Polityka

Chlopaki proponuje ustalic przed wyborami kto rzadzi w partii, kto ustala program, kto sie wypowiada i na jakie tematy.
Czyli proponujesz zamordyzm? Korwin miał zakaz mimo to swoje "zrobił". Po prostu odejdzie w niebyt, ust mu nie zamkniesz.
Poki co ciezko dyskutowac. Nie zdziwie sie jezeli dojdzie do rozlamu w partii.
Przez Korwina? Wtedy okazałoby się, że ma dużo zwolenników, a podejrzewać należy po wypowiedziach konfederatów, że tak nie jest, a trzymają go ze względu na szacunek do starszego człowieka, który rozpoczął to wszystko, trwał długo i zdania nie zmienił. Ma jednak tę wadę, że łatwo go podpuścić to raz, a dwa - pewnie gro z tych kontrowersji to wynik jego psychicznych potrzeb (nie ważne jak o mnie mówią byle mówili).
Najpierw czystki w swoich szeregach potem mozna dyskutowac o programach.
Mylisz się - program zawsze jest na pierwszym miejscu, a czystki są zapowiedziane. Żadne bowiem pierdolenie o 14 letnich menstruacyjnych dziewczynkach i inne brednie nie będą stanowić nigdy jakiejkolwiek linii programowej obojętnie jakiej partii... chociaż, czekaj, n lewica? ;)
 
F8qZ1iBXAAApjHs.jpg
 

Wrzućcie se do żużlu. Mam nadzieję że wkrótce podobny tekst padnie o piłce nożnej i się skończy to cyrkowanie.
 
Mam nadzieję, że Konfederacja wyciągnie wnioski po porażce wyborczej i w następnej kampanii szefem sztabu będzie Grzegorz Braun.

Odcięcie się od Korwina to żenada! Czas naprawić błędy.

 
Niemcy próbują wykoleić francuską energetykę jądrową, bo boją się konkurencji taniego prądu od sąsiadów.

Paryż uważa, że krajowe wybory energetyczne są "sprawą państw członkowskich", powiedział francuski eurodeputowany Christophe Grudler z rządzącej partii Renesans Emmanuela Macrona, podczas gdy Niemcy powinny skupić się na konkurowaniu z USA i Chinami, a nie z Francją.

"Niemcy mieli tanią energię z rosyjskiego gazu przez 20 lat i nikt im nie przeszkadzał, ponieważ byli bardziej konkurencyjni ... teraz, gdy nie mają już tej przewagi, przyszli pouczać Paryż o konkurencyjności, kiedy sięgamy po naszą energię jądrową?" powiedział Grudler.



 
A jak tam: jest euforia u ciebie z powodu powrotu Petru czy może większą z tego, że JKM przegrał z kobietą?
A może cieszysz się z dobrego wyniku Kołodziejczaka? Czyżby Po nie wierzyło w Polskę B?

Powrót Ryszarda to wspaniała wiadomość. Bardzo mnie to cieszy.

To że JKM przegrał z kobietą mnie nie cieszy. Karina Bosak jest z ordo iuris, prawdopodobnie bardziej konserwatywna od Korwina.

PO nie wierzy w Polskę B. Jest jedna Polska.
 
Przecież ten projekt przeczy tej tezie. Konfederacja wciąż rośnie w siłę, obecnie w stosunku do poprzednich wyborów przybyło im 291 tysięcy zwolenników. Stały wzrost i młodzi ludzie to dobrze wróży. To już nie jest niszowość, a klub parlamentarny
Nie oszukuj (się). Przybyło im pół punktu procentowego w 4 lata. W tym tempie Konfederacja osiągnie 230 mandatów w 2371 roku.
 
No wiadomo. Większość stać na harnasia, schaboszczaka co weekend i raty za telewizor i 20 letni samochód od sąsiadów.
Plus klasa średnia to jest zdolność kredytowa na dom za miastem i samochód w leasingu, wakacje w Egipcie, ale też stan przedzawałowy jeśli stopy procentowe wyniosłyby 10% :korwinlaugh::siuu:

Powrót Ryszarda to wspaniała wiadomość. Bardzo mnie to cieszy.

To że JKM przegrał z kobietą mnie nie cieszy. Karina Bosak jest z ordo iuris, prawdopodobnie bardziej konserwatywna od Korwina.

PO nie wierzy w Polskę B. Jest jedna Polska.
Przecież Tusk mówił o Polsce B.
BTW nie odpowiedziałeś na pytanie o działalność Tuska sprzeczna z interesem Niemiec
 
Niewiele wiem na ten temat, ale może ktoś mnie oświeci. Czy Platfusy są w stanie przywrócić niedzielę jako dzień handlowy w Polsce, czy nikomu to nie przeszkadza i nie ma tego w ich programie? Pytam z ciekawości, bo pamiętam, że zmiana nastąpiła podczas rządów Kaczafiego.
 
Mylisz się - program zawsze jest na pierwszym miejscu, a czystki są zapowiedziane. Żadne bowiem pierdolenie o 14 letnich menstruacyjnych dziewczynkach i inne brednie nie będą stanowić nigdy jakiejkolwiek linii programowej obojętnie jakiej partii... chociaż, czekaj, n lewica? ;)
Normalny czlowiek na program patrzy przez pryzmat ludzi, ktorzy maja go realizowac. Tak to tylko kawalek papieru, ktory przyjmie wszystko.
 
Nie oszukuj (się). Przybyło im pół punktu procentowego w 4 lata. W tym tempie Konfederacja osiągnie 230 mandatów w 2371 roku.
Nie oszukuj (się), nie podając przy tym jaka była frekwencja. Mandatów maja o 64% więcej
---------
Normalny czlowiek na program patrzy przez pryzmat ludzi, ktorzy maja go realizowac.
A nienormalny przez pryzmat jednego gościa, który nie ma znaczenia.
--------------
@spa Głosowałeś? Zakładam, że wsparłeś coś z tego:

 
Nie oszukuj (się), nie podając przy tym jaka była frekwencja. Mandatów maja o 64% więcej
To Ty piszesz, że przybyło im 291 tysięcy zwolenników, nie podając frekwencji, czyli de facto nie mówiąc, że wszystkim przybyło zwolenników prawie 2 razy, bo tak ich PiS wkurwił.

:korwinlaugh:

Zresztą nic mi po tym, żeby Cię przekonywać, że w tym kształcie Konfa to niszowa partia.
 
Niewiele wiem na ten temat, ale może ktoś mnie oświeci. Czy Platfusy są w stanie przywrócić niedzielę jako dzień handlowy w Polsce, czy nikomu to nie przeszkadza i nie ma tego w ich programie? Pytam z ciekawości, bo pamiętam, że zmiana nastąpiła podczas rządów Kaczafiego.
Konkret nr 21 w 100 konkretach ryżego fiuta. Płaczący Szymon też o tym dukał.

 
To Ty piszesz, że przybyło im 291 tysięcy zwolenników, nie podając frekwencji, czyli de facto nie mówiąc, że wszystkim przybyło zwolenników prawie 2 razy, bo tak ich PiS wkurwił.

:korwinlaugh:

Zresztą nic mi po tym, żeby Cię przekonywać, że w tym kształcie Konfa to niszowa partia.
Właśnie mimo tej frekwencji przybyło im 291 tysięcy w stosunku do poprzednich wyborów, a frekwencja m.in świadczy o różnicach w punktach procentowych, julki powychodziły z szaf, a miałeś zostać w domu ;) Dlatego kłamstwem jest, że o niszowości świadczy taki wzrost. Nawet te 11 szabel, które mieli wcześniej już nie świadczy o niszowości, a obecnie jako klub mają jeszcze większe szanse na zwiększenie rozpoznawalności i poparcia
 
Back
Top