Polityka

JOWy wynik jak w wyborach prezydenckim
Kukiz zdobywa jeden mandat, reszta podzielona między PIS a PO
JOWy:bye:
11151057_825207394230846_3944063859220355964_n.png

0,52% to ledwo ponad połowa zera :|
połowa zera to nie 0,5 :lol:
 
parlamentarne
sejm100.jpg



z Kukiza aż jedna, w proporcjonalnych ponad 70
Nie można tego tak przerzucać z dupy. Jakby np. w świętokrzyskim były Jowy to PSL walczyłby na śmierć i życie w każdym okręgu i zapewne by wygrał. Na śląsku łeb podniósłby RAŚ, przecież swego czasu wsadzili do senatu Kazia Kutza.

Rozumiem twe założenia, ale takie przerzucanie mapy z dupy to jest manipulacja.

PS. Też jestem przeciwnikiem JOW!
 
Patriota? WON!


a co w tym dziwnego? propaganda musi działać
jakieś shemale z brodą jest u nas wychwalane pod niebiosa, a chłopaka trzeba było zgnoić, bo ministerstwo prawdy ma w programie najwyraźniej niszczenie polskości
ale było już sto razy
 
Ciekawe co teraz wymyśli towarzystwo z lewej strony? Są w dupie, Miller z Ogórkową ich utopił, a wiatr zmian wieje z prawej strony. Pewnie będą próbowali tworzyć jakieś szemrane koalicje, SLD z Kaliszem, Siwcem i Napieralskim, może Olek Kwaśniewski będzie znowu to firmował :beer:? Dali się wymanewrować Palikotowi, koleś skanalizował Lewaków i rozpieprzył w pył poparcie. Najlepiej na tym wyszedł Biedroń, ma ciepłą posadę i jeszcze zostanie mężem opatrznościowym różowo-czerwonych.
 
Te mapki od JOW robią wrażenie nawet jeśli są tylko poglądowe. Owszem pewnie nie do końca tak by to wyglądało, ale w miarę podobnie.
Przy czym ja bym to nawet popierał, ale za jakieś dziesięć lat, bo oparcie dwupartyjnego systemu o PO i PiS mamy dziś tak czy siak i słabo to działa. Dla mnie PO może być jedną z 2 partii, ale PiS po pierwsze się skończy z odejściem Kaczyńskiego, po drugie za bardzo przypomina PO.
Zabawne, że antysystemowiec forsuje pomysł, któy wykluczy antysystemowców, ale to nie znaczy, zę pomysł jest zły.
 
ŻADNA ale to ŻADNA partia nawiązująca nazwą czy programem do lewicy nie ma w Polsce racji bytu jak na dzień dzisiejszy.
Moze i tak, choc szkoda, bo tradycje mają, wielu z nich broniac demokracji, zginelo po tym jak wchoneli ich komunisci. Niestety socjalistyczna i robotnicza kojarza sie okropnie, choc ten WRN jeszcze by uszedl.
 
Patriota? WON!


Ale mi ciśnienie podniosłeś przed snem. W takich momentach staję się bardziej ortodoksyjny niż Grzesiek i Marian razem wzięci. Za takie podśmiechujki należy się tylko i wyłącznie wyjebka na Sybir bez możliwości powrotu przez 3 pokolenia.
 
Moze i tak, choc szkoda, bo tradycje mają, wielu z nich broniac demokracji, zginelo po tym jak wchoneli ich komunisci. Niestety socjalistyczna i robotnicza kojarza sie okropnie, choc ten WRN jeszcze by uszedl.

I tu leży pies pogrzebany,wszyscy pamiętają o Niezłomnych z NSZ-u,natomiast o takich ludziach jak Pużak, nikt nie nawet nie wspomina przez tą etykietkę.Przypuszczam że gdyby ktoś objaśnił młodzieży że istniało coś takiego jak Polskie lewactwo (często katolickie) walczące z Sowietami to niejeden mózg by eksplodował.
 
Kukiz nieźle ucieka od odpowiedzi o JOWach i gada niesamowite głupoty
Polki rodza dzieci w UK dzięki JOWom, UK jest bogate dzięki JOWom :lol:

Szczerze, to Kukiz znowu u mnie zapunktował. Widać, że poczuł wiatr w żaglach. Teraz ma #takbardzowyjebane na media (bo wie, że jest w stanie mocno zaistnieć bez ich pomocy), że aż miło słuchać tej jego pyszałkowatości.
 

-----------------

IMO, co powinna zrobić teraz prawica przed jesiennymi wyborami:

1. Korwin usuwa się w cień, bo jest już "spalony"; schedę po Nim przejmuje Wipler (Krul z tyłu pociąga za sznurki).
2. Wipler/KORWiN bratają się z Kukizem tworząc nową partię. Kukiz staje na czele.
3. Przygarniają Brauna i Wilka (razem z KNP), a Ruch Narodowy z Kowalskim olewają (są źle kojarzeni).
4. Jesienna rzeź na lewakach.

Prawda, że to genialny w swej prostocie plan ?
 

-----------------

IMO, co powinna zrobić teraz prawica przed jesiennymi wyborami:

1. Korwin usuwa się w cień, bo jest już "spalony"; schedę po Nim przejmuje Wipler (Krul z tyłu pociąga za sznurki).
2. Wipler/KORWiN bratają się z Kukizem tworząc nową partię. Kukiz staje na czele.
3. Przygarniają Brauna i Wilka (razem z KNP), a Ruch Narodowy z Kowalskim olewają (są źle kojarzeni).
4. Jesienna rzeź na lewakach.

Prawda, że to genialny w swej prostocie plan ?


2 poprawki:

- Braun jest rownie zle kojarzony jak Kowalski i RN
- Wilk ma beef z Wiplerem jak Tusk z Kaczynski
 
Swoją drogą, taka mała refleksa o polskim MMA po tym jak przeczytał ten temat Janusz:

Polskie środowisko MMA jest skrajnie prawicowe, centralnie prawicowe.
Stąd te wszystkie "wygrałem dzięki pomocy bożęj" i pacierz przed walką.

Żądam zakazu chrześcijańskiego żegnania się w ringu!!!!
Musimy oddzielić oktagon od Kośćioła!
 
2 poprawki:

- Braun jest rownie zle kojarzony jak Kowalski i RN
- Wilk ma beef z Wiplerem jak Tusk z Kaczynski
Braun ? Wydawało mi się, że ludzie w miarę przychylnie na niego patrzą. Mimo to, upierałbym się nad przyłączeniem go do partii, bo katol w składzie to zawsze lepiej z PR-owego punktu widzenia. Może przekonałby kilku jemu-podobnych. ;-)
O konflikcie Wilka z Wiplerem nie wiedziałem. Musieli by się pogodzić dla dobra kraju.
Trzeba zjednoczyć pod jednym szyldem jak największą część prawicy, co by głosy się nie rozbijały na kilka ugrupowań.
 
Braun ? Wydawało mi się, że ludzie w miarę przychylnie na niego patrzą. Mimo to, upierałbym się nad przyłączeniem go do partii, bo katol w składzie to zawsze lepiej z PR-owego punktu widzenia. Może przekonałby kilku jemu-podobnych. ;-)
O konflikcie Wilka z Wiplerem nie wiedziałem. Musieli by się pogodzić dla dobra kraju.
Trzeba zjednoczyć pod jednym szyldem jak największą część prawicy, co by głosy się nie rozbijały na kilka ugrupowań.

Braun bylby wrogiem publicznym numer 1. Jego teksty o zabijaniu dziennikarzy Gazety Wyborczej plus łatka antysemity. To się nie sprzedaje.
 
Back
Top