Polityka

Hej tam, chaty i zje-boty! Dupa nawilżona do ruchania przez rudego?

393587451_711332014352131_788630454536729810_n.jpg
 
Tylko to raczej chodziło o dzień po przejęciu władzy, czytaj, utworzeniu rządu. Ale tu dudu się zesra i będzie się wił niczym nadepnieta glista, zeby dac pisiorom czas na palenie dokumentów. Chociaż w ten jeden dzień też wątpię, za dużo gowna PiS po sobie zostawił, no chyba, że Sasina zagonia do zgarniania gnoju w ramach prac spolecznych.
Ja tam wyraźnie słyszalem o wyborach a nie o utworzeniu rządu.
 
Najlepiej to chyba politykę olać :) Geopolitykę też, w ogole po co mi info co się w Gazie dzieje...
Tak się czasem czujesz?
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/luke-skywalker-a-gdyby-tak-wszystko-rzucic-w-cholere-i-wyjechac-w-bieszczady.jpg
Dobrze, ze udalo ich sie jednak powstrzymac.
O kurwa, Ty to czasami lubisz w trolling, a jeśli nie - to Ty i szpagateka jesteście totalnie odklejeni/zmanipulowani (tylko tacy będą głos jednego wpychać w usta całej reszcie) lub po prostu z lubością wybieracie szkodliwe opcje.
polegające często na mówieniu i myśleniu na siłę inaczej niż wszyscy inni (vide pandemia, Rosja-Ukraina)
Aha, czyli proponujesz kłamstwo i manipulację, ogłupianie byleby tylko na szybko elektorat zwiększyć. Wolę powolne pozyskiwanie zorientowanych ludzi i edukowanie pozostałych z nadzieją, że w przyszłości przyniesie to odpowiednie korzyści dla wszystkich.
Wszystko co jest nie na rękę niemcom będzie sabotowane, Świnoujście, regulacja Odry, atom, CPK
Dlatego @Karateka@ porzucił już przebieżki, tylko stretching!
 
ale link poproszę (albo choć którego dnia, nazwa audycji),
bo może się okazać, że to spreparowane info

ps. nie głosuję ani na Po ani Pis


 
To akurat była przenośnia.

:conorsalute:
Tak na poważnie, to wiadomo, że dzień po wyborach to było pieprzenie, ale on nawet z nowym rządem tego nie odblokuje. Konstytucjonalistą nie jestem, ale coś mi się zdaje, że żeby odkręcić to co PiS zjebał na lata, potrzebna jest większość konstytucyjna. Przynajmniej to pierwsze na liście:

Chodzi o przyjęcie reformy, która zapewni m.in., że sprawami dyscyplinarnymi i o uchylenie immunitetu sędziowskiego zajmie się niezawisły i bezstronny sąd. Jednocześnie wzmocnione powinny być gwarancje i uprawnienia procesowe sędziów w takich postępowaniach. Nowe przepisy mają też zagwarantować nieograniczone prawo polskich sądów do zadawania pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości UE.

Wciąż nie jest zrealizowany kamień milowy dotyczący zatrudnienia na umowach cywilnoprawnych. Obecny rząd zobowiązał się do pełnego oskładkowania zleceń (ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe i chorobowe). Wyjątkiem mają być umowy-zlecenia zawierane z uczniami szkół średnich i studentami do 26. roku życia.


Z zakresu polityki społecznej na wdrożenie czekają też inne kamienie milowe, w tym m.in. likwidacja barier w zatrudnieniu cudzoziemców :gabi_much_love: oraz reforma urzędów pracy (PiS przygotował projekty odpowiednich ustaw, ale ich nie uchwalono).

 
Tak na poważnie, to wiadomo, że dzień po wyborach to było pieprzenie, ale on nawet z nowym rządem tego nie odblokuje. Konstytucjonalistą nie jestem, ale coś mi się zdaje, że żeby odkręcić to co PiS zjebał na lata, potrzebna jest większość konstytucyjna. Przynajmniej to pierwsze na liście:

Chodzi o przyjęcie reformy, która zapewni m.in., że sprawami dyscyplinarnymi i o uchylenie immunitetu sędziowskiego zajmie się niezawisły i bezstronny sąd. Jednocześnie wzmocnione powinny być gwarancje i uprawnienia procesowe sędziów w takich postępowaniach. Nowe przepisy mają też zagwarantować nieograniczone prawo polskich sądów do zadawania pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości UE.

Wciąż nie jest zrealizowany kamień milowy dotyczący zatrudnienia na umowach cywilnoprawnych. Obecny rząd zobowiązał się do pełnego oskładkowania zleceń (ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe i chorobowe). Wyjątkiem mają być umowy-zlecenia zawierane z uczniami szkół średnich i studentami do 26. roku życia.


Z zakresu polityki społecznej na wdrożenie czekają też inne kamienie milowe, w tym m.in. likwidacja barier w zatrudnieniu cudzoziemców :gabi_much_love: oraz reforma urzędów pracy (PiS przygotował projekty odpowiednich ustaw, ale ich nie uchwalono).

Uroczyście przyrzekał, nie tylko gadał. Czyli kłamał a jego uroczyste przyrzeczenia to zwykły chuj do dupy? To jak mam wierzyć w zaprzysiężenie jego rządu jako rządu działającego dla dobra Polski?
 
Aha, czyli proponujesz kłamstwo i manipulację, ogłupianie byleby tylko na szybko elektorat zwiększyć. Wolę powolne pozyskiwanie zorientowanych ludzi i edukowanie pozostałych z nadzieją, że w przyszłości przyniesie to odpowiednie korzyści dla wszystkich.

No to przecież masz takiego - JE Korwin. Już chyba z 50 lat ten swój elektorat powolnie buduje, a cierpliwy to i kamień ugotuje.

Ja nie mówię o tym, co Ty byś wolał, tylko polityka rządzi się dość jasnymi prawami. Olewając je, jesteś skazany na niszowość.
 
Punkt 7 też jest watpliwy, w ramach tej rozbudowy opierdolili Lotos arabusom po cenie zmodernizowanej linii produkcyjnej.
A to nie czasem ue narzuca limity odnośnie monopolu na rynku, takie, że musieli się tego pozbyć?
To tylko 165 000 inżynierów i lekarzy. Drobiazg.

View attachment 81339
Hej @alexgrady731 będziesz miał świeży narybek.
Przyjmij chłopaków do roboty co by nie musieli tuskobudżet na socjal doić.
 
No to przecież masz takiego - JE Korwin. Już chyba z 50 lat ten swój elektorat powolnie buduje, a cierpliwy to i kamień ugotuje.

Ja nie mówię o tym, co Ty byś wolał, tylko polityka rządzi się dość jasnymi prawami. Olewając je, jesteś skazany na niszowość.
Przecież ten projekt przeczy tej tezie. Konfederacja wciąż rośnie w siłę, obecnie w stosunku do poprzednich wyborów przybyło im 291 tysięcy zwolenników. Stały wzrost i młodzi ludzie to dobrze wróży. To już nie jest niszowość, a klub parlamentarny
 
O kurwa, Ty to czasami lubisz w trolling, a jeśli nie - to Ty i szpagateka jesteście totalnie odklejeni/zmanipulowani (tylko tacy będą głos jednego wpychać w usta całej reszcie) lub po prostu z lubością wybieracie szkodliwe opcje.

Aha, czyli proponujesz kłamstwo i manipulację, ogłupianie byleby tylko na szybko elektorat zwiększyć.

Z tego co mowi Korwin klamstwem i manipulacja to byl wlasnie opublikowany program Konfederacji, ktory byl zamierzony na szybkie zwiekszenie elektoratu, a ktory Ty tutaj tak zawziecie broniles.
 
Z tego co mowi Korwin klamstwem i manipulacja to byl wlasnie opublikowany program Konfederacji, ktory byl zamierzony na szybkie zwiekszenie elektoratu, a ktory Ty tutaj tak zawziecie broniles.
Program broni się sam, przeczytaj go wreszcie. Jeśli wciąż uważasz, że porażka wyborcza Korwina (żona Bosaka go zmiażdżyła), jego kontrowersyjność na siłę, wręcz rozbuchany narcyzm i chęć atencji za wszelką cenę - stawiają go w roli jakiegokolwiek wiarygodnego komentatora prowadzenia polityki partii, która ma go już dość, gratuluję paralogiki.
 
Z tego co mowi Korwin klamstwem i manipulacja to byl wlasnie opublikowany program Konfederacji, ktory byl zamierzony na szybkie zwiekszenie elektoratu, a ktory Ty tutaj tak zawziecie broniles.
Od kiedy to co powiedział Korwin jest dla ciebie wiążące? Śmiechy z szurów, pokemonów, 5G i palnety Nibiru, a tu oderwany Janusz wyrasta na rzecznika partii i jedyną wiarygodną osobę. Braun również podziela jego tezę?
 
Jeszcze apropo tej wypowiedzi. Zgaduje, że dudu na początek da szansę PiSowi a ci będą mocno zdeterminowani żeby ten rząd stworzyć. Myślę że taki PSL który jest znany ze swoich płynnych przekonaj czyt. dogadamy się z każdym żeby tylko coś dla siebie przygarnąć może zacząć kalkulować, że z takiego PiSu który jest pod ścianą wezmą sporo więcej niż mogę dostać z tego ulepku opozycyjnego :awesome:
 
Czyli nagle Korwin, który pierdoli kocopoły na każdy temat jest teraz autorytetem od programu wyborczego?

:penn:

Program broni się sam, przeczytaj go wreszcie. Jeśli wciąż uważasz, że porażka wyborcza Korwina (żona Bosaka go zmiażdżyła), jego kontrowersyjność na siłę, wręcz rozbuchany narcyzm i chęć atencji za wszelką cenę - stawiają go w roli jakiegokolwiek wiarygodnego komentatora prowadzenia polityki partii, która ma go już dość, gratuluję paralogiki.

Od kiedy to co powiedział Korwin jest dla ciebie wiążące? Śmiechy z szurów, pokemonów, 5G i palnety Nibiru, a tu oderwany Janusz wyrasta na rzecznika partii i jedyną wiarygodną osobę. Braun również podziela jego tezę?

Chlopaki proponuje ustalic przed wyborami kto rzadzi w partii, kto ustala program, kto sie wypowiada i na jakie tematy.

Jak to Konfederacja ogarnie to pewnie bedzie lepszy wynik.

Poki co ciezko dyskutowac. Nie zdziwie sie jezeli dojdzie do rozlamu w partii.

Bosak i Mentzen nie odcieli sie od Korwina i Brauna. Robia to dopiero teraz. Szkoda. Jak powiedzial sam Bosak dzisiaj w tv, blednie mysleli, ze wszyscy przyzwyczaili sie juz do pierdolenia Brauna i JKM i nikt specjalnie uwagi na to nie bedzie zwracal. Zdecydowanie za pozno na takie deklaracje i wnioski.

Najpierw czystki w swoich szeregach potem mozna dyskutowac o programach.
 
A to nie czasem ue narzuca limity odnośnie monopolu na rynku, takie, że musieli się tego pozbyć?
Tego nie wiem, acz wydaje mi się, że nie do końca. Nawet jeśli tak, to przecież można to było sprzedać z zyskiem (najnowoczesniejsza rafineria w Europie, nówka sztuka), a nie opierdolić po cenie linii produkcyjnej. Allahu akbary zrobily biznes życia, parę miesięcy produkcji i koszty się zwracają.
 
W sumie to fajnie ze konfederacja to partia która da się memami pozamiatać … stary cwany kaczor robi tiktokerow jak chce . …
Konfa ma moc jak 7 watów xD. Biedny ten Bosak bo intelektu mu nie odmawiam ale reszta to chłopcy w majtkach .
 
Tak, tylko PiS radośnie przez 8 lat kradł i jeszce piłował gałąź, na ktorej siedzi!
PiS gdyby był mniej butny i zarozumiały to by dalej rządził ale poczuli ducha sarmacji i zamiast na zimno rozgrywać to chamstwem pinokia i starca zrazili kobiety a te ich wyjebaly w kosmos. Kobiety z lewicy i centrum jesCze nie raz napierdolom stulejarzom i narodowcom - przemocowcom. Czas kobiet nastał i zycze im powodzenia
 
Back
Top