Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Z KTW na sb/ndz jest 60zł drożej od osoby, czyli 136zł od osoby. Wylot w pt daje już 30zł mniej, czyli łącznie 106zł. Oczywiście wszystko z WDC.
Bez WDC jest drożej. Wtedy Ryanair i łącznie 160zł za jedną osobę, ale wylot w godz. popołudniowych.

Ogólnie jeszcze trochę czasu jest, bilety się kupuje na ok. 50dni przed także jest szansa mniej niż 150zł za osobę bez posiadania WDC.
 
Przyszło! Będzie czytane!

CWbHEIrWcAEKJJb.jpg:large
 
Cholera, dobrze wiedzieć, że też czuwanie, mi też hashtagów nie zalicza, myślałem, że błąd makra więc wklepałem ręcznie i dalej bez zaliczenia więc bład po stronie UFC
 
DWIE NOWE RAMKI!!!! Za 14k!!! Rockhold i McGregor!

Mam poważną rozkminę którą wziąć.

Biorę ostatecznie Conora. Wielka chwila i bardziej mi się podoba ujęcie. Jakby dali zdjęcie Rockholda, który jest w dosiadzie i okłada Weidmana, to btałbym Luke'a. Ale tak to Conor. I tu i tu UFC 194, więc mata ta sama :D
 
Edit: A jednak chuja biorę. Brakuje mi 305 pkt i zanim je nabiję, to ramki się rozejdą. Cholera.
Może się nie rozejdą... Te z nickiem za 14.000 z McGregorem wisiały dość długo. Dziś z rana jedną wziąłem. Zostały 3.
 
@midern
3mam kciuki byś najebał tych pkt (bierz wszystko co masz, facebooki, foursquare i inne cudostwa) i dostał ramkę ;)
P.s. za ankietki Wam pkt nalicza?
 
Mam pytanie, jak usunąć zawieszone konto na tt? Czytam i czytam ale nie widzę takich opcji. Należy wejść w ustawienia, zakładka konto, i tam jest opcja żeby usunąc konto z tego co się dowiedziałem, ale ja takowej nie posiadam xD Jakiś czas temu zostało zawieszone, chcieli abym podał numer telefonu, nie podałem, i teraz nic nie mogę zrobić na tym koncie. Jak to ewentualnie odwiesić? Nigdy nie miałem konta tt, założyłem tylko ze względu na ufc rewards, i normalnie nie ogarniam tego cholerstwa.
 
Mam pytanie, jak usunąć zawieszone konto na tt? Czytam i czytam ale nie widzę takich opcji. Należy wejść w ustawienia, zakładka konto, i tam jest opcja żeby usunąc konto z tego co się dowiedziałem, ale ja takowej nie posiadam xD Jakiś czas temu zostało zawieszone, chcieli abym podał numer telefonu, nie podałem, i teraz nic nie mogę zrobić na tym koncie. Jak to ewentualnie odwiesić? Nigdy nie miałem konta tt, założyłem tylko ze względu na ufc rewards, i normalnie nie ogarniam tego cholerstwa.

Po 30 dniach samo Ci się usuwa. Jeśli chcesz odwiesić, to po prostu musisz się zalogować na to konto w ciągu 30 dni od dnia zawieszenia.

Chyba, że coś innego zmajstrowałeś... nigdy nie musiałem podawać numeru telefonu na twitterze, aby odwiesić konto.
 
Jest napisane : twoje konto jest aktualnie zawieszone. Jestem zalogowany, ale cały czas widnieje ta informacja. Jak chcę coś napisać, to wyskakuje że nie można, gdyż konto jest zawieszone.
 
@bart123
Rośnie wartość Conora to i rękawice poszły w góre, haha :D

Całe szczęście, że jeszcze nie mam na nie chrapki (jeszcze :P)
 
Kombinuję ciągle co stworzyć, a'la gablotka, na te rękawice moje wszystkie. Bo to tak leży na wystawie i się kurzy.
 
też o tym myślałem, szukałem nawet takich jakby pudełek szklanych jak na jakieś eksponaty, ale nic nie znalazłem
 
też o tym myślałem, szukałem nawet takich jakby pudełek szklanych jak na jakieś eksponaty, ale nic nie znalazłem
Dokładnie, ja też coś w tym stylu szukałem. Musimy razem pomyśleć. Zastanawiałem się nad wykorzystaniem jakiegoś akwarium/terrarium, ale to duży koszt.
 
Fanatykiem się nie nazwę, ale to walka, historia i skończenie, które będzie się długo wspominać jeszcze, więc wziąłem właśnie i zamówiłem ramkę McGregora.
 
Back
Top