Seriale

Na pewnym szlaku o jedwabnych odcieniach nie tak dawno sprzedawali Netflixa, HBO Go w wersjach USA z dożywotnią licencją za 0,5$ :D Albo pewniejsze konta z gwarancją za 10$. Czekam teraz na Januszy z Allegro co takie usługi będą w Polsce sprzedawać, bo aktualnie tylko takie smaczki:

"Jako, że jest to konto amerykańskie zawierające pełną ofertę zawartości, w odróżnieniu od wersji polskiej, gdzie wielu dobrych filmów i seriali nie ma i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będą, jest ono współdzielone z osobą z Ameryki, na którą założone zostało konto."

:applause:
 
Daredevil jest 100000 razy lepsze od Arrow. Wiadomo, że serial jest na podstawie komiksu (nie czytałem, więc nie wiem czy odbiega czy idzie tak samo), więc fabuła leci według jakiegoś patentu. Jednak tutaj postaci są świetne dobranie, Matt, Karen, Fisk. Bardzo dobry montaż, ciekawe sceny walki. Bardzo mi się ta produkcja podoba. W Arrow od samego początku miałem wrażenie, że to jest bajeczka, potem zaczęło się to coraz bardziej rozkręcać i mnie denerwować. Wiecznie wracjący i cuiekajace Olivier itd. Diabeł z Hell's Kitchen wprowadza mroczniejszy nastrój, jest inny od Arrowa. Schemat jest podobny, że pewnie i tu Karen i Nelson się dowiedzą (w Arrow była to dwójka innych bohaterów). Na dniach muszę sprawdzić jeszcze Jessicę Jones, zeby utwierdzić się, że JJ i DD > Arrow i Flash. Do tej pory mój ulubiony serial, jezeli chdzi o seriale komiksowe, Netfilix zrobił kawał dobrej robty
 
Daredevil jest 100000 razy lepsze od Arrow. Wiadomo, że serial jest na podstawie komiksu (nie czytałem, więc nie wiem czy odbiega czy idzie tak samo), więc fabuła leci według jakiegoś patentu. Jednak tutaj postaci są świetne dobranie, Matt, Karen, Fisk. Bardzo dobry montaż, ciekawe sceny walki. Bardzo mi się ta produkcja podoba. W Arrow od samego początku miałem wrażenie, że to jest bajeczka, potem zaczęło się to coraz bardziej rozkręcać i mnie denerwować. Wiecznie wracjący i cuiekajace Olivier itd. Diabeł z Hell's Kitchen wprowadza mroczniejszy nastrój, jest inny od Arrowa. Schemat jest podobny, że pewnie i tu Karen i Nelson się dowiedzą (w Arrow była to dwójka innych bohaterów). Na dniach muszę sprawdzić jeszcze Jessicę Jones, zeby utwierdzić się, że JJ i DD > Arrow i Flash. Do tej pory mój ulubiony serial, jezeli chdzi o seriale komiksowe, Netfilix zrobił kawał dobrej robty
Jessica Jones dużo gorsza, serial ratuje David Tennant. W Arrow zmęczenie materiału jest już zbyt widoczne. Flash się lepiej trzyma, bo twórcy mają większy luz.
 
Jestem po pierwszym odcinku The Leftovers i mam niezły mindfuck. Po waszych wczesniejszych opiniach domyślam się, że będzie tylko lepiej. Czyli mam serialik do obejrzenia.
 
@MuraS jestem w robocie wiec przeglądam neta i sporo osób pisze ze problemy z HD są tylko i wyłącznie po odpaleniu Netflixa w przeglądarce. Jak wlaczymy przez aplikacje (TV, PS4) to ponoć zupełnie inna bajka.
Co do napisów ponoć ludzie już kombinują i mogą podrywać te z napiprojekt.

Tutaj lista, aktualizowana z filmami i serialami PŁ
http://fdb.pl/wiadomosci/23755-filmy-i-seriale-dostepne-po-polsku-na-netfliksie
Wczoraj ludzie jeszcze PS nie mogli podłączać, w moim spierdolił się laser w czasie transportu, stąd na razie przeglądarka i na telewizor. Mi się nie spieszy, nie mam jakiś takich produkcji które na gwałt chce oglądać, a napisy angielskie mi w zupełności wystarczają,
 
Daredevil jest 100000 razy lepsze od Arrow. Wiadomo, że serial jest na podstawie komiksu (nie czytałem, więc nie wiem czy odbiega czy idzie tak samo), więc fabuła leci według jakiegoś patentu. Jednak tutaj postaci są świetne dobranie, Matt, Karen, Fisk. Bardzo dobry montaż, ciekawe sceny walki. Bardzo mi się ta produkcja podoba. W Arrow od samego początku miałem wrażenie, że to jest bajeczka, potem zaczęło się to coraz bardziej rozkręcać i mnie denerwować. Wiecznie wracjący i cuiekajace Olivier itd. Diabeł z Hell's Kitchen wprowadza mroczniejszy nastrój, jest inny od Arrowa. Schemat jest podobny, że pewnie i tu Karen i Nelson się dowiedzą (w Arrow była to dwójka innych bohaterów). Na dniach muszę sprawdzić jeszcze Jessicę Jones, zeby utwierdzić się, że JJ i DD > Arrow i Flash. Do tej pory mój ulubiony serial, jezeli chdzi o seriale komiksowe, Netfilix zrobił kawał dobrej robty

Jessica J. jest bardzo słaba. Mimo, że Flash jest naiwny i momentami żenujący przede wszystkim jako sci-fi, to nieporównywalnie bardziej jesteś się w stanie zainteresować losem bohaterów.
 
No błagam. Jeśli płacić to za serwis po polsku, ich napisy i hd nawet na laptopie. Napisy z napiprojektu to sobie bez netflixa pobiorę.
Zamiast wchodzić na nasz rynek z takim bublem powinni najpierw serwis do nas dostosować. Normalnie jak ubisoft. Wypuszczają grę w wersji alpha za pełną cenę, a potem przez pół roku łatają dziury.
 
@midern a przypadkiem Shameless już nie wszedł 1 epizod? Czy to wyciek był wcześniejszy? A Szanara Chronicles ktoś odpalał? dobre to?
 
@midern a przypadkiem Shameless już nie wszedł 1 epizod? Czy to wyciek był wcześniejszy? A Szanara Chronicles ktoś odpalał? dobre to?
Voranek lub ktoś inny pisał, że jest już 1 epizod. "Jak co roku na początek roku, wycieka pierwszy odcinek" o ile dobrze pamiętam. Ja czekam na oficjalny pierwszy odcinek i wtedy ogarnę :D Teraz siedzę w The Leftovers i mnie intryguje
 
TIOEtv0.jpg

:lol:
 
Fajnie midern, że wziąłeś się za Pozostawionych i jeszcze lepiej jak Ci się spodoba. Piąty ep otwiera jedna z najmocniejszych scen jakie zrobili w TV, a kolejne są jeszcze lepsze. Właściwie sam nie wiem, który sezon lepszy, pierwszy czy drugi - są zupełnie inne.
Słuchasz już?


wywaliłem sygne, bo spoiler xD
 
Nieee, jeszcze pierwszy sezonik. Dzięki, zasysam.

Fajnie midern, że wziąłeś się za Pozostawionych i jeszcze lepiej jak Ci się spodoba. Piąty ep otwiera jedna z najmocniejszych scen jakie zrobili w TV, a kolejne są jeszcze lepsze. Właściwie sam nie wiem, który sezon lepszy, pierwszy czy drugi - są zupełnie inne.
Słuchasz już?


wywaliłem sygne, bo spoiler xD

Przyznam Ci, że wziąłem się za ten serial z dupy, nie czytałem Waszych ani innych opisów, opinii, nie oglądałem zwiastunów. Od pierwszego odcinka mam same rozkminy, co chwilę coś mnie zaskakuje, mega dziwny klimat. Dziwny, że aż ciekawy. Dzisiaj zacząłem i zaraz biorę się za 5 epizod, jak tylko zassam. Do tej pory najbardziej znudził mnie trzeci ep, z tym pastorem (?) Mattem. Wątpię, że za pierwszym podejściem zrozumiem serial. Piosenki którą podesłałeś nie słucham, do którego fragmentu nawiązuje?

Panowie warto zaczynac "The Knick"?
Użytkownicy w tym temacie polecali.
 
Zajebiste i zupełnie niepodobne do The Knick. Inny temat, tylko epoka się zgadza. Trochę jak Jezioro Dawsona i Przyjaciele.
No i właśnie o epokę chodzi . Dla mnie te seriale w tym były podobne i to wystarczyło. Oczywiście zgadzam sie się z tobą tematyka jest całkowicie inna.

Obejrzyj pilota i zdecyduj sam @dobryskun
 
Dla mnie nie. Ale luz bro.
Wyjebalem to i to po 1 sezonie. Ja po prostu nie lubię klimatu XX w. Ogólnie tych czasów nowożytnych.
Nie gustuje też w angielskich produkcjach. To tylko moje zdanie.
Ja generalnie też nie lubię Angielskich produkcji, akcentu itd. Jednak Peaky Blinders zajebiście mi podeszło, ten akcencik mi tam pasował i podobał mi się ten motyw gangsterski. Gusta i guściki, wiadomo.

Zajebiste i zupełnie niepodobne do The Knick. Inny temat, tylko epoka się zgadza. Trochę jak Jezioro Dawsona i Przyjaciele.
The Knick mam w planach, więc tej produkcji na razie ocenić nie mogę.
 
Ej, ale angole robią najlepsze seriale xD

@midern , ta piosenka pojawia się w kilku odcinkach, pierwszy raz jak Kevin rozbiera toster, a Meg zaczyna machać siekierą, czyli pod koniec drugiego epa :D
 
Last edited:
Ej, ale angole robią najlepsze seriale xD

@mider, ta piosenka pojawia się w kilku odcinkach, pierwszy raz jak Kevin rozbiera toster, a Meg zaczyna machać siekierą, czyli pod koniec drugiego epa :D
Ja szczerze mówiąc nie przykładam wielkiej uwagi do muzyki. Obserwuje to co się dzieje i słucham dialogów. Mam też zassaną ogólnie trochę przyciszoną wersje. Intro mnie ciekawi za każdym razem, ale mało z niego rozumiem. Początek 5 odcinka mocny
 
Panowie mam pytanie odnośnie Netflixa i z góry uprzedzam, że jestem laikiem.
Czy jest możliwość dzielenia z kimś konta oraz czy istnieje limit urządzeń przypisanych do danego konta?

Tak jak pisałem wyżej - nie znam się, więc proszę o wyrozumiałość. ;)
 
Jest możliwość
Sa różne pakiety umozliwiajace korzystanie na odpowiedniej ilosci okien adekwatnie do ceny
Ty musialbys wybrac pakiet co najmniej za 10€ .
netflix-w-polsce-2.png
 
Czyli jak dobrze rozumiem, to w jednym momencie(mówiąc o pakiecie premium) mogą z usługi korzystać aż 4 osoby?
Druga kwestia to urządzenia przypisane do danego konta, istnieje w ogóle w tej usłudze coś takiego? Chodzi mi o to, czy instalując Netflix na laptopie, konsoli oraz smart tv nie zablokuje innym osobom dzielących ze mną konto dostępu do usługi.

Wybaczcie dociekliwość.
 
Back
Top