Seriale

Jeśli ktoś chce sobie zaspoilować wiiiiele ważnych wydarzeń jakie prawdopodobnie będą miały miejsce, albo zweryfikować co swoje teorie cd. bohaterów polecam kanał https://www.youtube.com/playlist?list=PLn6yDpEottdhisSEKJE3Sv5fpYQuej0Ju
Nie chcę sobie nawet wyobrażać ile czasu zajęło wyłowienie wszystkich cytatów, czasem drobnych sugestii, ale pomimo megaspoilerów ogląda się to ciekawie.Przy okazji można sobie uporządkować fakty i przypomnieć wiele wątków. Polecam tym, którzy spoilerów się nie boją.

przejrzałem wszystko, seems legit w większości :D
 
Ahahahahahahahahhahaahah

11401122_979606808738512_4236408814988761400_n.jpg
 
Kurde Born, oglądam teraz Wayward Pines na FOX i ten serial jest tak tragicznie przegięty, ze nie mam pytań. Nie wiem jak to się ma do książki, ale przecież oni w tych pięciu odcinkach przeskoczyli już poziom kretynizmu Lostów.
Ja już nie mogę się doczekać drugiego odcinka Mr Robot - pilot kapitalny, szkoda, ze tyletrzeba czekać.
 
@Gambit Nie wiedziałem, że to w taką stronę pójdzie i jeszcze bardziej mnie wkręciła fabuła :D Lostów oglądałem 1 sezon, jeszcze na jedynce bodajże, a potem mi się znudziło także nie wiem do czego nawiązania zbytnio. Nie do końca widzę powiązanie mimo wszystko :P
Ale w jakim sensie ten poziom kretynizmu wg Ciebie się objawia ?:) Chętnie poczytam, choć mi się podoba. Obejrzałem bez napisów (nawet angielskich by czasem jak nie dosłyszę to doczytać) nie mogąc się doczekać co tam Ethan się dowie po pobycie za murem :)
 
A propos Lostów to właśnie zasysam 1 sezon, a tu już natknąłem się na negatywną opinię :(
 
A propos Lostów to właśnie zasysam 1 sezon, a tu już natknąłem się na negatywną opinię :(

Ogladaj ja podchodzilem trzy razy i w końcu dalem rade. Koncowka przekombinowana ale to jednak klasowy serial.
 
The Wire sezon pierwszy bardzo fajny, podobała mi się sprawa Avona, cały ten klimacik czarnego osiedla itd.

Jestem po dwóch odcinkach drugiego sezonu i na razie nie zachwyca. Pod koniec odcinków coś się działo. Ale na razie jest dla mnie słabo. Jest za to polski/rorosyjski/ukraiński akcent w serialu. Jak na razie najfajniejsze z tych dwóch odcinków było dopierdolenie Russellowi tej sprawy przez Jimmiego :D
 
Może źle się wyraziłem, Lost był genialny, jako jeden z pierwszych zaszczepił u mnie bakcyla do seriali, a oglądanie kolejnych odcinków na TVP to była niemal ceremonia. Ale później showrunnerzy z Lindelofem na czele zabili dla mnie przyjemność oglądania tego serialu - dlatego też trochę stracham się o 2 sezon The Leftovers.
A co do Wayward Pines to ten serial zapowiadał się jako fajne mystery, a tu wszystko jest tak subtelnie podane jak walnięcie obuchem w tył głowy.

Ale co najlepsze, znowu wyciekły screencapy z GoT i to KURWA jakie :o o:
 
Last edited:
UcAtaq3.jpg
 
Ciekawe czy HBO namierzyło tego recenzenta co im robi w tym sezonie takiego psikusa xD Ponoć cały odcinek wyciekł, więc będzie tego jeszcze więcej, na obecną chwilę widziałem jeszcze fotki z Cersei i Selyse.
 
Ch*j że GOT się kończy znowu na rok.
Właśnie wszedł Strike Back (wreszcie!!) a za chwilę True Detective
#awesome
 


Martin to się postarał z tymi wszystkimi smaczkami :D

myślę, ze to ten wróbelek Lannisterski :D
 
a tu wszystko jest tak subtelnie podane jak walnięcie obuchem w tył głowy.
No, ale znowu rzuciłeś "epitetem", a nie wskazałeś konkretnie co Ci się nie podobało jak dotąd w serialu :P Chciałem wiedzieć, nie zamierzam Cię zachęcać usilnie oczywiście :) Ciekawość po prostu.

PS: A Between ktoś ogląda? W miasteczku giną po kolei wszyscy powyżej 21 roku życia. Jestem po 1 odcinku i nie jest źle ;)
 
The Wire sezon pierwszy bardzo fajny, podobała mi się sprawa Avona, cały ten klimacik czarnego osiedla itd.

Jestem po dwóch odcinkach drugiego sezonu i na razie nie zachwyca. Pod koniec odcinków coś się działo. Ale na razie jest dla mnie słabo. Jest za to polski/rorosyjski/ukraiński akcent w serialu. Jak na razie najfajniejsze z tych dwóch odcinków było dopierdolenie Russellowi tej sprawy przez Jimmiego :D
Motywem przewodnim w drugim sezonie ogolnie sa Polacy Sobotka, jego syn, Ziggy, ten wysoko postawiony policjant to tez Polak.(ten od tego witrazu w kosciele, nie pamietam juz jak on mial) Moge Ci tylko dodac, ze watki beda sie przeplatac az do ostatniego sezonu wiec ogladaj uwaznie.
 
myślę, ze to ten wróbelek Lannisterski :D
Zdecydowanie nie...

Patrząc na przepowiednię, trzeba docenić jej uniwersalność. Cersei walczy z całych sił z dwoma "przepowiedzianymi" wrogami, czyli młodą królową i Tyrionem. To błędne podejście, gdyż Margaery Tyrell już siedzi w pierdlu (wg mnie zginie), a Tyrion jest za daleko, żeby ją dorwać. Osobiście uważam, że Cersei zostanie uduszona przez Jamiego, taka niespodzianka. Nie wiem, z jakiego powodu, ale do tego zostało jeszcze dużo czasu, bo Tommen i Myrcella muszą po drodze zginąć.

Mój domysł - Tommena załatwi LF, a Myrcella zostanie zaszlachtowana na południu.
 
Last edited:
Zdecydowanie nie...

Patrząc na przepowiednię, trzeba docenić jej uniwersalność. Cersei walczy z całych sił z dwoma "przepowiedzianymi" wrogami, czyli młodą królową i Tyrionem. To błędne podejście, gdyż Margaery Tyrell już siedzi w pierdlu (wg mnie zginie), a Tyrion jest za daleko, żeby ją dorwać. Osobiście uważam, że Cersei zostanie uduszona przez Jamiego, taka niespodzianka. Nie wiem, z jakiego powodu, ale do tego zostało jeszcze dużo czasu, bo Tommen i Myrcella muszą po drodze zginąć.

Mój domysł - Tommena załatwi LF, a Myrcella zostanie zaszlachtowana na południu.


Myrcella będzie w królewskiej przystani. Tommena nikt nie zabije bo nie ma po co, jak już to Kevana, który teraz jest u władzy. Jamie może ją zabić za to, że spała z Lancelem, ale w książce Tyrion mu coś powiedział, a w serialu nie więc on nie ma żadnych złych uczuć dla siostry.Margaery nie zginie co najwyżej będzie jakaś kara wymierzona Zobaczymy czy będzie próba walki czy nie. Żeby nie było ja nie wiem co będzie dalej w serialu czy książkach ;p
 
Myrcella będzie w królewskiej przystani.
No nie wiem... Łap to. :-)

Jessica Henwick, who plays Nymeria, said the Sand Snakes have a big role to play in the Game of Thrones season 5 finale.
“What happens with the Sand Snakes is…extreme. Very extreme. So I’m really curious to see how people take it. I don’t know what else I can say," Henwick said in the interview. “Episode 10 sets the rest of the show on a very certain path. It’s a big move in Game of Thrones, and the Sand Snakes are a part of it.”
 
No nie wiem... Łap to. :-)

Jessica Henwick, who plays Nymeria, said the Sand Snakes have a big role to play in the Game of Thrones season 5 finale.
“What happens with the Sand Snakes is…extreme. Very extreme. So I’m really curious to see how people take it. I don’t know what else I can say," Henwick said in the interview. “Episode 10 sets the rest of the show on a very certain path. It’s a big move in Game of Thrones, and the Sand Snakes are a part of it.”

Ja znalazłem informację, że aktorka Myrcelli będzie kręcić sceny 6 sezonu w Chorwacji czyli tam, gdzie King's Landing. Jak kogoś mogą zatłuc w Dorne to jedynie Bronna.
 
No nie wiem... Łap to. :-)

Jessica Henwick, who plays Nymeria, said the Sand Snakes have a big role to play in the Game of Thrones season 5 finale.
“What happens with the Sand Snakes is…extreme. Very extreme. So I’m really curious to see how people take it. I don’t know what else I can say," Henwick said in the interview. “Episode 10 sets the rest of the show on a very certain path. It’s a big move in Game of Thrones, and the Sand Snakes are a part of it.”
może w takim razie Sand Snakes zabiją Jona Snowa jako Lady Stoneheart?
 
Zdecydowanie nie...

Patrząc na przepowiednię, trzeba docenić jej uniwersalność. Cersei walczy z całych sił z dwoma "przepowiedzianymi" wrogami, czyli młodą królową i Tyrionem. To błędne podejście, gdyż Margaery Tyrell już siedzi w pierdlu (wg mnie zginie), a Tyrion jest za daleko, żeby ją dorwać. Osobiście uważam, że Cersei zostanie uduszona przez Jamiego, taka niespodzianka. Nie wiem, z jakiego powodu, ale do tego zostało jeszcze dużo czasu, bo Tommen i Myrcella muszą po drodze zginąć.

Mój domysł - Tommena załatwi LF, a Myrcella zostanie zaszlachtowana na południu.

tylko, że tam jest użyte 'hands' a nie ręka :D więc raczej to będzie właśnie Lancel jak dla mnie ;)

@Freeman o co chodzi bo nie czajęxD
 
tylko, że tam jest użyte 'hands' a nie ręka :D więc raczej to będzie właśnie Lancel jak dla mnie ;)

@Freeman o co chodzi bo nie czajęxD
Lancel nie jest od wymierzania kary. Osądzi ją Wróbel, a Lancel to tylko fanatyk religijny.
 
Back
Top