz używać na raz tylko na 4 urządzeniach (4 filmy naraz)
 
Co do tego nie jestem pewny. Ale wydaje mi się, że przy opcji za 12 mógłbyś odpalić jednocześnie 4 filmy na 4 laptopach. Ale mowie tylko tak mi sie zdaje. I pewny nie jestem

Ale z innej strony spójrz na to. Serio razem w 4 będziecie ogladac film o tej samej porze? :smile:
 
No nie, wikingowie i the walking dead następne odcinki są 14 lutego, w połowie sesji, no nie mogli gorzej :(
 
Świeżo po finale 1 sezonu The Leftovers. Kurde. Co w tych 10 odcinkach się wydarzyło? O co tam chodziło? Co w tym było? Nie mam pojęcia. Tyle rozkimin, tyle wszystkiego, otwarte zakończenie, a ja dalej siedze i o tym myślę. Jakby się zastanowić o czym dokładnie jest en serial to... O czym on jest i jaki w nim sens? Wciąga bardzo.

Zabieram się za 2 sezon, Janusz mówił mi, że to już całkowicie co innego. Pytanie do oglądających - czy jest jakieś forum/strona z rozkminami tego serialu, dyskusjami, wyjaśnieniami, domysłami? Bo bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś wiecej i ogarnąć ile się domyśliłem. A Wasze posty w tym temacie są porozrzucane i cięzko mi je razem znaleźć.
 
Świeżo po finale 1 sezonu The Leftovers. Kurde. Co w tych 10 odcinkach się wydarzyło? O co tam chodziło? Co w tym było? Nie mam pojęcia. Tyle rozkimin, tyle wszystkiego, otwarte zakończenie, a ja dalej siedze i o tym myślę. Jakby się zastanowić o czym dokładnie jest en serial to... O czym on jest i jaki w nim sens? Wciąga bardzo.

Zabieram się za 2 sezon, Janusz mówił mi, że to już całkowicie co innego. Pytanie do oglądających - czy jest jakieś forum/strona z rozkminami tego serialu, dyskusjami, wyjaśnieniami, domysłami? Bo bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś wiecej i ogarnąć ile się domyśliłem. A Wasze posty w tym temacie są porozrzucane i cięzko mi je razem znaleźć.
Nie tak całkowicie . Sam obejrzysz sam zdecydujesz :crazy:. Oglądaj szybko przynajmniej 1 odcinek 2 sezonu to będziesz wiedział o czym mówiłem . :boss:
 
No i obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu. Przez 40 minut czułem się jak w innym świecie, kompletnie nie łapiąc historii i nowego miejsca. Sam poczatek dziwny i ciekaw jestem późniejszego nawiązania. Na szczęście pojawiawili się Kevin, Nora i Jil których lubię, ale jak wnioskuję, to jednak czarna rodzinka będzie głównymi bohaterami? Nie ogarniam jak to się stało, że nagle się tu zjechali boaterowie, czy miasto ma być tym "idealnym" i czarnej odzinki też nie. Co to za trzęsienia. No pytańna start mam wiele, pewnie się to wyjaśni.

W każdym razie, średnio jakoś po tym pierwszym odcinku mi się wydaje. Może się przywiązałem do pierwszego sezonu. Zobaczymy. DO tych, którzy obejrzeli: sezon dwa będzie lepszy niż 1, mimo niezbyt dobrego poczatku?
 
Będze lepszy dla jednych dla innych nie. Już wiesz co miałem na myśli wypowiadając słowo "inność"?
Głównymi bohaterami nadal będzie ta rodzinka ale Ci czarni też się często będą pojawiać . Mnie sezon 2 zniszczył bardziej niż 1. Im dalej będziesz się zagłębiał w te historię niektóre z rzeczy o których pisałeś wyżej wyjaśnią się


btw. zna ktoś stronkę podobną do serialuje , bo ta ostatnio ssie?
 
Pytanie do oglądających - czy jest jakieś forum/strona z rozkminami tego serialu, dyskusjami, wyjaśnieniami, domysłami? Bo bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś wiecej i ogarnąć ile się domyśliłem. A Wasze posty w tym temacie są porozrzucane i cięzko mi je razem znaleźć.
Reddit :lol: Tam ludzie potrafią pisać elaboraty do najmniejszych szczegółów, wyłapują świadome lub nie odniesienia do Biblii, książek, filmów i ciul wie jeszcze czego np. odwołania do National Geographic z maja 1972

Jak coś to pisz, zawsze pomożemy w rozkminach, zwłaszcza, że drugi sezon jest trochę bardziej "Lostowy", ale w dopuszczalnej normie. Daj znać jak skończysz, to sobie znowu wrzucę sygne z drugiego sezonu xD
 
Widziałem pilota, bez wiaderka na rzygi bym tego nie dokończył, słyszałem nawet, że pilot daje raka :]



Tym razem trafiłeś, w przeciwieństwie do Ash vs Evil Dead, które jest od Starz.
serio slabe? bo duzo osob poleca, nie wiem czy warto tracic czas
 
Mi się Shannara bardzo podobała, czuć klimat Władcy Pierścieni i zajebistych gier rpg :)

Co do Ash vs Evil Dead to jak można pisać, że to gniot? Ja nie widziałem oryginałów czy komiksów, a mi się mega podoba, bekowe to jest, taka gore komedia wg mnie :)

Ogląda ktoś Last Man on Earth? To jest też mocno bekowe :)
 
Ash vs Evil Dead, wczoraj obejrzałem ostatni odcinek. Zapowiadało się miodnie i tak też było do samego końca. Sprawdziłem, że ma być drugi sezon i byłem ciekaw jak z tego wybrną, bo zapowiadało się na koniec historii. Wybrnęli skurwesyny:applause:. Groovy jak najbardziej.
 
Jakby złych informacji było mało, premiera została przesunięta ze stycznia na wiosnę, a dokładniej na 1 kwietnia 2016 roku. Polskiej daty premiery na razie nie znamy, ale prawdopodobnie serial pojawi się u nas zaraz po amerykańskiej premierze.

Też mi smutno...
 
Back
Top