Polityka

Mieliśmy kiedyś taką serię w wojsku podczas pokoju? To wygląda tak, jakby ci ludzie brali już udział w walkach na upadlinie, a te zgony z "ćwiczeń" to coś alla śmierć tego generała w bunkrze.
 
Mieliśmy kiedyś taką serię w wojsku podczas pokoju? To wygląda tak, jakby ci ludzie brali już udział w walkach na upadlinie, a te zgony z "ćwiczeń" to coś alla śmierć tego generała w bunkrze.
uważaj żeby Tobie zaraz ćwiczeń nie zrobili
:wtf2:


:deniro:
 
Im zależy na korytach. Niestety PE traktują jako bankomat a potem zdziwko że coś w Unii nie idzie po naszej myśli skoro większość tam obecnych parlamentarzystów tylko euraski liczy
Mnie przeraża, że politycy traktują właśnie to wszystko jako typową pracę. Znam szefów barów, którzy bardziej się martwią o to jak wygląda ich bar niż politycy, o to jak wygląda ich państwo, po ich decyzjach. A najbardziej mnie boli, że od czasów magdalenki, Polacy cały czas wybierają te same osoby. Ja na prawdę kocham Polskę, ale ciężko mi się nie zgodzić z tym, że Polacy są po prostu głupim Narodem.
 
Mnie przeraża, że politycy traktują właśnie to wszystko jako typową pracę. Znam szefów barów, którzy bardziej się martwią o to jak wygląda ich bar niż politycy, o to jak wygląda ich państwo, po ich decyzjach. A najbardziej mnie boli, że od czasów magdalenki, Polacy cały czas wybierają te same osoby. Ja na prawdę kocham Polskę, ale ciężko mi się nie zgodzić z tym, że Polacy są po prostu głupim Narodem.
Ja to bym chciał aby traktowali jako pracę na zasadzie siedzę i robię swoje za co dostaje wynagrodzenie. Ok ktoś robi lepiej, gorzej, inaczej ale teraz traktują to jako kasa za opierdalanie się.
 

tuskjude2.JPG
 
Klasyczek, ministrowie parę miesięcy i spierdolka do PE. To chyba zamyka temat rozmów, że Platformie zależy na zdaniu obywateli.



A przygłupy zagłosują na taką antypolską kanalię jaką jest Lewandowski, a raczej Aaron Langman.
 

A przygłupy zagłosują na taką antypolską kanalię jaką jest Lewandowski, a raczej Aaron Langman.

Partia debili dla bebili.

Nie ma bardziej antypolskich kurew niż Ci socjaliści teraz szumnie nazwani liberałami.
 
Back
Top