Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Gabloty spoko pomysł, tylko ta cena. Ja myślałem jeszcze o pudełkach na buty z grubej/sztywnej przezroczystej folii. Chodzą po 4-10 zl. Kojarzycie? Cos w stylu pudelek w jakich sie czasami zabawki kupuje.
 
Gabloty spoko pomysł, tylko ta cena. Ja myślałem jeszcze o pudełkach na buty z grubej/sztywnej przezroczystej folii. Chodzą po 4-10 zl. Kojarzycie? Cos w stylu pudelek w jakich sie czasami zabawki kupuje.
Zainwestowałem dzisiaj w gablotę. Zobacz w dziale Cohones.
 
Wszedłem dzisiaj na moje konto na UFC rewards po jakis 2 miesiacach i mam 6425 ptsów jest cos sensownego do kupienia za to ?
 
Tak się napaliłem na tę książkę, a tu nie dość, że już poszła to jeszcze była po 12k z autografem łysego z UFC :/ Ciekawe, czy dadzą bez autografu, bo musieliby wrzucić ją za jakieś 2-4k.
 
Kurwencja. Zobaczycie, ze książki jeszcze wrócą za jakiś czas, jak to było z ramką Conora niedawno. Jak gruba jest ta ksiażka i piszą w niej jakoś ciekawie?
Ja to bym chciał, żeby figurki zawodników kiedyś były...
 
Książka ma 400stron. Legendy UFC, walki, historia. W Polsce nie do kupienia za złotówki. Bo tak to wychodzi chyba z 200zł z Amazona.
 
Wydaje mi sie ze od stycznia sie resetuja punkty w ufc fantasy i od nowa zbierasz i od nowa dostajesz punkty w rewards za poszczegolne osiagniecia
 
Ja właśnie nie rozumiem treści tego maila i nie wiem co robić. Ale chyba trzeba pisać, żeby przenieśli te punkty ...
 
Ja też, tak niby rozumiem wszystkie słowa a nie rozumiem sedna informacji :/ O co chodzi z tą pulą, co mają na myśli pisząc POOL NAME (jakoś nie dostrzegam żadnej ? Tak czy siak punkty od nowego roku się resetują. Zalogowałem się do Fantasy i mam 0 punktów na nowym roku, czyli wszystko się zgadza. Punkty jak wrócę do 2015 też są, moje stare osiągniecią są, nowe jedno weszło też, level się nie zresetował. Nie kumam, jak dla mnie wszystko ok, nie wiem po co mam do nich pisać i o co im chodzi.

Może jeśli chcesz aby się wyświetlały wszystkie do tej pory zdobyte punkty i się sumowały, a nie dzieliły ile w danym roku zdobyłeś. Nie wiem, nie mam pomysłu.
 
Chyba mają zwis na to, czy moje punkty z Fantasy przepadną, bo nie dostałem żadnego maila :p Ale z tego co piszecie to raczej normalka, że punkty się resetują po nowym roku, bo wchodzą nowe rankingi, ligi i osiągnięcia(wytypuj wszystkie gale z 2016r itp). Chyba, że jest jakaś liga "LEGENDS OF ALL TIME" to wtedy by wszystkie punkty od początku działania Pick'Em liczyło i pokazywało ranking.
 
Chyba mają zwis na to, czy moje punkty z Fantasy przepadną, bo nie dostałem żadnego maila :p Ale z tego co piszecie to raczej normalka, że punkty się resetują po nowym roku, bo wchodzą nowe rankingi, ligi i osiągnięcia(wytypuj wszystkie gale z 2016r itp). Chyba, że jest jakaś liga "LEGENDS OF ALL TIME" to wtedy by wszystkie punkty od początku działania Pick'Em liczyło i pokazywało ranking.
Ja mam w spamie, więc może ty też sprawdź :D
 
Nie ma nawet w SPAMie więc jednak mnie nie lubią:crazy: Pewnie przyślą za jakiś czas, bo maile od Pick'em przychodzą regularnie.
 
Game Alerts
There is a new alert in UFC Pick 'Em:

The 2016 UFC Fantasy Game starts with UFC 195 on January 2, 2016. Your points will start again at 0 for the new year.

If you created a pool in 2015 and wish to use it again in 2016, email [email protected]:

"Please import (Insert Your Pool Name) to the 2016 game."

Remember, points in and out of pools are the same, so all points will restart for the new year.

http://www.ufc.com/fantasy

Happy New Year and thank you for playing,
UFC Fantasy Staff
 
Jak komuś uda się wykminić meritum alerta to niech translate bo ja nie kumam o co im chodzi ;)
 
Moim zdaniem to właśnie chodzi o ligi. Patrzcie na to: http://www.fightmetric.com/fantasy i obrazek obok(FM Pool). Jak ktoś stworzył sobie na swojej stronie takie własne typowanie używając właśnie API UFC Fantasy(a dokładniej Fightmetric) to może sobie przenieść wszystkie dane z poprzedniego roku.
 
Last edited:
If you created a pool in 2015

Hmm, ja to chyba rozumiem tak, że jak nie tworzyłem żadnej ligii to mnie to nie dotyczy...
 
Dzieje się "Starting this Mon at 3 PM PT we will add a new Weekly Trivia Question. The fan with the most right will earn 500 points at the end of 2016."

Szykują się "tygodniówki" - pytania związane z UFC. Tylko, czy te 500pkt. na koniec 2016r dostanie każdy kto odpowie na większość pytań, czy tylko jedna osoba?
 
Jestem pod wrażeniem. Serio. Równe 8 dni temu zamówiłem ramkę z Conorem, nastawiłem się na miesiąc czekania, teraz jeszcze były święta itd. A dzisiaj rano puka do mnie kurier i ma przesyłkę. Patrze, a to ramka. W 8 dni ze Stanów! Na książkę miesiąc czekałem!


12436516_904336889603498_755134656_o.jpg
 
Jestem pod wrażeniem. Serio. Równe 8 dni temu zamówiłem ramkę z Conorem, nastawiłem się na miesiąc czekania, teraz jeszcze były święta itd. A dzisiaj rano puka do mnie kurier i ma przesyłkę. Patrze, a to ramka. W 8 dni ze Stanów! Na książkę miesiąc czekałem!
Elegancka, zamówiłem przed tobą, a jeszcze nie dostałem :)
 
Back
Top