Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dobrze przespałem sprawe... Dopiero dziś ogarnąłem o co chodzi :D Po tym jak @midern wrzucił fotke na insta, dzięki... W pierwszy dzień nabiłem ponad 1k i już właściwie nie mam jak nabijać. Po miesiącu punkty same dochodzą ?
 
Dobrze przespałem sprawe... Dopiero dziś ogarnąłem o co chodzi :D Po tym jak @midern wrzucił fotke na insta, dzięki... W pierwszy dzień nabiłem ponad 1k i już właściwie nie mam jak nabijać. Po miesiącu punkty same dochodzą ?
Codziennie wchodź na stronę główną UFC, rób ankietę, oglądaj 2x wideo, 3 x czytaj arty, zrob Fantasy Pick'Em i retweetuj 2 tweety z profilu UFC na TT. Dziennie masz po 50pkt.
 
Czy zwrócił ktoś uwagę czy po "kupieniu" Fight Passa z kodu z punktów odnawia się on po miesiącu i zabiera już kasę czy po prostu się wyłączy? Pytam bo nie widzę opcji "cancel". Dzięki :)
 
Kto był Adminem?

edit -

jeśli faktycznie liga poleciała (Admin nie napisał maila o przeniesienie punktów), to nie będzie jakiejś tragedii. Od 1 stycznia 2016 zrobi się nową : D
 
A można samą nazwę ligi, bo nie wiem, czy nie chcesz na mnie zarobić 0,0001$ na skracaczu linków:windu:
 
Nie mogę zalogować się na UFCREWARDS z FIrefoxa, z Chrome bez problemu, ktoś ma podobnie? O co może chodzić?
 
Jeszcze to będę sprawdzał ale wygląda na to że chodziło o "przeterminowany" antywirus i problem z zabezpieczeniem jakiś był.
 
Panowie, macie ten kod?

EMAIL NOT SENT TO ALL REWARDS MEMBERS. Enter the Promo Code you received via email when you participated in the UFC 195 Scan to Win promotion held in Las Vegas, NV from 12/31/15 to 1/2/16. Points will automatically be added to your account.
 
Panowie, macie ten kod?

EMAIL NOT SENT TO ALL REWARDS MEMBERS. Enter the Promo Code you received via email when you participated in the UFC 195 Scan to Win promotion held in Las Vegas, NV from 12/31/15 to 1/2/16. Points will automatically be added to your account.
Ale że niby o co chodzi?
 
Sprytnie zagrali, teraz kod idzie indywidualnie na maila. Jakby ktoś podał do informacji publicznej i inna osoba wykorzystała to pewnie dostałaby bana na Rewards. Bo tyle to by sobie sprawdzili. Niestety w PL jesteśmy poszkodowani jeśli chodzi o takie akcje i choćby @ScoTT robił co mógł to i tak na pierwsze miejsce pewnie nie wskoczy, bo ktoś zgarnie pkt. za bilety itp.
 
:cool:

image.jpg
 
Była ta nowa, cotygodniowa, ankieta, ale już znikła.
Byłem krótko przed 24 szukałem i niczego nie było..... Czyli kolejna rzecz pod hamburgerów, według ich czasu na 15 min. wrzucona. Szkoda. Trzeba sobie radzić i zbierać to co jest.
 
Back
Top