Polityka

Zobacz co się dzieje w stanach. Propalestyńskie protesty blokowane, a blm finansowane przed demokratów.:mamed:

I ja bym mógł tak wymieniać i wymieniać, ale dla was ogłupionych to są "teorie spiskowe".

Pora się obudzić, zajebiscie że chociaż w Polsce cześć ludzi rozumie co się dzieje i jest dumnymi antysemitami.

Zresztą nie bez powodu.
: :fjedzia:


W Stanach żyje się bezpieczniej niż jeszcze 20 lat temu. Pomijając wszystkie ich głupoty światopoglądowe i okazyjne wynoszenie na piedestał pospolitych przestępców, to jednak udało im się znacząco obniżyć wskaźnik morderstw i brutalnych przestępstw. Po prostu teraz mamy internet, social media i informacje szybciej do nas docierają.

191219.jpg




A tutaj kanał commentary człowieka z Nigerii, który zachodni politycy, promujący politykę otwartych drzwi, zdecydowanie powinni zasubskrybować.





-antyniemcem

A w jakim banku macie konta? Bo jednak niemieckie banki sobie tutaj bardzo dobrze radzą. Przynajmniej nie dzięki mnie, tylko polski kapitał!
 
Nie wiem jak możesz tak szkalować tego wspaniałego menadżera.

Przecież chłop tylko dywersyfikował dostawców paliw płacąc powiązanemu z Hamasem Libańczykowi.

Poza tym przecież potrafił dodać dwa do dwóch i wyszło mu trzy (Orlen + Lotos - rafineria Gdańsk dla Arabów i 417 stacji Lotosu dla węgierskiego MOLa ) a więc odniósł sukces.
To ten Libańczyk od Hamasu czy Hesbolahu bo już wersję z Talibami słyszałem? :korwinlaugh:
 
W Stanach żyje się bezpieczniej niż jeszcze 20 lat temu. Pomijając wszystkie ich głupoty światopoglądowe i okazyjne wynoszenie na piedestał pospolitych przestępców, to jednak udało im się znacząco obniżyć wskaźnik morderstw i brutalnych przestępstw. Po prostu teraz mamy internet, social media i informacje szybciej do nas docierają.

View attachment 98190



A tutaj kanał commentary człowieka z Nigerii, który zachodni politycy, promujący politykę otwartych drzwi, zdecydowanie powinni zasubskrybować.


Cieszę się że ktoś to napisał i patrzy bardziej szeroko na USA. Przecież to BLM w porównaniu do lat 90 to pikus tyle że w tym BLM było trochę białych więc trudniej było mocniej działać przed wyborami.
A jeszcze dawna fala popularnosci cracku wywołała tak kosmiczne przestępstwa..
Tylko w USA przestępczość jest kosmiczna mimo jej spadku plus Reagan zapoczątkował politykę wysokich kar (oczywiście muszę napisać że uczą tego na pierwszym roku prawa że to nie skuteczne - co nie @Karateka@ :roberteyeblinking:)i mają kosmiczna ilość więźniów, więzienia przepełnione, ale gdyby mieli kary jak w Skandynawii to byłoby jeszcze gorzej.
Samo Baltimore ze wskaźnikiem zabójstw...
 
Pomijając wszystkie ich głupoty światopoglądowe i okazyjne wynoszenie na piedestał pospolitych przestępców, to jednak udało im się znacząco obniżyć wskaźnik morderstw i brutalnych przestępstw. Po prostu teraz mamy internet, social media i informacje szybciej do nas docierają.
Taa, szczególnie w takich miastach jak Detroit :suchykarol: Kumpel, który mieszkał w stanach 15 lat, stwierdził trzy lata temu, że to pierdoli i wraca do kraju. Ostatnim miejscem, gdzie mieszkał było Chicago i opowiadał, że coraz gorzej się tam mieszka. Z niektórych dzielnic nie próbował nawet przyjmować zleceń na robotę.
 
Taa, szczególnie w takich miastach jak Detroit :suchykarol: Kumpel, który mieszkał w stanach 15 lat, stwierdził trzy lata temu, że to pierdoli i wraca do kraju. Ostatnim miejscem, gdzie mieszkał było Chicago i opowiadał, że coraz gorzej się tam mieszka. Z niektórych dzielnic nie próbował nawet przyjmować zleceń na robotę.
Ale w których latach było cudownie w USA? 70, 80 czy 90? :roberteyeblinking: Po prostu problemy się zmieniają, są lepiej nagłośnione i wiecej narkotyków

Detroit to piękny obraz tego jak postawienie wszystkiego na jedną kartę (na przemysł samochodowy bo lobyści) kończy się fatalnie, depopulacja wielu miejscowości w USA to ciekawy temat. To upadłe miasto
 
Taa, szczególnie w takich miastach jak Detroit :suchykarol: Kumpel, który mieszkał w stanach 15 lat, stwierdził trzy lata temu, że to pierdoli i wraca do kraju. Ostatnim miejscem, gdzie mieszkał było Chicago i opowiadał, że coraz gorzej się tam mieszka. Z niektórych dzielnic nie próbował nawet przyjmować zleceń na robotę.

Detroit też wraca do życia. W 2023 zanotowano najmniej morderstw od 57 lat.



Ich ekonomia również się odbija. Wykres z ich GDP.

1715180247055.png
 
Detroit też wraca do życia. W 2023 zanotowano najmniej morderstw od 57 lat.



Ich ekonomia również się odbija. Wykres z ich GDP.

View attachment 98191
Spoko, nie mam zamiaru się spierać, Ty masz swoje wykresy, a ja relacje osób które tam mieszkały. Niech każdy wierzy w to co chce.
 
Spoko, nie mam zamiaru się spierać, Ty masz swoje wykresy, a ja relacje osób które tam mieszkały. Niech każdy wierzy w to co chce.

Rozumiem. Ani ja, ani kolega @Bezimienny nie twierdziliśmy, że w USA się żyje bezpiecznej niż przykładowo w naszej części Europy. Faktem jest jednak, że jest dużo bezpieczniej niż w przeszłości (a w porównaniu z 80's i 90's to w ogóle kosmos) - co i tak wedle naszych polskich standardów jest apokaliptycznym poziomem przestępczości.
 
Cholera.

Wszędzie ci Żydzi.

Pewnie nawet Piast Kołodziej nosił pejsy pod blond grzywką.
A gdzie ja napisałem, że za piasta, po II wojnie światowej się to zaczęło, pewnie z początku jechano na haśle dobry żyd i zadośćuczynienie za holokaust.
A za komuny kto rządził bezpieką, kto się mścił na Polakach, Wenezuelczycy?
Łatwo zauważyć pewne schematy wystarczy historię przestudiować.
 
Last edited:
Po prostu teraz mamy internet, social media i informacje szybciej do nas docierają.
Dokładnie tak. W Stanach chodzą specjalne oddziały białych faszystów z kamerami wśród murzynów i tylko czekają by je włączyć gdy murzyn zaczyna odpierdalać i można pokazać jego rasę w złym świetle.
U nas dla odmiany jest jednostka, która poi ukrainców alkoholem i każe im wsiadać za kółko by móc poróżnić nas z braćmi na korzyść Rosji.
To dość ciężki kawałek chleba, a przynajmniej tak słyszałem.
 
Detroit też wraca do życia. W 2023 zanotowano najmniej morderstw od 57 lat.



Ich ekonomia również się odbija. Wykres z ich GDP.

View attachment 98191
Po rozłożeniu zakładów pracy przez demokratów i związki zawodowe,
biali uciekli przed biedą i murzynami oraz ich władzą (tam rządzą murzyni z nadania demokratów) to murzyni nie mają się na kim wyżywać i kogo okradać, czasem do swoich postrzelają
:fjedzia:
 
Po rozłożeniu zakładów pracy przez demokratów i związki zawodowe,
biali uciekli przed biedą i murzynami oraz ich władzą (tam rządzą murzyni z nadania demokratów) to murzyni nie mają się na kim wyżywać i kogo okradać, czasem do swoich postrzelają
:fjedzia:
Ale jest szansa na Detroit. Zobacz. Paulina Filipowicz o której parę razy tutaj wspominałem akurat podczas kampanii była w USA na jakimś programie. I akurat byli w Detroit. I wiesz czego jej zdanie potrzeba temu miastu? Aktywistów i aktywistek rzecz jasna. Chuj tam z przemysłem dającym pracę. Bananowa dziewczyna po psychologii nie pracująca ani dnia i mając załatwione miejsce na listach wyborczych wie co potrzeba ludziom.

Screenshot_20240508-174817_Instagram.jpg
 
Dokładnie tak. W Stanach chodzą specjalne oddziały białych faszystów z kamerami wśród murzynów i tylko czekają by je włączyć gdy murzyn zaczyna odpierdalać i można pokazać jego rasę w złym świetle.
U nas dla odmiany jest jednostka, która poi ukrainców alkoholem i każe im wsiadać za kółko by móc poróżnić nas z braćmi na korzyść Rosji.
To dość ciężki kawałek chleba, a przynajmniej tak słyszałem.

Dokładnie. Fakt, że żeby coś kiedyś nagrać trzeba było nosić kilkugramową kamerę a żeby to obejrzeć, trzeba było mieć fizyczną kopię i odtwarzacz a teraz wystarczy dla tych obu funkcji malutkie pudełeczko, które każdy nosi w kieszeni - na pewno jest pozbawiony jakiegokolwiek znaczenia :juanlaugh: .

Czasem się gubię czy Wy to tak na serio.
 
Cholera.

Wszędzie ci Żydzi.

Pewnie nawet Piast Kołodziej nosił pejsy pod blond grzywką.
Zapominałem wcześniej dopisać,
ale jak grzecznie o swoich Wielką literą.
Trzymaj się tam Mosze, jak dasz mi pięć złotych to Cię poproszę byś ode mnie Rywkę pozdrowił.
:tiphatb:
szalom


Icek pyta ojca:
- Tato, co to znaczy „etyka” ?
- Zaraz ci to wyjaśnię na przykładzie: Wyobraź sobie, że do naszego sklepu wchodzi klient, kupuje towar za sześćdziesiąt złotych, płaci banknotem stuzłotowym i przez zapomnienie zostawia na ladzie wydaną mu resztę. Wtedy wchodzi w grę etyka. Jestem w rozterce: czy schować do kieszeni te zapomniane czterdzieści złotych, czy też podzielić się nimi z moim wspólnikiem Mosze?
 
Dokładnie. Fakt, że żeby coś kiedyś nagrać trzeba było nosić kilkugramową kamerę a żeby to obejrzeć, trzeba było mieć fizyczną kopię i odtwarzacz a teraz wystarczy dla tych obu funkcji malutkie pudełeczko, które każdy nosi w kieszeni - na pewno jest pozbawiony jakiegokolwiek znaczenia :juanlaugh: .

Czasem się gubię czy Wy to tak na serio.
Rozumiem. Ani ja, ani kolega @Bezimienny nie twierdziliśmy, że w USA się żyje bezpiecznej niż przykładowo w naszej części Europy. Faktem jest jednak, że jest dużo bezpieczniej niż w przeszłości (a w porównaniu z 80's i 90's to w ogóle kosmos) - co i tak wedle naszych polskich standardów jest apokaliptycznym poziomem przestępczości.


Czyli kiedyś murzyni byli o wiele gorsi niż teraz? O ty rasisto!
:beczka:
 
Dokładnie. Fakt, że żeby coś kiedyś nagrać trzeba było nosić kilkugramową kamerę a żeby to obejrzeć, trzeba było mieć fizyczną kopię i odtwarzacz a teraz wystarczy dla tych obu funkcji malutkie pudełeczko, które każdy nosi w kieszeni - na pewno jest pozbawiony jakiegokolwiek znaczenia :juanlaugh: .

Czasem się gubię czy Wy to tak na serio.
No tak...Dla niektórych się liczą wykresiki byle były z oficjalnych mediów - chuj z tym,że owe media propagują lewactwo i woke culture i na rękę im jest bagatelizowanie problemu.

Mnie wystarczy to co widzę - czarne małpy z dwucyfrowym IQ i skłonnościami do agresji złapały wiatr w żagle po akcji z Grzegorzem Florydą i faktem,że jakakolwiek obraza ich kultury(hue,hue) czy koloru skóry kończy się sporymi kłopotami i stygmatyzowaniem.

Moim zdaniem znacznie bardziej są miarodajne relacje osób,które tam mieszkają/mieszkały czy znają kogoś jak podawali np @hatemenow czy bodajże @Siwy25_1

Ale jak tam sobie chcesz Seu-Velho :neildegrassewhoa:
 
No tak...Dla niektórych się liczą wykresiki byle były z oficjalnych mediów - chuj z tym,że owe media propagują lewactwo i woke culture i na rękę im jest bagatelizowanie problemu.

Mnie wystarczy to co widzę - czarne małpy z dwucyfrowym IQ i skłonnościami do agresji złapały wiatr w żagle po akcji z Grzegorzem Florydą i faktem,że jakakolwiek obraza ich kultury(hue,hue) czy koloru skóry kończy się sporymi kłopotami i stygmatyzowaniem.

Moim zdaniem znacznie bardziej są miarodajne relacje osób,które tam mieszkają/mieszkały czy znają kogoś jak podawali np @hatemenow czy bodajże @Siwy25_1

Ale jak tam sobie chcesz Seu-Velho :neildegrassewhoa:

Czyli jak poznasz jakiegoś Amerykanina co od 20 lat nie pracuje, żyje na zasiłku i powie Ci, że w Stanach się nie da żyć normalnie, bo on nie żyje normalnie to mu uwierzysz. Spoko :pjelen: .

Na tym forum przeczytałem już, że w Paryżu nie da się żyć na podstawie informacji z mediów. Ja w Paryżu byłem wielokrotnie i potwierdzam, że jednak się da. Ale pewnie tutaj wolisz ufać mediom :pjelen: ?
P.S. Miałem być już Karateką, jakimś Cinkiem, teraz dochodzi trzecia tożsamość :mamed:.
 
Czyli jak poznasz jakiegoś Amerykanina co od 20 lat nie pracuje, żyje na zasiłku i powie Ci, że w Stanach się nie da żyć normalnie, bo on nie żyje normalnie to mu uwierzysz. Spoko :pjelen: .
Przykład totalnie z dupy, ale próbuj dalej.
To,że czarni odpowiadają za większość przestępstw to fakt nie opinia.
A to,że niektóre rzeczy nie docierają do takich jak Ty to już nie mój problem.
P.S. Miałem być już Karateką, jakimś Cinkiem, teraz dochodzi trzecia tożsamość :mamed:.
Podróżnik-byznesmen wrzucający dużo wykresów,piszący dużo pisząc jednocześnie nic.
Zostaje przy wersji,że jesteś Seu;)
 
To,że czarni odpowiadają za większość przestępstw to fakt nie opinia.

Czyli nie przeczytałeś żadnego z moich postów. Nigdy nie negowałem kto popełnia statystycznie najwięcej przestępstw. Cała dyskusja opiera się na tym, że przestępczość zmalała w porównaniu z poprzednimi dekadami. A czy osoby czarnoskóre nadal popełniają najwięcej przestępstw? Tak - nikt tego nie ukrywa i nie sądzę żeby ktoś był na tyle nierozsądny żeby się z tym kłócić.

Podróżnik-byznesmen wrzucający dużo wykresów,piszący dużo pisząc jednocześnie nic.
Zostaje przy wersji,że jesteś Seu;)

Jeżeli czegoś nie lubię w dyskusji to podejścia "ja wiem lepiej" bez podawania żadnych dowodów. Jeżeli coś mówię, to lubię mieć coś co moje słowa będzie popierać.
Możesz wierzyć w co chcesz, aczkolwiek odkrycie mojej tożsamości to jest kwestia kilku klików na mojej stronie internetowej :)
 
Cała dyskusja opiera się na tym, że przestępczość zmalała w porównaniu z poprzednimi dekadami.
A ja Ci napisałem,że czarni odpierdalają grubo i nie jest to wina internetu,tylko stawianiu ich na piedestale co daje im poczucie bezkarności.
A czy osoby czarnoskóre nadal popełniają najwięcej przestępstw? Tak - nikt tego nie ukrywa i nie sądzę żeby ktoś był na tyle nierozsądny żeby się z tym kłócić.
No i spoko.
Jeżeli czegoś nie lubię w dyskusji to podejścia "ja wiem lepiej" bez podawania żadnych dowodów. Jeżeli coś mówię, to lubię mieć coś co moje słowa będzie popierać.
Tylko co poniektórzy nie zdają sobie sprawy,że oficjalne zródła manipuluja podając fakty,które są dla nich wygodne.
Sam wytykałeś, że podajemy dane z trollowych zródeł,które zajmują się propagandą,a w praktyce sam się na to łapiesz.
Możesz wierzyć w co chcesz, aczkolwiek odkrycie mojej tożsamości to jest kwestia kilku klików na mojej stronie internetowej :)
Okej Sebastian,w sumie nie wiem jak Seu ma na imię więc zostawmy temat.
 
A ja Ci napisałem,że czarni odpierdalają grubo i nie jest to wina internetu,tylko stawianiu ich na piedestale co daje im poczucie bezkarności.

Statystyki pokazują, że bez internetu było gorzej ;)

Tylko co poniektórzy nie zdają sobie sprawy,że oficjalne zródła manipuluja podając fakty,które są dla nich wygodne.
Sam wytykałeś, że podajemy dane z trollowych zródeł,które zajmują się propagandą,a w praktyce sam się na to łapiesz.

Ja się powoływałem tutaj m.in. na statystyki zabójstw wg. ichniejszej policji. No to jest akurat taka metryka, którą raczej ciężko zmanipulować :mamed: .
Raczej do głowy by mi nigdy nie przyszło powoływać się na statystyki dotyczące "hate crime" itp :mamed:.

Pozdro i miłego wieczoru.
 
Ja się powoływałem tutaj m.in. na statystyki zabójstw wg. ichniejszej policji. No to jest akurat taka metryka, którą raczej ciężko zmanipulować :mamed: .
Raczej do głowy by mi nigdy nie przyszło powoływać się na statystyki dotyczące "hate crime" itp :mamed:.
Po kłamstwach na temat narodowości jak podmiana u nas Ukrainców na Gruzinów czy o zgrozo Polaków nie byłbym taki optymistyczny.
W Niemczech też nie można publicznie wspomnieć o chociażby statystyce zabójstw i gwałtów w wykonaniu ciapatych;)
Świat się skurwił i tyle
Pozdro i miłego wieczoru.
Dzięki i wzajemnie.
 
Back
Top